בא לי...

בא לי...

יכול להיות שאתה מרגיש עזוב אני קולטת את זה עכשיו פתאום אולי הייתי יותר מדי עם עצמי אולי תפסתי מרחק מי מחכה למי באזור הנפשי מי לא קורא למי אני אני להסתכל אחד לשני בעיניים עכשיו אני לומדת לעוף חושבת על מים עכשיו אני לומדת לעוף עוצמת עיניים בינתיים אני מבזבזת כוחות יקרים על שטיות עושה רושם על זרים יכול להיות שנשארת בצד לרגע תבוא אלי ואל תוותר אני אוהבת אותך יותר ויותר אולי הרשתי יותר מדי לעצמי אולי הגזמתי אבל אני לומדת לעוף חושבת על מים עכשיו אני לומדת לעוף עוצמת עיניים בינתיים יכול להיות שאתה מרגיש עזוב אני קולטת את זה עכשיו פתאום אולי הייתי יותר מדי עם עצמי אולי תפסתי מרחק מי מחכה למי באזור הנפשי מי לא קורא למי אני אני להסתכל אחד לשני בעיניים עכשיו אני לומדת לעוף חושבת על מים עכשיו אני לומדת לעוף עוצמת עיניים בינתיים לומדת לעוף / דנה ברגר

דברים שרציתי לומר...ערב אישה../images/Emo25.gif

יש דברים שרציתי לומר ואינם נענים לי המילים שבחרתי אינן הטובות מכולן עמוקים מיני ים הסודות שאינם מובנים לי שאולי לא אבין, לא אבין לעולם לא בכל הדרכים שרציתי ללכת הלכתי בדרכים שהלכתי טעיתי ודאי לא פעם אחת ועצבות מהלה כל שמחה, כל שמחה ששמחתי כמו ביקשתי דבר, דבר שאבד חלומות שחלמתי והם מקיצים בי עדיין שבריהם בעיניי נשטפים מפני בדימעה ולילות יסורים לא ספורים שהטבעתי ביין כאובד בדרכי, בדרכי הרעה אך בכל הדרכים מעולם לא אבדה לי דרכנו וגם אם לפעמים סערו מסביב הרוחות ואהבתי אותך והיה לנו טוב, טוב עד גדותינו והיה לנו רע ואהבתי אותך לא פחות אך בכל הדרכים מעולם לא אבדה לי דרכנו וגם אם לפעמים סערו מסביב הרוחות ואהבתי אותך והיה לנו טוב, טוב עד גדותינו והיה לנו רע ואהבתי אותך לא פחות יהודה פוליקר

../images/Emo29.gif../images/Emo25.gifערב דרדי...

הגמדים מוצאים מקלט באגדות צללים כהים פוסעים אט אט אל תוך הלילה. באור לבן מאחורי דלתות כבדות שם בבתים גבוהי קומה העיר סגורה לה. חוזה לך ברח חוזה לך ברח, הלילה הוא אפל כל-כך. הבהוב סיגריה שם בחושך מאדים מתןך היער האפל הזה לפתע וסינדרלה ממתינה לגמדים וברחוב רובץ החטא ליד כל פתח. מתוך בתים גבוהים הגמדים כולם פתאום באים אחד אחד אל סינדרלה. כי סינדרלה היא האגדות כולן ואין אחת באגדות אשר תדמה לה חוזה לך ברח חוזה לך ברח, הלילה הוא אפל כל-כך הלילה הוא אפל כל-כך שומר נפשו נמלט שומר נפשו תמים כי אין בעיר מקלט ואין בה רחמים. חוזה לך ברח חוזה לך ברח , הלילה הוא אפל כל-כך הלילה הוא אפל כל-כך והם שבים אל הבתים גבוהי קומה והם חומקים אחד אחד אל תוך היער. רק סינדרלה עוד ניצבת במקומה כשהם בורחים לאגדות סוגרים השער. חוזה לך ברח חוזה לך ברח, הלילה הוא אפל כל-כך, הלילה הוא אפל כל-כך <חוזה לך ברח>

יש בזה טעם... ../images/Emo25.gif

כשהגשם יורד העלים מצהיבים הרחובות חוגגים דליחות מחודשת אני יודעת שיש בזה טעם למרות המחשבה שאין בזה דבר. כשהבוקר באוויר, צמרות עצים בחוץ אור, בחוץ בין שני בתים יש מקלט מכל הזמנים אתה אומר ואם אמה אומר אתה וודאי יודע. לא אני לא בוכה זה רק חלון זכוכית עליו טיפות עומדות לא אני לא נבהלת זו רק שעה לא כל כך נוחה. עננים תלויים על וו והמרחק הוא רב עננים תלויים על וו והמרחק הוא רב. מילים: ורד קלפטר

../images/Emo48.gif../images/Emo29.gif

עד הקצה מילים: דנה ברגר לחן: ורד קלפטר מבצע : דנה ברגר ועכשיו שאין שמים רק עננים של חוסר ודאות ונדמה שאין סיבה לחיות אם אין סיבה למות. לפעמים אני פוחדת להגיד לך את האמת לפעמים זה כמו הסוף נרדם לרגע באמת. עד התהום, עד הקצה עד שניפול ונתרצה עד שזה נגמר, עד שזה עבר עד התהום, עד הקצה עד שניפול ונתרצה אני כאן ואתה שם. אם אתה הולך ממני אתה נשאר לבד. אם אתה הולך ממני אתה נשאר לבד. ועכשיו שאין שמים רק רסיסים של חוסר הבנות ונדמה שאי אפשר לראות ולא נשאר מקום לטעות. אם אתה הולך ממני אתה נשאר לבד. לבד... <>

והיא טווה....../images/Emo29.gif../images/Emo23.gif

בחלון מול החומה היא יושבה כבר שנים אגדות הילכו עליה עוד מימי היוונים אל הים היא מתבוננת ובפלך היא טווה ממתינה לבוא הרגע בו יגיע אהובה טווי את הצמר טווי את היום טווי את הסבל עוד יום עבר שוב גווע האור טווי כי מחר הוא יחזור, הוא יחזור. וחולפות השנים תם הזמר בדרכים מול בתים עשנים אין עוד זכר לפרחים בתנור צונן האפר אין עשן בארובה בחלון אישה יושבת ומבקשת את ליבה טווי את הצמר טווי את היום טווי את הסבל עוד יום עבר שוב גווע האור טווי כי מחר הוא יחזור, הוא יחזור מלחמות על אש וחרב וצבען אדום שחור היא טווה בשתי וערב ממתינה לבוא היום היא יודעת אוי למלך ואבוי למלחמה כל עוד יש אישה עם פלך הצופה אל החומה. טווי את הצמר טווי את היום טווי את הסבל עוד יום עבר שוב גווע האור טווי כי מחר הוא יחזור, הוא יחזור !!! ג´ק דואה

../images/Emo20.gif../images/Emo121.gif

עפרה, כשהתעצבת עלים כמשו עפרה, על טל בכייך טללים יבשו עם בוא הסתיו הכל אבד בעננים חיוך שלך את האביב מביא. אני נושם אותך כריח הוורדים אני נושם אותך אל תוך ליבי אני נושם אותך אלי בכל כוחי אני נושם אותך אל תוך ליבי. עפרה, די אין לי כוח כבר לנשום עפרה, כל הורדים נבלו היום אם את רוצה ששוב אשיר אל תתביישי בקשי יפה ושוב אשיר לך ילדתי. עפרה, תמיד קינאו בך נערות עפרה, יפה מכל האחרות זמיר סלסל בליל את שמך בשיר נפלא לך הטווס הביא נוצה כחולה. <עפרה-מוטי פליישר>

אני אוהב אותך לאה... ../images/Emo39.gif

את אותו הבוקר לא אשכח כשטמנת ראשך בתוך הכר אור השמש על האֹהל נח וראשי הלום שיכר כשלחשתי באוזנך את שמה את ידי אספת ביד קרה ודמעה אחת חמה אל כפות ידי נשרה הנה ימים רבים חלפו ושתי ידי עייפו ועינייך מה יפו כעיני רחל אני אוהב אותך לאה אוהב אותך גאה אם אשכח אותך לאה שמי לא ישראל אל יימר לבך על אחותך הן בנייך לצידך יושבים אל תפני אישה את מבטך כל חלומותיי קרובים מה בקשתך אמרי לאה שבע השנים חלפו מזמן ונותרה רק עוד שעה טרם ייסגר הגן הנה ימים רבים חלפו ושתי ידי עייפו ועינייך מה יפו כעיני רחל אני אוהב אותך לאה אוהב אותך גאה אם אשכח אותך לאה שמי לא ישראל אני אוהב אותך לאה אוהב אותך גאה אם אשכח אותך לאה שמי לא ישראל <צ. פיק>

../images/Emo57.gifשבתי רק על זה חשבתי...

קרוב אל ליבך\ רמי קליינשטיין רוצה להניח את מקל הנדודים פיתול ועוד פיתול טלטול ועוד טלטול בסוף הר ינשארים בודדים ללא צל ללא סוכה נופלים מכל מכה אז בואי השקי אותי עד תום השיקוי שאהיה מכושף, שיפסק המרדף שבתי רק על זה חשבתי רק על זוג שפתייך המנשקות אותי באתי קרוב אל ליבך עד אשר תאמרי השאר איתי רוצה להניח את מקל הנדודים מסלול ועוד מסלול חציתי את הגבול בין סתם שעשוע לאיבוד דעתי עכשיו הלב רעב אז תני להתקרב נשקי אותי השקי אותי עד תום השיקוי שאהיה מכושף שיפסק המרדף שבתי רק על זה חשבתי רק על זוג שפתייך המנשקות אותי באתי קרוב אל ליבך עד אשר תאמרי השאר איתי.... <ר.קליינשטין>

שני סיפורי אהבה קטנים...

הוא אוהב אותה והיא אותו זה נחמד, זה נחמד, זה נחמד אבל האמת היא שהוא פוחד, והיא גם כן להיות לבד... אז מה שווה כל סיפור האהבה הזה אם אין פה פרחים וכינורות דביקים שמנגנים זה לא רומן זאת סתם בדידות אל תהיי מודאגת זה לא עובד זה לא פשוט מן הסתם... מהכאב הזה לא נמות אך גם לא נחיה בשקט זה לא רומן זאת סתם ... הוא אוהב אותה והיא אותו זה נחמד, זה נחמד, זה נחמד מילים: ארקדי דוכין ומיכה שטרית

וקולך רעד בי.......

ראיתי בעינייך סופה שקטה של עצב ראיתי בעינייך שאותי עזבת ראיתי בעיניך ציפור כלואה הלילה ידעתי מעיניך שאותי עזבת ולבך לחש לי עד כמה אהבתיך וליבי לעג לי שאת אינך וקולך רעד בי כשאתה שתקת בגופך הרגשתי שנפרד הלב אלוהים חשוב עלי שמעתי כשחלמת אישה זרה לוחשת שמעתי כשישנת את נשימותיה נשבעתי לעינייך שרק אותך אהבתי ביקשתי אז בחושך אל תוותרי עליי ולבך לחש לי עד כמה אהבתיך וליבי לעג לי שאת אינך וקולך רעד בי כשאתה שתקת בגופך הרגשתי שנפרד הלב אלוהים חשוב עלי... <שלומי שבת>

מישהו הולך תמיד איתי...

היו ימים חמים ימי בצורת פניי יבשו כסדק אדמה שדי קמל ולא נותר לקצור את שאלתי, לחשתי, בשביל מה? החורף שוב היכה בי קור כחרב והמבט כה סגרירי בשתי עיניי ומסדקי קירות ניבט העצב שאלתי, לחשתי, עד מתי? אך לעת ערב עם רוח ערב עלה נושר לו על גג ביתי אני יודעת אני שומעת מישהו הולך תמיד איתי אני זוכר בדידותי זועקת אליט פניי בשתי כפות ידיי את צערי חילקתי עם פת לחם שאלתי, האומנם ואם כדאי את תפילתי אשא כך הלאה הלאה עוד לוחשות שפתיי מתוך עוני אני יודעת מישהו למעלה רואה אור עששית בחלוני מילים: רמי קידר

את

כן, את תמיד יודעת להביא את השיר הזה ש.....

מו שיקו

New member
נכוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

יש לה את זה היא מאוד מאוד מאוד מוכשרת

למעלה