באיטיות

yummy orange

New member
באיטיות

"בואי שבי עליי" מבקש. מניע את אגנך עמוק אל תוכי ואני מתקמרת אחורה בהנאה גוברת. אצבעותיך על פטמותיי, אוחזות בשדיי, מתלקקות בלשונך....נטרפת. בוחן את גופי המעורטל, מסיט את קצוות שערי מפניי. אתה חייב לראות איך עיניי מתערפלות כשאתה נכנס ויוצא מתוכי. אתה מזיין אותי באיטיות מחשמלת, לפתע מושך בשערי, אוחז בצווארי ובועל אותי חזק ומהר....אני משתנקת. מפסקת רגליי רחב ומשחקת בדגדגן הנפוח שלי...נאנחת. אתה נשלף מתוכי מחדיר אצבע חזקה ומניע אותה בתוכי.....אני גומרת. עכשיו תורי לצפות בך כשאני מענגת אותך. אתה זורק ראשך לאחור בהנאה מחוייכת, כאילו לא מאמין ששפתיי הם אלו שיונקות אותך. שוב מסיט את שערי לראות אותי מוצצת. מושך בו וקובע את הקצב. נאנח, עיניך מצטמצמות....לוחש לי כמה טוב לך, ואני רוצה לטעום אותך.....שואבת.....ואתה נאנק וגומר.

tamuz50

New member
קשר העיין

ברגעים הכי אינטימיים. הכי קרובים הכי מגרים הוא כנראה שעושה את ההבדל והופך את הרגעים האלו לחלום.

לוליטה30

New member
אוף גם אני רוצה...

אפשר רק,שזה יהיה יותר איטי? כזה בסלואו מאושן..... לא אוהבת דברים שנגמרים לי, מהר מידי. אוף הבאת לי חשק,יאלה שלך.

גרררררר

מה עשית לי עכשיו, רוצה להתישב עליו, ולהרגיש אותו בתוכי, לאט ומהר, לאט ומהר ושלעולם לא יגמר.

Just לובלו

New member
תמונה מושלמת

קצר וקולע

למעלה