בא לכן דיון התלבטות מקצועית? (ארוך לגמרי)

בא לכן דיון התלבטות מקצועית? (ארוך לגמרי)

התחלתי חיים מקצועיים חדשים אחרי הסבה מקצועית. מאד מרוצים (מרוצות יותר נכון
) במקום החדש אבל קשה לי מאד רגשית.
חלק מהעניין אני חושבת, קשור בעובדה שאני בתחילת הדרך המקצועית שלי.
אני מתלבטת רבות לגבי השנה הבאה וכבר הודעתי בעבודה שאני כנראה לא ממשיכה בתפקיד הנוכחי (יהיו שינויים ארגוניים - או שאעזוב לחלוטין או שאשאר בתפקיד אחר. המקום עצמו, הצוות והמנהלת בעיקר, פשוט מדהימים, אבל זה כנראה לא מספיק).

אני חושבת שאני יודעת איפה אני רוצה להיות בהמשך ומה תחום העניין שלי ואני מנסה לכוון לשם.
אני ממשיכה באקדמיה, אני מקווה להשתלב במשרת הוראה (קשה מאד. אין תקנים ובכלל באוני' בה אני לומדת לא לוקחים יותר דוקטורנטיות כי הן עולות יותר מפרופ' מרצים מן החוץ, מה שסגר לי את הדלת בטריקה עזה אבל יש לי סיכוי להשתלב במכללות באיזור).
אבל בעיקר בעיקר אני מקווה להתמחות בתחום מסוים שבו מתחילה פריחה באיזור שלנו (ובארץ בכלל).
הבעיה -
עיקר העבודה היא בבית חולים או במרכזי בריאות הנפש ואליהם אני בכלל לא רואה פרסומים של משרות. וזה לא שאנשים לא מתקבלים לעבודה, אלא שנדמה שהמשרות "סגורות" או תפורות או מופנות כמכרז פנימי. ביחידה המרכזית והחשובה ביותר יש לי אפילו קשרים (עם מנהלת היחידה!) ואני לא מצליחה להתברג שם

שמעתי שמועה על פתיחה של יחידה נוספת במרכז לבריאות הנפש באיזורי ומצאתי באתר את המייל של מנהל המרכז.
הייתן שולחות אליו מייל עם קורות חיים?
ומה זה יעזור אם מיילים קודמים למנהלת ביחידה שכבר קיימת לא עזרו כי אין להם תקנים?

אני די מתוסכלת ומפחדת נורא.
אני לא יודעת מה יהיה איתי בשנה הבאה וברור לי שההכנסה שלי הולכת לצנוח. שזה עוד בסדר אם הייתי רואה איזשהו אופק או סיכוי בהמשך.
אני נורא אוהבת את מקום העבודה הנוכחי אבל פשוט קשה לי מאד עם חלקים מסוימים בתפקיד וקשה לי להצביע על המקור שלהם וזה רק מכניס עוד יותר חששות.

ולכל מתכננות ההסבה המקצועית - תשמעו, זה קשה.
זה מלא בהתלבטויות וחששות של מי שסיימו את התואר שלהן אבל כשאת לקראת גיל 40, הפריבילגיה של גיל 25 הופכת למעמסה.

זהו. תודה למי ששרדה

פישים

New member
אני מעריצה אותך

תשלחי קוח ותהיי במודעות שלהם. יחידה חדשה- אולי הטיימינג נכון?
בהצלחה רבה

rnavina

New member
ברור שתשלחי דואל עם קו"ח!

אני לא מבינה איזה טיעון יש בשביל לא לשלוח.
בהצלחה יקירה ומצטרפת לכותרת של פישים.

פנדה30

New member
ברור שלשלוח מייל.

להציג את עצמך. את אף פעם לא יכולה לדעת לאן זה יתגלגל. אולי הוא מקושר למקום אחר שכן יש לו תקנים, אולי בדיוק יתפנה תקן, אולי בדיוק מישהי פורשת ומפנהמקום? את לא יכולה לדעת.

בהצלחה, את אמיצה וחזקה, זוכרת את ההודעות שלך עוד בשלב ההסבה המקצועית. הנחישות שלך וההתמדה ראויים להערכה.

אימצתן את ליבי

(כלומר, עשיתן אותו אמיץ
)

לא ייאמן איזה פער יש בי בין מה שכתוב בקורות חיים או הפידבקים שאני מקבלת מהסביבה לתחושת העכברות הפנימית שאני מסתובבת איתה.

ספרו לי שאני לא היחידה ושגם לכן יש תחושות כאלה

מסכימה עם כולן

את סתם מקטינה את עצמך שלא לצורך, ובוודאי שבלי סיבה אמיתית...

אני בטוחה שתמצאי מקום מעולה

moma422

New member
את אישה אמיצה ביותר!!

כל שינוי יזום גורם לפחדים, אם לא היה פחד לא היה צורך באומץ.
אני כל כך מקנאה בכל מי שמסוגלת לדעת מה היא רוצה וללכת על זה.

אני מגלה שאני מקנאה באלו שמצאו את מקומן

שיודעות לאן הן הולכות, שמתמחות בתחום מסוים. ברוב המקרים אני גם רואה נשים שמרוצות בסך הכל. שטוב להן במה שהן עושות.
יש משהו בשינוי שהוא חדש ומרגש אבל גם לא דורש לכאורה מאמץ (כי זה חדש, מותר לי לחשוש או לא תמיד לדעת). ויש משהו בהתמקצעות ובידיעת הדרך שמרגיש לי של "גדולות".

moma422

New member
לדעתי תלוי גם בגיל

באזור שלי 40++++ וצפונה אני רואה כאלו שעושות שינוי. כי עולם השיקולים משתנה (הילדים יותר עצמאיים, כבר עבדתי איזה 15 שנה במשהו אחד אפשר כבר לשנות...)

מזדהה איתך מאוד

תיארת מה שלדעתי הרבה מאתנו, או לפחות אני, מרגישות - הפער הבלתי נסבל הזה...

מסכימה עם זה שצריך לשלוח קו"ח - תמיד טוב.

שיהיה בהצלחה!

זיברה

New member
ברור שמייל, רק המעזה מנצחת

הסבה מקצועית זה קשה ומפחיד, אבל זה יופי נגד שיעמום

גם מתחילה בשנה הבאה סבב מקצועי חדש לגמרי (טפו-טפו, תלוי מבחן וזה). מעורר אימה, אבל מרגש גם.

ברור שלשלוח

אם לא מנסים-אי אפשר להצליח.
זה כמו לחכות לזכות בלוטו מבלי למלא

בהצלחה

יוליק12

New member
בטח בטח

את לא רק מקצועית את גם אדם עם יוזמה והוא ירצה אותך אצלו בצוות, ואם לא היום אז בעתיד.
בהצלחה!

אשרז4

New member
אפילו אני היתי שולחת

ואני בהחלט מאלו שלא נעים להן ולא יוזמות ולא ולא ולא
עדיין אני חושבת שבמקרה כזה ברור שכן.
וגם אם לא יהיו תקנים (למרות שמוזר כי זו מחלקה חדשה שנפתחת) לפחות לדעת שניסית

תודה לכולן (וגם סוג של תובנה)

עזרתן לי לאגור אומץ ולשלוח את המייל (אגב, חברות נוספות ששיתפתי אותן אמרו מיד "ברור לשלוח" וזה בכלל חיזק אצלי את העניין, למרות ששלחתי כבר אחרי שארנבינה כתבה לשלוח
).

אבל בנוסף גיליתי עוד כמה דברים - נזכרתי שחברה טובה התקבלה לאחרונה לאחד המקומות שאני מנסה להתברג בהם והיא תעביר את קורות החיים שלי ותנסה לברר עוד. גיליתי את האתר של נציבות המדינה בו מתפרסמות המשרות האמורות.
אבל בעיקר הבנתי לאיזה כיוון אני חותרת ולאן לבנות את ה"אני המקצועית" שלי. הדיבורים האלה רק עוזרים יותר ויותר לגלות את זה.
בעבודה הנוכחית שלי אנחנו מסיימות שנה וביום שני יתקיים טקס חגיגי ומסיבה, ואני אפילו לא מתרגשת מזה
זה נורא עצוב אבל זה די מסמן לי באופן ברור שזה לא המקום שלי, לא כ"כ משנה מה הסיבה.

תודה לכן!

למעלה