בארסה סוף עונה שלישית

DrBall20

New member
אם היית בודק כמה דברים לפני זה לא היית מדבר

אין מצב שקראת את כל מה שכתוב.. אז אני אתמצת לך את העניין.. לפני כמה חודשים התפרמט לי המחשב. על המחשב הייתה שמירה עם בארסה עד 2014.. הרעיון המרכזי הוא להגיע עד 2014, זו המטרה. חוצמזה מה, אתה קורא לזה התלהבות.. אז אתה בא לבאס אותי? קח את בארסה ותגיע למה שהגעתי ואז דבר איתי.. ויש לי פרוייקט עם מנצ'סטר סיטי, ויש לי פרוייקט עם מץ מהליגה הצרפתית, ועם ספרטה רוטרדאם, אז אני יודע מה כיף במנג'ר. הכיף שלי זה לקחת את הקבוצה שאני אוהד מגיל 4, ולדרוס את כל העולם ואשתו..

nikeman

New member
להגיע למה שאתה הגעת ?

אחיין שלי בן 6 פשוט ילחץ על הכפתור של המשך יגיע לאותו דבר.

nikeman

New member
תסכים איתי אבל שזה נכון

אגב אני זוכר אותך מפורום האטריק לפני מלא זמן ... לאן הגעת בהאטריק עצמו ?

Thierry Henry

New member
אני עדיין בהאטריק עצמו.

ליגה 4 כרגע.. מי היית שם, היוזר לא מוכר.. ובכל אופן, מה נכון? שזה קל עם בארסה? אולי, לכאורה..אבל מנג'ר הוא משחק של פנטזיות בין היתר. המטרה היא לא להיות הכי טוב בקבוצה הכי חלשה. זו יכולה להיות המטרה שלך במשחק, אולי המטרה שלו זה לא.. הוא לא מתלהב שהנה תראו איזה תותח אני , הוא מתלהב מהשמירה שלו ולמה לא? עושה דברים נחמדים. כל אחד והפנטזיה שלו במנג'ר. יש כאלו שרוצים לראות את בארסה מחליפה דורות, את ארסנל שולטת במנג'ר או את טולוז לוקחת צ'מפיונס ליג עם ליונל מסי.. שכל אחד יעשה מה שבראש שלו, לא צריך "לרדת" עליו כי הוא עם בארסה...

../images/Emo45.gif

מסכים איתך שזה משחק פנטזיות, ליפעמים אני נהנה לייבש שחקנים תותחים בספלסל בגלל אימרות שלהם בתקשרות או בגלל משחק חלש שלהם או בגלל התנהגות לא טובה וזה חלק מהפנטזיה , אני נהנה לתת מילה על שחקנים שלי ולאחר מכן לראות אותם נותנים גולים ומלאים ביטחון עצמי , אני נהנה להביא את הונטולאר למנסצטר סיטי ולראות אוותו בעונה הראשונה עם 40 גולים , זה פנטזיה ובאותו רגע אתה חושב שאתה באמת מסוגל לאמן ברמות האלה
אבל בכללי זה כיף וחבל שיש אנשים שהרוסים לאחרים תכיף שלהם כי שאתה בונה קבוצה ומנצח וזוכה בתארים ובאים ואומרים לך זה לא שווה זה לא אמיתי זה לא ככה וככה באיזה מקום זה מוריד לך

nikeman

New member
תשובה לשניכם

להנרי . הייתי פעיל בהאטריק לפני הרבה זמן , אם השם Green Wizards אומר לך משהו אז זאת הייתה הקבוצה שלי , הייתי אם אני לא טועה בליגה III.12 ועליתי כמה פעמים לליגה שנייה. אחר כך בגלל חוסר זמן פרשתי ... ועכשיו בעניין המנג'ר, אני לא בא להרוס לאף אחד את ההנאה מהשליטה בקבוצות גדולות אבל נראה לי פתאטי להתלהב מזה . זה כמו שאלי האנה יוריד אותי בהורדת ידיים ויתחיל להתלהב מזה ... קיצר לא אתווכח יותר , כל אחד והמשחק שלו .

DrBall20

New member
פתאטי? אהה כן ברור.. תנוח טוב?

מה גורם לך לחשוב שאני מתלהב מזה בדיוק? זה שאני מעלה צילומי מסך?

sok777

New member
מספיק, חבר'ה. המטרה פה היא לחלוק דברים ולדון

על דברים בנושא המנג'ר. לא להתנגח. אם משהו לא מוצא חן בעיניכם, או שתאמרו זאת בצורה מכובדת, או ששמרו זאת לעצמכם. וזה מופנה כלפי כולם. תודה.

sok777

New member
אל תגזים, חבוב.

כל אחד ומה שכיף לו.. מנסיון, לא כל אחד יכול לעשות את זה.. ובטח לא בסטייל.

למעלה