באמצע הלילה...

באמצע הלילה...

כל כך התגעגעתי כל כך רוצה להיות קרובה אליך כשאת שוכבת על הספה מלטפת לי את השיער אני שמה את ראשי על החזה שלך ועוצמת עיניים... הצעקות עוד בראש מהדהדות מנסה להדוף את הדמעות לא רגועה , לא רגועה את מסתכלת עליי? את רואה אותי? רואה מה נהיה ממני? מה את חושבת? מאוכזבת , רגועה אני כל כך מנסה , מנסה שתנוחי להיות מה שרצית הצלחתי? אני יודעת שאני עושה טעויות האם אני רעה? האם זה לא מה שציפית מילדתך הקטנה? איך אני אמורה לדעת? והחלומות שלא מפסיקים את שולחת את ידך רוצה לגעת בי האם זה סימן? סימן שאני לא בסדר? רוצה אותי לידך? אני כל כך רוצה רוצה עוד חיבוק , עוד ליטוף שיער לשמוע את הד צחוקך אפילו לדקה , אפילו לשניה את כבר לא תחזרי אני יכולה לבוא? תתני לי להיות איתך רק אותך אני צריכה עכשיו , לעד מתי מתי כבר זה יקרה? אני מחכה. כל מה שנשאר לי לעשות זה לחבק אותך אמא שלי לחבק מצבה.

שיוו אמדורה....

זה מדהיםהמון רגש המון אמת המון כאב... אהבתי מאוד... ואל תשכחי אני תמיד כאן... תמיד ברי

שוקו זה מעלף עברה בי צמרמורת...

איי כמה שזה חזק,כואב,סוחף ועצוב... שוקו הרבה מאוד זממן לא עבר בי רטט עם טיפונת של עצב כשקראתי את אשר נכתב על ידך... במילה אחת הלם מוחלט... כוסון שעוד לא יצא מההלם בצפון...

אין מילים....

אני כל כך רוצה לכתוב לך לכתוב הרבה אבל כלום לא יוצא ברגע זה ולא כי אין מה לומר, יש דפקא הרבה!! אבל כלום לא יוצא ואני מוצאת עצמי מגיבה, אבל בעצם לא מגיבה בכלל.. ילדה השארת אותי עם פה פתוח ולב מכווץ מאוד את חושבת שאת מכירה מישהי טוב רק כי את נמצאת איתה הרבה אבל כנראה שאת לא מכירה אותה בכלל... אני אוהבת אותך ילדה !

נוגע

מעלה אצלי אסואיציה לקטע משיר : "כשתמות ,משהו ממני , משהו ממני ,ימות איתך " האומנם כך את מרגישה? מניח שכן , למרות שלא חוויתי דבר דומה וברור לי שזה משהו שאפשר להגיע לפשרו רק שהוא קורה לך . משום מה אני משוכנע שאימך מביטה ממרום מושבה בגאווה ,על האדם שהפכת להיות . תמיד נזדקק לסביבה, ויותר מכל למשפחה הקרובה ויותר מכולם לאב ואם ,כאלו אנחנו ,אבל אסור לשכוח שאנחנו כאן בזכות עצמנו ואנו קובעים מי נהיה ואת סך האושר שנזכה לו כאן . אל תחפשי סימנים לבריחה ,חפשי סימנים להמשך טוב יותר ,ממלא יותר ,מאושר יותר .אני לא חושב שמרמזים לך מלמעלה ,אלא שאת זקוקה כמו כולם למגע אוהב מאדם כ"כ קרוב ומחובר . הרבה אהבה וימים יפים לך אני

תמיד שמדברים על אמא בא לי לפכות

אזה עצוב זה היה אני תמיד לא חשוב שיר על אמא משו שמדברים על אמא אני יכול לפכות כמו ילד קטן

מדהים

אני לא יכולה לומר מילה טובה שיגיע לחצי ממה שרשמת.. כל כך יפה, כל כך רגיש, מהמם וכואב... והדמעות שבעיניי כרגע, אני לא יודעת ממה הן.. או מהאהבה והריחוק או מהשינאה והניתוק..

candybox

New member
כ"כ הרבה געגוע...

כ"כ מוכר, הצורך הזה לחבק הורה שכל מה שנשאר ממנו מתבטא באבן... הציפייה הזו למגע, לחזרה, למבט, לרגש שרק הם יכולים לתת... אין לי מה לומר, מצטערת.
Candy

נעתקו המילים מפי...

רק דבר אחד יש לי לומר לך: אני אוהבת אותך ואני בטוחה שכמוני עוד הרבה אנשים. לבד את לא תהיי. המון המון נשיקות וחיבוק אחד ענק רק בשבילך }{

משיייי

New member
מלא דמעות בעיינים

זה מה שהשאירו לי המילים המרגשות שלך רק רציתי להגיד שאם את זקוקה למשהו אני פה בשבילך תמיד שולחת לך
ו...
משיייי

חיפושיט

New member
...

כמה טיפות חמות ומלוחות שרפו לי את הלב כשקראתי את השיר הזה.. כמו שמישהו אמר כאן, "כשאתה מת, משהו ממני מת איתך".. אבל כשמישהו הולך, לאוו דווקא לנצח, משהו ממנו תמיד נשאר, ומשהו ממנו ימשיך לפעום לתמיד.. היא פועמת בך וזה שורף וזה כואב וזה מחניק אבל היא שם ואני מצטערת

מצטערת שאני קרציה...

אני בטוחה שאמא שלך מיסתכלת עליך מלמעלה...וכל כך גאה בך... היא המלאך השומר שלך... תזכרי..ש-ה´ לוקח אליו את האנשים הכי טובים...הוא רוצה אותם איתו..אבל היא תמיד תיהיה איתך.... לביאה אה אה

דורה, יפה שלי

אני לא יודעת איך להראות לך שאני מבינה אותך אני יכולה רק לדמיין למרות שאני כ"כ קרובה לזה (ארז) ואני רואה עד כמה שזה כואב לו וזה כואב גם לי... קשה לאבד מישהו... צריך להתמודד עם המון מאמי, תיהי חזקה אני פה בשבילך תמיד, תמיד, תמיד תנסי מתוקה להביט קדימה יהיה טוב!! בשבילך תמיד *פיפו´ש*

t@gel

New member
....

בסוף היום, כשנגמרת ההתהוללות נכנסים לבית חשוך, אל החדר הריק צונחים באפיסת כוחות על המיטה ומתחילים לחפור בפצעים. רק אז אפשר להתרכז בכאבים רק אז מותר לשדים לצאת במחול ואיש לא יודע, איש לא רואה מחר ממילא נתעורר אל יום חדש וכולם יגידו שאני הכי הכי... ללבד הזה אין מחיר...ואין כיסוי זהו.

למעלה