בא לי לרצוח מישהו.

Lettuce Girl

New member
בא לי לרצוח מישהו.../images/Emo15.gif

תספנו ספוילרים אינעל דינאק! נמאס לי! אין לי כח לזה יותר. אתן לא תסמנו, אני אמחוק. that's as simple as that. וכן, להגיד אם אורלנדו ימות בסוף טרויה או לא זה ספוילר. אפילו להגיד איזה דמות הוא משחק זה ספוילר!

תני לי גם לפרוק את הכעסים שלי!!!

http://nfc.msn.co.il/archive/001-D-41503-00.html?tag=16-05-34 למי שישי שביתה--> תהנו! למי שאין הגיע הזמן להזיז ת'תחת!!! נמאס לי שכל התלמידים מפחדים מהמורים המזדיינים שלהם!!! תפגינו!! אם כולכם תהיו ביחד לא יעשו לכם כלום!!!! תאמינו לי!!!! מה יעשו לכם?. יצעקו עליכם?? חפיף.. זה עובר.... ירימו עליכם יד?.. מה פתאום.. וגם אם כן תסבלו.!! ישעו אותכם?? בכיף!! עוד יום חופש מהלימודים!!! תכניסו למערכת החינוך הזאת!!! גם אנחנו שובתים!!! הביצפר שלי מזמן כרס! החלטנו שאנחנו לא לומדים, מעשנים בפומבי בשטח ביצפר, לא שמים זין על הביצפר! אתמול קראו להורים שלנו לישיבת חירום כי המוטיביציה ללמידה ירדה אצלנו: הגיעו פאקינג 30 הורים מכל השיכבה!! איך המורים מדברים אלינו כמו כלבים!! לא עשינו משהו טוב משעים אותנו עד שנשתפר. מחנכים אותנו כמו כלבים!

little bry

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo58.gif

הוא מת בסוף הסרטט?????? לללללללאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!1 למה לגלות? כל הקטע זה המתח!!! שרון צודקת!!!
למה לא לשים ספוילר!!!!!!?!?!?!?!?!!? עכשיו הכל נהרס לי!!!!

karin byrne

New member
אוי את צודקת....

אבל אני כן שמתי סימן של ספויילר בהודעות שהיו בהן ספויילרים...או לפחות השתדלתי לשים...באמת כדאי שבפעם הבאה כולן ישימו סימן של ספויילר בהודעה שיש בה ספויילר...בכל אופן,אני ממש מצטערת אם שכחתי לשים סימן של ספויילר באחת ההודעות שלי...

../images/Emo45.gif../images/Emo4.gif../images/Emo3.gif

זה ממש הרס לי שאמרו שהוא מת בסוף הסרט!
כי אפילו לא ידעתי את מי הוא משחק, וארג, יופי.
ד"א - שיניתי תחפושת, ואמא שלי טוענת שזאת התחפושת הכי מצחיקה והכי מקורית בעולם, ושעשיתי פארודיה שלמה מפורים בכלל.
אבא שלי ואני הלכנו לחפש לי היום תחפושותף ולא מצאנו, ואז נזכרתי שיש לי חצאית סקוטית כחולה-ירוקה. בכל אופן, פגשתי במקרה את חברה שלי שם, ואז שאלתי אותה למה אפשר להתחפש עם חצאית סקוטית. סתם היא העלתה רעיון, ו-וויפ! יש לי תחפושת חדשה!
פיה סקוטית. מה? בלה.

little bry

New member
אוי מגניב!!!!!!!! אהבתי את הרעיון

ממש חחחחחחחחחחחחחחחחחח ואני וידיד שלי הלכנו לחפש פאות ללוגלאס ולללייב *שוב שכחתי תשם... צפוי צפוי...
* אבל לא היה להם את הפאה של לוגאלס! גר! חפ!! קיצר או שאני מתחפשת לפיה, או לפרחה סנובית חיחיחי ותשמעו רעיון מקורי... יש לי 3 ילדים בכיתה שמתחפשים לאורגזמה... חחחחחחחחחחחחח ולי לקח שנים לקלוט איך מתחפשים לזה חחחחחחחח זה מה זה פשוט!!! אחד מתחפש למנורה *יענו אור
* השני לגז והשלישי לסימן שאלה חחחחחחחחחח

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אבל איך לעזאזל מתחפשים לגז?!?!
בלה. מה זאת אומרת אין פאב בלונדינית?!
בכל חנות בערך יש פאות בלונדיניות!

little bry

New member
כההההה, אבל היו פאות קצרות,

וגם אין לי מושג איך עושים את הצמה הזאת מאחורה חחחחחחחחח

צודקת ב100%../images/Emo70.gif

משום מה בסרטים שאורלנדו בשחק בהם ממש לא אכפת לי לקרוא ספוילרים, אבל בעקרון זה ממש מעצבן שלא מסמנים
וטוב שתמחקי מי שלא יסמן, כי ככה אנשים ישימו לב הרבה יותר!!
(ותתני אזהרות למי ששוכח!)

little bry

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחח תאמת גם לי אין מושג איך הם מתכננים לעשות גז חחחחחחחחחח נראה מחר!!!

little bry

New member
חחחח דיברת אלי? ../images/Emo3.gif

אם כן, אז זה היה תגובה לפינקילושה

ס22ה,

אבל פשוט פעם הבאה תשרשרי את התגובה להודעה שרצית להגיב אליה כי זה קצת יותר נוח להבין (וזה כל הרעיון של השירשור..
)

למעלה