בגידה

בגידה

בעלי בגד בי במשך שנה וחצי עם איזה גרושה+3 שהיה רוקד איתה, כאשר הוא סיים את הפרשה איתה, השרמוטה התקשרה הביתה לספר לי על הרומן שהיה לה עם בעלי. עכשיו בעלי בוכה ורוצה הזדמנות שניה....לא רוקד יותר.. מתנהג כמו פודל, אבל אני הרוסה לגמרי..שנה וחצי לנהל רומן ולרקוד ב-2 חתונות!!! מה הייתם עושים???

מתאמים סיפור לכרטיס../images/Emo191.gif../images/Emo222.gif

כמות הטרולים פה בימים האחרונים קצת מוגזמת לטעמי, ודוקא כשהפורום מתחיל להיראות טוב יותר...

nona169

New member
והוא עוד ממש רקד....אז תתחילי גם את

לרקוד.....כי מרגע שהוא התחיל עם זה , אז יהיה לו קשה לצאת מיזה....

פינטוסט

New member
אני חושב שהשאלה הנכונה היא

מה את חושבת לעשות ? אני בוגד באישתי, ואני יודע שאם הדבר יתגלה לה, זה יגרום לפירוד שלנו. למרות שאני יודע את זה, אני ממשיך לבגוד בה, וכמו שאת יכולה להבין מכותרת הפורום - כך גם שאר המשתתפים כאן. אם את שואלת "למה" התשובה של כל אחד ואחד מאיתנו שונה, ומהצד יכולה להשמע כמו סוג של התרצה. בסופו של דבר גם לבעלך יש את התירוץ שלו (אם תרצי לקרא לזה כך) או את הסיבות שלו לבגוד. אם את מסוגלת באמת ובתמים להתמודד עם תשובה על השאלה "למה בגדת בי" תשאלי אותו, והיי מוכנה לראות איך אתם, יחד, מתקנים את המעוות. מצד שני, אם את חושבת שאין תכלית להמשך הקשר - תוותרי. אל תשאלי, אל תחקרי. תועלת של ממש הרי לא תצא מכך, אלא רק הרבה מאד דמעות מיותרות. ממך. ממנו. ולסיום; לדעתי מה שאת תקבלי כאן, בפורום הוא מגוון תשובות, שכל אחת מהן תיתן לך מושג על ההתנהלות המחשבתית של החברים כאן, וחלקן הלא קטן יבואו עמוק מהלב. אבל בסופו של דבר
בתחושת הלב אין הסבר, אך גם אין ספק. ז"א - תעשי מה שאת חושבת שהכי נכון לעשות.

newcharm

New member
בטח ריקודי עם ../images/Emo22.gif

מספרים שזה בית זונות אחד גדול מה שקורה שם. וגם לגבי גרושות, קראתי לאחרונה שהפכו לבון טון של גוש דאנס ובכלל. זה מה שאני במקומך היתי עושה :)

צודק ../images/Emo45.gif

מילא זה היה קורה בריקודים של עמים אחרים סלסה וכאלה אבל לבגוד כשברקע נשמעים שירי המולדת
אחח...איפה הן הבחורות ההן עם הטוריה....

תעמידי

אותו בפינה או שתשלחי אותו למזכירות להירשם אופציה אחרונה היא להזמין את ההורים שלו לשיחה

goony1

New member
ממשיכים לחיות

שימי לב באיזה פורום את חומד אני בטוח שפודל את לוא רוצה. אבל מצד שני נצלי את תחושות האשם ויסורי המצפון לשידרוג ושיפור הקשר שלכם אולי יצליח לך ותצילי את שאר הקשר.

למעלה