בא לי מפגש רומנטי ספונטני

בא לי מפגש רומנטי ספונטני

רק שמנהל הפורום לא יעיף אותי, אני אוהבת רומנטיקה וסקס בדיסקוטק, אז בואו למפגש ספונטני היום בקו מילניום. שלכם יונית שחושבת שצריך קודם להתעלס עם הנפש אחר כך עם הגוף. הצדק איתכם.

שי22

New member
רעיון טוב

אם את מעוניינת תני כמה פרטים שאוכל לזהות אותך

אני אראה ככה:

מכנס שחור צמוד, גופיה חושפת בטן גם בצבע שחור, שיער אורך קארה חום. גוף חטוב. מה עוד? :) בחברתי תהייה מישהיא עם תלתלים ארוכים שחורים, גם רזה. וגבר,,,,טוב הגבר לא משנה. רגע אתה בן 22, אמאלה מה יש שם ילדים?

blue love

New member
חחחחחח יונית...

את צריכה להבין שלא כולם מכירים את הראש שלך... את רוצה שהמסכן באמת יחכה לך שם? רגע...........אולי את רצינית?.. הימור מסוכן...(-: blue

בלו לאב אני רצינית בטח רצינית

אני יום שישי בדיסקוטקים, קורעת את העיר :) אתה בא? אתה רואה? נעשה מפגש ספונטני כולנו כאן, בשביל מה צריך תכנונים?

blue love

New member
בלו לאב...32

אבל בלו לאב אוהב דברים מתוכננים מראש...(-: blue

אה באמת?

בן 32? באמת אוהבת דברים שמתוכננים מראש? אני שונאת שמתכננים מראש, כלומר אני מעדיפה ללכת על הבלתי ידוע מה שיהיה יהיה. וכשאני מתכננת לא הולך לי. יונית נטולת שעון, זמנים, תכנונים וחולת הפתעות

blue love

New member
יוניטוש...

תזכירי לי לקנות לך מתנה ליום ההולדת... שעון..ויומן.. לפעמים ספונטניות מביאה התרגשות והרפתקאה.. ולפעמים יש אפשרות לתכן את הספונטניות...ואז היא נותנת לנו הרבה יותר.. אבל אל תחשבי שאני כזה מתוכנן...לפעמים אני נותן לספונטניות להישתלט עליי...(-: blue

yt1

New member
למתכננת

איזה תכנון הכנת להערב ערב טוב ושבת מוצלחת

עכשיו התבאסתי לגמרי

מישהו אמר לי שהיום יש שם ילדים, אז מבואסת, ומישהו אחר אומר לי שלא. דרך אגב את מהצאט?

בלו לאב

קראת הודעה קודמת? שביאסו אותי? דרך אגב, לא יודעת מה זה ספונטניות בעניך, אבל יודע מה? אני בכל מכל. וחוץ מזה (ואת זה הייתי צריכה לכתוב לידיעת כולם) כשכתבתי סקס, בראש ובראשונה, לא סתם כתבתי, יש לפעמים אנשים שעם הסקס שלהם הנפש שלהם יוצאת ונשקפת בהתגלמותה, וההמשך ידוע, הבנאדם נדלק חחחחחחה. דרך אגב, תשלח לי רגע מייל, ואני אחזיר לך משהו. עכשיו אם אפשר.

S-STYLE

New member
יונית, את באמת מאמינה בזה ?

כי אם כן... אז יש לי הצעה בישבילך !!!

מלכת הפורום

היי יונית לאחר שקראתי את שכתבת, את מבחינתי מלכת הפורום יכולת נדירה לשים את הדבר עצמו על השולחן באופן הישיר ביותר, תעוזה להוציא את שבמוחך הקודח מן הכח לפועל, אני מניח שהרבה חושבים כמוך רק שאין להם ביצים בגודל המתאים, את אשה שיודעת מה היא אוהבת, שיודעת איך היא אוהבת, מודעות עצמית גבוה ופורצת, שהיא השער לאושר האמיתי. ומכאן נשאר רק ללמוד , לחקות ולקנא

למעלה