באמת מצטער ליפול על הפורום עם שאלה שכזאת..

Airplane Kid

New member
באמת מצטער ליפול על הפורום עם שאלה שכזאת..

אבל אני תוהה אם למרות מה שמקובל לומר ולחשוב, האם כבוד, ג׳נטלמניות, חוש הומור וטוב לב הן תכונות המוערכות על ידי בחורות?
או שדווקא בניגוד לאותם דברים שמלמדים אותנו לחשוב ולדקלם - דווקא הגברים האטומים, האגוצנטריים והשטחיים בסופו של דבר זוכים בליבה של הבחורה ומשאירים אותנו מאחור, ליפול איפשהו בין הכיסאות..
כי באמת שלאחרונה חוויתי אירוע נוסף שגרם לי לראות את הדברים ממבט ראשון.. ואני באמת מתחיל לתהות האם קיימת אלטרנטיבה? או האם בסופו של דבר, אלו רק הבטחות ומילים ריקות מתוכן?

מתוסכל, אחרי ששוב איבדתי את האמון לחלוטין.
ושואל את עצמי כמה אפשר לספוג.. :(

על מה בדיוק אתה..

מתנצל?
הרי הפורום נועד בין היתר גם לתת ראייה מעט אחרת/שונה לדברים..
הפורום נותן לך במה לשאול/להתייעץ..

לגבי שאלתך..
ישנן נשים שמאד מעריכות את התכונות האלה בגברים וישנן כאלה שלא..
אסור לך לתת לעצמך ליפול רק בגלל שחווית איזשהו אירוע מצער..
אסור לך לאבד את התקווה,ועליך באמת להבין שבעולם שלנו קיימים אנשים שונים עם מחשבות שונות ודפוסי התנהגות כאלה או אחרים..

בא לך לשתף מה היתה החוויה שגרמה לך להרגיש ככה?

orig429

New member
אין לך על מה להצטער

יש משהו דפוק בכולנו גברים ונשים שמושך אותנו לסוג האנשים שמזיקים לנו.
אז כן לנשים יש נטייה טבעית להמשך לסוג כזה של גברים, למרות
שהן מודעות לסיכון.

למצוא זוגיות טובה ויציבה זה עניין של מזל.
עזוב אותך מה בחורות רוצות. אתה בסופו של דבר תמצא בחורה
שתעריך את הג'נטלמניות וחוש ההומור שלך.
אז אל תהיה מבואס ותזכור שישנן בחורות שמחפשות בחור מצחיק
וג'נטלמן ויכול להיות שלא היה לך הכבוד להכיר אותן עדייין, אך אין
לי ספק שזה יקרה.
עניין של זמן גבר

Berethor

New member
הנה בשבילך

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=jerk

בכל אופן באמת יש נשים 'שמעדיפות' Jerks על פני Nice Guy במודע או שלא במודע, במודע זה אלו שמבינות במי מדובר, בלא מודע זה אלו שנופלות לתכסיסים של מניאקים ורמאים, בכל אופן זה לא נכון לגבי כל הנשים, אבל יש נשים שזה נכון לגביהן. בסופו של דבר הן פוגעות בעצמן לא פחות מאשר הן פוגעות בך, הן באמת לא שוות את היחס שלך, מגיע להן שהן נופלות על מניאקים. עם כל זה שיש נשים עם שיפוט רע, זה נכון גם לציין שבסופו של דבר אי אפשר להכריח אותה להיות איתך, אם היא לא רוצה זה בחירה שלה, בין אם זה בחירה נכונה ובין אם זה בחירה שגויה מצידה.

BALEDIN

New member
לדעתי צודק, הרבה נשים מתאהבות Jerks

אבל לפי מה שאני רואה מסביב ומנסיון אישי, זה שלב שעובר לרובנו.
רובן יתחתנו בסופו של דבר עם ה good guy.

GrEeNgIrL3

New member
לדעתי

המון בנות בהחלט מעדיפות את ה- bad boy ולפעמים הוא "מנצח", אבל בסופו של דבר הבחור ששווה להיות איתו לטווח הארוך הוא "הבחור הנחמד", כי ההתנהגות האגוצנטרית וה- "מאצ'ואית" הזו בסוף תימאס על הבחורה והיא תבין מי באמת שווה.

בהצלחה, אל תתייאש

Palindrome

New member
חשבתי על זה די הרבה

ואפשר לסכם את כל זה (לדעתי האישית, כמובן) בכך שקיימת קורולציה די גבוהה בין חוסר אסרטיביות לנחמדות ובין "מאניקיות" לאסרטיביות.

tzachy

New member
זה נכון - והייתי מוסיף עוד נקודה

ראשית: בסירטון בן בערך חצי השעה הזה מסבירה אישה למה לדעתה נשים אוהבות גברים "רעים". אולי הכוונה שנשים (בהכללה) מחפשות גבר שיוכל גם להגן עליהם ועל הצאצאים בעתיד, כלומר לא גבר חלש (לכן גם הגיוני למשל לצפות שאישה מחפשת גבר שגבוה *ממנה* (יחסית, לא בהכרח אבסולוטית)) ולא בהכרח מחפשות את הרוע. "חלש/חזק", בהקשר הנ"ל, דווקא יותר במשמעות אישיותית.

שנית: הנקודה שאני הייתי מוסיף היא ההקשר החברתי. לדעתי בחורות 'משחקות' יותר משחקים ("קשה להשגה" וכד') וכד' (מעדיפות יותר גבר 'רע') אם יש יותר מתירנות מינית (כדי להבדיל בין מחזרים רציניים לבין כאלה שרוצים רק מין) ועוד. מנגד בחברה יותר שמרנית - כשבחורה יודעת שקשר זוגי יוביל לנישואין, יש פחות טעם למשחקים כאלה. עוד סיבה (ולא חסרות אחרות) מדוע מתירנות מינית, לא ממש טובה (ואני לא דתי, אני מגדיר עצמי 'חילוני מאמין').

Airplane Kid

New member
עודף..

תרשה לי רק לתקן אותך טיפה ולהגיד שקיימת קורולציה גבוהה בין מניאקיות לאובר אסרטיביות.
מעבר לכך, אני מסכים איתך לגמרי.

מאוד מבין אותך, קיים היום באחוזים גדולים.עצוב

כן, יכול להיות שמדובר בעניין של זמן. אני אגב איש שיחה אבל בהרבה מקרים די שקט, יכול להיות שאני מתפרש כ - סנוב, אטום וכו'..מבלי לדעת.
רק אתה צריך להיות מודע שאין דבר כזה בטוח - אין לשום דבר היום רשת ביטחון, לא לכל דבר בחיים יש חברות ביטוח. צא מהנחה שהכול בסדר.

ברור שכל אחד היה רוצה בת זוג, גם אני הייתי רוצה מישהי שתשים עליי את הראש לפני שאני מכבה את הנורה הקטנה ליד המיטה

אני מבין את התסכול שלך, לפעמים אתה יכול לנצל את התסכול כדי ללמוד מה לעשות ומה לא לעשות,
איך להתנהג ואיך לא. (ברומא התנהג כרומאי
)

אני יכול לספר לך על עצמי שמתחילות איתי לא מעט בחורות ויש לי נטייה טבעית להיות מאוד נחמד, אכפתי ומתחשב (לבחורות שבהן אני מעוניין)
אבל זה לא עובד ככה, לרוב תמיד היו מסיימות איתי אחרי דייט או במקרה הטוב - בדייט השני.

לאט לאט למדתי שכששיטה מסוימת נכשלת כמעט 20 פעם רצוף, לא בטוח שהפעם ה - 21 תעבוד.
עדיף ללמוד ולשפר ולנסות דרכים אחרות.

אתה צריך להתחיל לגרום ליוצרות להתהפך. להפוך את עצמך לאטרקטיבי יותר. אין מה לעשות, אף אחד לא אוהב מניפולציות.
אני בטח לא אוהב, אני מאוד מעריך בחורה חייכנית, כנה, טובת לב.
אבל הטבע עושה את שלו - אנחנו צריכים ללמוד ולשנות משהו אצלנו במערכת כדי לשנות את חוקי המשחק הטבעיים.

יש לי חבר טוב בדיוק כמוך, בן 25 שהוא מתוסכל מאוד מבחורות ואני מנסה לעזור לו. הוא באמת מיואש. והוא אומר לי ...."אבל אני לא סובל את המשחקים האלו!"
מה לעשות? הרגיש, הנחמד, האכפתי הוא פשוט לא מעניין. הוא לא יוצר שום גירוי ומשיכה אצל הבחורה.

אלו תכונות שעדיף שתתן עליהם דגש יותר כשאתה כבר בקשר עם מישהי. אבל גם שיופיעו באיזון מסוים.

FineSilverMan

New member
מכיר את המשפט Good guys finish last?

אז הוא לא נכון. בחורים משעממים מסיימים אחרונים.

אם תתנהג יפה, זה אולי יתן לך נקודת זכות אצלה, אבל לא בהכרח מה שיגרום לה לרצות להיות איתך.
אם תגרום לה להרגיש טוב, או אף מעולה, זה סיפור אחר.
ויש דרכים שונות לזה -- תחושת "סכנה-בטוחה", ריקוד סוער...

כמובן שבחורות לא עשויות מאותה תבנית... סגנון מסויים יעבוד עם אחת ולא עם אחרת.

Airplane Kid

New member
לגרום לה להרגיש מעולה.. הממ..

איך בדיוק? לשים לה רופי במשקה ולגרור אותה לשירותים?
תמיד האמנתי שבחורות אוהבות כשמכבדים אותן, מקשיבים להן ונותנים להן את המקום הראוי. אני עדיין מאמין כך.
בגלל זה כל כך מצחיק אותי שבחורים שמתייחסים חרא מקבלים את מלוא תשומת הלב.
מה? אני משחק איתך "הרמז"?

אני לא מצפה שכל בחורה בעולם תסעיר אותי מהרגע הראשון.. זו נראית לי שאיפה לא לגיטימית. במיוחד אם בסופו של דבר שנינו מעוניינים במערכת יחסים רצינית ולא בסטוץ חד פעמי.
אז אמרת שבחורים משעממים מסיימים אחרונים? ובכן, הדבר האחרון שאני חושב שאני, הוא אדם משעמם (פאק..זה היה מתנשא בטירוף..).
אבל אני לא אתחרמן ללא שליטה ובטח שלא אתייחס לבחורה כאובייקט מהרגע הראשון שבה הנחתי עליה עין. כאיזו נקודה שצריך לכבוש, כשהמטרה מקדשת את האמצעים.
זה פשוט אני.. :\

FineSilverMan

New member
לא...

כבוד, הקשבה וכו' באופן מוגזם, מכניס אותך למשבצת הידיד... עבור חלק מהנשים זה פשוט לא יעבוד מבחינה רומנטית. אין "להט"...

כמובן יש נשים שמחפשות את זה.

לא התכוונתי שכל בחורה... מספיק בחורה אחת.

אתה צריך להראות לה שאתה יכול להיות בן זוג טוב, וגם ההפך, שהיא תראה לך את זה.

השאלה לכמה זמן הם מקבלים את היחס

ליום? לשבוע?...

אני חושבת שאתה לא צריך להצטער שזה אתה אלא להיפך...

ג׳נטלמניות בתחום הטעם הטוב

אני לא אוהבת שמגזימים, למשל לסחוב לי את התיק אם הוא לא כבד.
או לפתוח לי דלת... לא מתחברת לזה... זה מרגיש לי כאילו מתייחסים אלי כאל מוגבלת... ואני בהחלט יכולה לעשות הרבה דברים לבד (כולל להגיע לדייט בעצמי ולחזור לבד).
אישה היא לא נכה / מוגבלת...

לגבי גברים מנייאקים - לא התקרבתי ולא אתקרב...

זה גם אמצע... תחום אפור...

זה לא או להיות ג׳נטלמן או להיות מנייאק, אפשר פשוט להיות בנאדם.

לא התייחסתי להכל

כבוד מאוד מוערך על ידי, חוש הומור כל עוד זה בתחום הטעם הטוב והבחור לא ליצן וילדותי...

טוב לב זה ה-דבר מבחינתי...

לגבי בחורים אגוצנטרים, אטומים ושטחיים - יאק...

אני חושבת שזו טעות מצידכם לחשוב ככה... כנראה נפלתם על הבחורות הלא נכונות, או שעדיין לא מצאתם את המכסה שלכם... לפעמים צריך לצאת עם מלא אנשים עד שמוצאים מישהו מתאים, וזה שלא מוצאים לא תלוי בנחמדות יתר, אלא חוסר התאמה ועוד...

ובטח יש בנות שאוהבות בנים רעים, אבל הרוב לא כאלה לדעתי, ולא נראה לי שזה מה שאתה מחפש, לך תדע מאיפה זה ואיזה בעיות באות ביחד עם זה... תרצה לשנות את הזהות שלך בשביל בנות שלא יודעות להעריך גברים איכותיים וטובים?

למעלה