בבקשה תעדכנו....

hadrellina

New member
בבקשה תעדכנו....

פיספסתי את המות של טיילור. אני כבר הרבה זמן מנסה להבין איך היא מתה ועכשיו, כששילה חזרה , אני עוד יותר סקרנית להבין מה הקשר שלה למוות של טיילור. בבקשה תעדכנו......! תודה.

ואייייייייי

ששילה ירתה בטיילור (וגם בברוק) זה היה הדבר הכי מוזר זהיה ליפים והאמיצים!!...אני בחיים לא אשכח את זה!! זה היה איזה 3 דקות של הילוך איטי עם מוזיקה קלאסית!!! אני הקלטתי את זה אולי יש לי את זה עוד פה...

Guy K

New member
מי ייתן לנו סיכומון של הפרק?

לא תאמינו, אבל דווקא את הפרק הזה פספסתי!

סיכומון קצרצר...

טיילור ואריק נאבקים בשילה..... פתאום ברוק נכנסת למלא תבקבוק של הופ ולא רואה מה קורה... ועכשיו מתחילה המוזיקה וההילוך האיטי... טיילור ואריק רואים את ברוק נכנסת ומנסים לסמן לה שתברח...ברוק רואה את שילה וכמעט חוטפת שבץ במקום ומפילה את הבקבוק של הופ... שילה שומעת את הבקבוק נופל ומסתובבת ורואה את ברוק... ברוק מתחילה לרוץ לדלת שילה מכוונת אליה את האקדח ואיכשהו מזה טיילור נפגעת... ברוק חוזרת חזרה והיא ואריק ממש נאבקים בה משני הצדדים מנסים לקחת לה תאקדח... פתאום נשמעת יריה וכל זה עם המוזיקה המפחידה הזאת.. פתאום שלושתם פוערים את הפה אחד אחד קודם שילה אחר כך אריק ואז ברוק ... ואז ברוק מתקפלת ונופלת לריצפה.... שילה בהלם ואז אריק מנצל את זה נותן לה איזה זאפטה בראש והיא נופלת ומאבדת את ההכרה... ואז אריק המסכן נמצא עם שלושה נשים על הריצפה חסרות הכרה...!! וזהו אז נגמר הפרק!!...ואת כל זה אני עכשיו כתבתי מהזיכרון אז אולי קצת פיספסתי...

למעלה