בא לי....

R a c h e li

New member
בא לי....

האושר הוא דבר מוזר....... ההאנשים שעדייןלא הרגישו אותה....הם אולי..... המאושרים ביותר..... מה לעשות תקופה שכזו.......
רחלי.... מבטיחה לא להמשיך

../images/Emo23.gifרחלי יקרה../images/Emo23.gif

נתקלתי בהודעתך זו מליל אמש אל נא תחושי לא נוח בואי הניחי ראשך על כתפי אינך צריכה התנצלות להרגיש וזיכרי אישה יקרה קשה יותר להסתיר רגשות שאנו חשים מאשר לזייף כאלה שאיננו חשים יום נפלא

*יערית

New member
חושבת...

שאושר זו דרך חיים שבוחרים על אף ולמרות ה-כל! יש שהאושר נמצא לידם והם בוחרים לא להאחז בו, מי שלא הרגיש עצמו מאושר קודם על עצם קיומו כנראה ידלג על האושר במחיצת אחרים.

*יערית

New member
זהו ש...

בחרתי עוד בהיותי קטנה מאוד שאושר זה דרך החיים שלי! מה לעשות שאלוהים עושה לי מבחנים פעם אחר פעם, הוא נותן לי הזדמנויות להיות מאושרת יותר מכל אדם בעולם ובכל זאת.....מוצאת שחסר שם משהו, אז לא מצביעה על הסביבה כאשמה..מוצאת שאני כנראה מחפשת את האושר לא במקום הנכון.. הוא נמצא בי לפעמים רק למראית עין,אני צריכה יותר ויותר להאמין בעצמי בכדי לממש אושר אחר, לתת לעצמי יותר קרדיט,לסלוח לעצמי ,להתחיל לגלות את עצמי על פי ההווה ולא על העבר. 20 שניות של ריקון תובנות ולא בשירותים

../images/Emo140.gif

אם בחרת כשהיית קטנה את האושר כדרך חיים אל תפני מהשביל הזה
את צודקת, להאמין בך זו התחלה נהדרת וזה הבסיס לכל. לא משנה אם אנו לבד או בתוך זוגיות יש תהליכים שאנו עוברים עמוק פנימה ולבד. אולי במקום לסלוח לך נסי לשנות את זה לחמלה... סולחים למישהו שעשה משהו רע וקשה לי להאמין שזה נכון במקרה שלך. חמלה באה ממקום רך של פיוס עם עצמנו - אפילו אם תשנני לעצמך שזו חמלה ולא סליחה בסופו של דבר תגיעי לשביל הזה... ואם עדיין לא קראת - ממליצה בחום אדיר על "האלכימאי" אם כבר קראת אותו קחי אותו לסיבוב נוסף כי הכל באמת נמצא בתוכנו...
הכל כל כך קרוב, רק מחכה שניגע...

*יערית

New member
מן תקופה כזו

שכל דבר הגיוני פורט לי על מיתרי נפשי
לא לא קראתי את האלכימאי ,שמעתי הודותיו,אולי באמת כדאי לחזור לספרים שזנחתי בשנה האחרונה! תודה על החידוד בין סליחה לחמלה...חשוב ביותר

blonda3

New member
האושר../images/Emo13.gif

אין לו סוף.... אנחנו כאן מהמאושרים בע"מ.... הכל בחיים יחסי

למעלה