בא לי למות בגלל המחשב הזה

בא לי למות בגלל המחשב הזה../images/Emo7.gif

יש לי בעיות במחשב אוףףףףףףףף אלוהים מה אני עושה? אני אמורה לפרמט אותו ולא יודעת איך מפרמטים המחשב שלי דיי חדש ואתם מכירים אותי שאני מכורה קשות לנט- זה שובר אותי אני כאן יושבת בדיכאונות קשים בגלל זה - אין לי מצב רוח לכלום. בקיצור יש לי אקס פי בעברית השגתי את הדיסקים והדרייברים להתקנה ואין מי שיתקין לי. אולי יש כאן משהו שגר בחיפה או באיזור שיכול לעזור לי? בבקשה אני אשלם לו - אני אתן הכל שיסדרו לי את זה אני יודה לו מאוד- בבקשה תעזרו לי אני שבורה מאוד בגלל המחשב הזה, מה אני יעשה לעזאזל???????????????. >>>>>> ילדת חופים>>>>>>>> אלין.

e-magine

New member
בפורום תמיכה טכנית ניסית ../images/Emo35.gif

עד כמה שאני מכיר כאן את החברה´ אין הרבה סיכויים.

בלאטט

New member
מצטער

אני גר באזור השרון אז אני לא יכול לעזור.. הייתי מוכן לעזור אבל זה רחוק :(

הזמנתי טכנאי בסופו של דבר../images/Emo4.gif

אני ממתינה לטכנאי שיגיע כבר- אני בדיכאון לא מוצאת את עצמי- מבולבלת בהתקפיי - ואני אומרת לעצמי" כולה בגלל מחשב" אבל בכל זאת אני יוגעת מה זה- לא אכלתי כלום היום- אין לי כבר תיאבון לכלום. אבל מהכי מכאיב לי - זה ידיד שלי שהבטיח שביוא להתקין לי את הכל ואומר לי "הגעתי עד לחיפה- וניתקעתי עם האוטו" אז מה אני בעצם צריכה טובות מאנשים שאני עוד קוראת להם "חברים"??????? למה זה טוב? עדיף להזמין טכנאי אדם זר שלא יגיד אחר כך "עשיתי ונתתי לה " אני לא צ ריכה טובות של אף אחד- מספיק לי ממה שאני סובלת - גם כן המחשב הזה נפל לי על הראש עכשיו לא משנה אני יתגבר- עוד מעט הוא יגיע מקווה שיסדר לי את המחשב וכל מה שאני צריכה- ובחדר שלי הדמעות כבר יבשו מהפגיעה ממה שקורה, מזה שאין חברים תודה לך בלאטט על העזרה שהצעת לפעמים אני אומרת אנשים זרים יותר טובים ממשפחה ואכן זה ככה תאמינו לי. בבקשה יש לי עובדה ממך למשל. תודה נשמה על הכל! שיהיה לך ערב מקסים - לפחות יותר משלי... ילדת החופים>>>>>>>> אלין יל

בלאטט

New member
אין בעד מה

אבל תזהרי שהטכנאי לא ידפוק אותך עם איזה מחיר בשמיים, הם אוהבים לעשות את זה...

ילדת חופים חזרתי עכשיו לפורום ונגעת

ללבי כל כך מה ששאלתי את עצמי בסוגריים הוא איך את יכולה להיכנס לפה לפורום ולכתוב אם המחשב שלך לא בסדר?

בלאטט

New member
לפעמים

המחשב צולע כמו לא יודע מה, אבל אפשר לגלוש וזה, אבל אי אפשר לפתוח דברים מסוימים...

בלאטט

New member
ואל תשכחי

היא מכורה.. היא תעשה הכל אבל הכל כדי להכנס לא משנה כמה המחשב "פצוע"(ככה הוא בשבילי כאשר הוא לא פועל טוב)...

ילדת חופים יקרה

אני קוראת כאן את השרשור הזה ביחס לתקלה שהיתה לך במחשב ומה שהרגשת ואת מרגישה בקשר לזה ואני מאוד מאוד מזדהה איתך. אתמול גם לי היתה בעיה עם ההתחברות לאינטרנט וגם כן לקחתי את זה קשה מאוד וגם אני ממש התפלאתי על עצמי, איך אני מגיבה רק בגלל מחשב ועוד לחשוב שעד לפני פחות משנה לא ידעתי מה זה אינטרנט... אז במצבים כאלה מרוב תסכול עולים כעסים גם אם הם לא הגיוניים. מכירה את זה גם מאצלי. אבל לא חושבת שכדאי להפסיד ידידות טובה בגלל זה. תאמיני לי, אפילו המחשב לא שווה את זה...

הנה רעיון מטורף.

למה שלא תשלימי עם מותה הטראגי של מכונת המוות הקרויה "מחשב"? הרי ברור, מתיאורך הנואש, כי קשרת את חייך בחיי מכונה, וכי איבדת כל זיקה עם העולם החיצון. הצעתי היא שתנצלי את חורבן המחשב לשם חזרה איטית והדרגתית לעולם החיים.. הטבע.. המציאות... המחשב משמיד את הנפש. נקודה. ישוע.

lady_anne

New member
אני חולקת עליך הפעם, מאדאם ../images/Emo31.gif

איפה מצויין שהבחורה "איבדה כל זיקה לעולם החיצון"? מה שאני הצלחתי להבין מההודעות שלה זה שהתקלקל לה המחשב והיא מבועסעת מאד מאד מאד. מכן ועד "להשלים עם מותה הטארגי של המכונה " ועד ביצוע "חזרה איטית והדרגתית לעולם החיים" עוד ארוכה הדרך. השימוש במונחים "טרגדיה" ו"חורבן" מקצינים את נושא ההתמכרות אל מעבר לראוי ולו הייתי במקום ילדת החופים הייתי מתבעסת אפילו יותר. בניגוד להתמכרות לסמים, מהתמכרות למחשב אף אחד עוד לא מת ואני לא מסכימה עם הקביעה ש"המחשב משמיד את הנפש". נכון שלמכורים לאינטרנט יש עבודה לעשות כדי להפחית את רמת ההתמכרות, אבל צריך לקחת את הדברים בפרופורציה ולא להסחף.

cardo

New member
../images/Emo45.gif מסכים עם ליידי אן, ולך ג´יזס

אני מציע שלפני שאתה כותב, תחשוב. תגיד לי, אם הילדה היתה כותבת שהמקרר שלה מקולקל, היית כותב לה שאתה מציע לה שתפסיק לקנות אוכל ובכלל תפסיק לאכול?

actress

New member
הוצאת לי את המילים מהפה חשבתי מה

לרשום ומצאתי והנה אני רואה שהקדימו אותי אז כל הכבוד גברררר...

פלסטיק

New member
בטוחה שחייבת לפרמט?

מי הדוקטור שהחליט את זה? לפרמט זה המוצא האחרון. אולי ניתן לתקן את זה בפעולה פחות דרסטית? תוכלי לתת פרטים על התקלה?

ליידי אן וקרדו לא אמרתי שהוא צודק

ואני מקווה ילדת חופים שלא תביני זאת ממני סתם נורא התלהבתי מצורת הניסוח והכתיבה שלו היה בזה רעיון ומשהו נורא יצירתי בתור תשובה לילדת חופים זה לא היה לעניין כי זה באמת לא ענה על הבעיה שהיא התייחסה אליה אבל חשבתי שאתם יכולים לקרוא במקרה הזה בין השורות שלי והבין השורות שלי בודד את הישו הזה מההקשר של ילדת חופים אני ראיתי בזה איזו קריאת תגר סוחפתואמיצה על המחשב אולי בצורה מופרעת ומוגזמת ולא מתאים בכלל לשרשור לילדת חופים אבל מעבר לכל זה אם נסתכל על מה שהוא כתב בגדול - היה בזה איזו אמירה חזקה מאד על מה שהמחשב עושה לנו במובן של - הגולם שקם על יוצרו אגב - איפה אמגין היום? אי - הכל בסדר אצלך? אתה בגמילה או משהו? דואגת....

lady_anne

New member
אולי בתור אמירה מטאפורית זה יפה

אבל הגישה שהוא נקט מוכיחה שהאיש לא מכור ולא יודע מה זו התמכרות לאינטרנט. להגיד למכור לוותר על האינטרנט ולהשלים עם מות המכונה זה כמו לומר למכור לסמים שהגיע הזמן שיפסיק כבר עם ההרגל המגונה הזה ויחזור לתפקד כמו בנאדם רגיל. האנאלוגיה לא מדוייקת אבל בשני המקרים מדובר על תהליך בסגנון "זבנג וגמרנו" שלא הוכיח את עצמו. כמו בגמילה מסיגריות, סמים, אוכל או כל התמכרות אחרת, התהליך אמור להיות הדרגתי ומלווה בתמיכה. כולנו שונאים את המחשב ואת מה שהוא גורם לנו להיות, אבל אף אחד מאיתנו לא יכול לקום ולעזוב באופן נחרץ. הדברים שאמר הישו מקסימים בתאוריה, אבל במציאות...

e-magine

New member
מאדאם, זכותך להתלהב מהסגנון

וזכותך גם להסכים או לא להסכים. במקרה הזה אני מסכים עם מה שליידי אן כתבה. וכן, הכל בסדר אצלי, אני משתדל להתמודד עם ההתמכרות, לא מרים ידיים, כרגע המצב די טוב, אחרי איזה פרק זמן של שבוע של גלישה ממש ממש ממש מוגזמת, התחיל איזה פרק זמן שהלחץ יותר קטן, אני מפחד להגיד שהדברים מתחילים להסתדר בראש, יכול להיות שאילה תנועות מטוטלת של ההתמכרות. ותודה שדאגת

למעלה