בבקשה זאת שוב אני

skipi74

New member
בבקשה זאת שוב אני

שלום אני כותבת ורועדת בעבר עזרת לי מאוד ועכשיו יש לי בעיה דחופה בעיה שאין לי שליטה עליה בעיה שאני לא רוצה לחשוב על אובדן של חבר אני מתחננת בפנייך תראה את התאריכים אם במפה אצלך אתה יכול לתת לי סימן של תקווה אני מאמינה בך ומקווה לשמוע ממך בקרוב תודה על הכל ואם לא תענה לי אני יבין תודה מקווה שכן תענה לי יש לי בעיה רצינית אני יוצאת עם החבר שלי שנה ושלושה חודשים דיברנו בחודש האחרון על להשכיר דירה וכו' בייחד היום יום שישי פתאום בבוקר הוא ביקש הפסקה, ואמר שהוא חייב לחשוב ורוצה לסיים את המערכת יחסים הוא רוצה להיות שלם בהחלטה לחיות איתי את המשך חייו, אני מרגישה מאוכזבת אני ממש לא יודעת למה לצפות בבקשה האם את רואה משהו בתאריכים שלנו האם את יכולה להגיד לי אם יש סיכוי שהוא יחזור אני חייבת לדעת בבקשה תעזרו לי אני מתחננת התאריך שלי 3/4/1974 שעה 13:00 בצהרים בחיפה התאריך שלו 8/8/1975 שעה 22:00 בלילה בחיפה בבקשה אם אתה צריך עוד פרטים כל דבר שהו בבקשה תבקש כי בפורום קשה לתת את הפרטים שאולי יהיו חסרים לך בבקשההההההה תודה תודה מראש מ. מחיפה

הי Skipi

לא נראה לי שאסטרולוגיה תוכל לעזור לך הרבה, כי כל מה שסיפרת קשור כפי שסיפרת בעיקר להחלטה שלו, ושם גם נמצאת התשובה - רק הוא יודע למה הוא התכוון ולכן רק הוא יוכל לענות לך, אולי תנסי ליצור איתו קשר ולשוחח איתו ולקבל ממנו תשובות שיהיו לך יותר ברורות, את הרצון האמיתי שלו הרי לא תוכלי לשנות, ולאף אחד בעצם אין זכות לשנות, זו זכותו שלו, נסי לדבר איתו שוב, כדי לדעת בדיוק היכן את עומדת, בכל מקרה...הכל לטובה, אפילו אם הוא באמת החליט שזהו זה, מה שלא ברור כרגע, בסופו של דבר זה יהיה גם לטובתך כך אני מאמינה, שכל מה שקורה לנו הוא לטובתנו בסופו של דבר, בהצלחה

למעלה