בבקשה עזרו לי

מצב
הנושא נעול.

מרינה 1

New member
בבקשה עזרו לי

בבקשה עזרו לי קניתי את הספר : BEYOND CANDLESTICKS BY STEVE NISON דרך AMAZON וזה תקוע כאן בדואר בארץ.כדי שרשות הדואר תאתר היכן נמצא הספר הם מבקשים ממני את מםפר הספר כלומר את מספר ISBN שמופיע על הספר. ביקשתי כבר מספר פעמים אבל הם מתעלמים ממני (את הכסף הם קיבלו ממני כבר).אנא אודה לכם מאוד באם תסייעו לי ותאמרו לי מה ISBN של הספר?

ראי לינק

בבקשה עזרו לי קניתי את הספר : BEYOND CANDLESTICKS BY STEVE NISON דרך AMAZON וזה תקוע כאן בדואר בארץ.כדי שרשות הדואר תאתר היכן נמצא הספר הם מבקשים ממני את מםפר הספר כלומר את מספר ISBN שמופיע על הספר. ביקשתי כבר מספר פעמים אבל הם מתעלמים ממני (את הכסף הם קיבלו ממני כבר).אנא אודה לכם מאוד באם תסייעו לי ותאמרו לי מה ISBN של הספר?
ראי לינק וקונים מחנויות נורמליות לא ממוכרי צעצועים

טוב זה לא הסניליות זה משהו אחר בכל

טעיתי (הסניליות) ושמתי לינק לאמזון שבהם חיפשתי קודם. ראי את הלינק בא לחנות נורמלית. מספר הISBN חיד הספר המבוקש
טוב זה לא הסניליות זה משהו אחר בכל אופן נסי את הלינק הזה

טוב הלינק לא פועל חנות הספרים היא

טוב זה לא הסניליות זה משהו אחר בכל אופן נסי את הלינק הזה
טוב הלינק לא פועל חנות הספרים היא BLACKWELL´S באוקספורד http://bookshop.blackwell.co.uk להדפיס בחיפוש את שם הסופר. מכל מקום לדעתי מס ה ISBN הוא 047100720X

ייי

New member
בלינק שניתן לך מופיע המספר הזה

בלינק שניתן לך מופיע המספר הזה ISBN: 047100720X ניתן לבדוק גם כאן בלינק שאני נותן למטה. בהצלחה

SPEED26

New member
למרינה....אנא קראי הודעה זו..

למרינה....אנא קראי הודעה זו.. בתאריך 8/8/2001 הזמנתי כמוך את הספר הנ"ל ועוד ספר נוסף בתחום. הספרים נשלחו בתאריך 10/8/2001 ועד היום לא קיבלתי שום ספר!!! רציתי להתייעץ איתך ולשאול תחילה עם מי דיברת , ומי ביקש ממך את הISBN? גם אני כבר שילמתי את הכסף! אשמח לשוחח עמך, אנא צרי קשר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה