באיזה גיל אפשר להתחיל

lilend

New member
באיזה גיל אפשר להתחיל

ללמד את הילדים לשחות? אני לא מתכוונת לשיעורי התנועה לתינוקות בבריכה, אלא ממש לשחיה. היה לי על זה וויכוח עם חמותי שטענה שמגיל שנה וחצי כבר אפשר ללמד ילד לשחות, לי נראה שסביב גיל חמש, מי צודקת?

אילנית03

New member
אני מכירה ילדים שלמדו בגיל

צעיר מאוד לשחות ובגיל 3 כבר שחו בלי בעיות ומכירה ילדים שרק בגיל 5 החלו ללמוד לשחות

רוני ר

New member
המורה של בתי טוען שבגיל צעיר

הקורדינציה שנדרשת ללימוד שחייה, עדיין לא מספיק מפותחת, ושהגיל המתאים הוא בסביבות 6.

אצלנו מקבלים רק מסיימי כיתה א'

כלומר בני 7 ומעלה לפנ שנה רציתי לרשום את הוד ולא הסכימו לקבל אותו (ברוב הבריכות בפ"ת) השנה הוא ילמד

אם תגדירי שחיה תקבלי את התשובה שלך

כדי לקבל בטחון במים - אפשר להתחיל מוקדם 0וגם אז - זה מאוד תלוי בילד ויש תקופות של "נפילות"). ילד עם בטחון יכול לשחות "כלב" ולהתקדם יפה במים בלי קושי גם בגיל צעיר. כדי לשחות ממש צריך קואורדינציה גבוהה בין אברי הגוף ולכן צריך להיות יותר מבוגר, בסביבות גיל 5.

דיא

New member
לא יודעת מה נהוג

אני בגיל 4 השתתפתי בתחרויות לילדים, בשחיית גב, כך שכנראה ידעתי לשחות כבר זמן מה. ואני לא מחוננת, היו עוד ילדים בתחרות

גילור

New member
התייעצתי עבור נועה עם מורים לספורט

בביה"ס שלי שהם גם מדריכי שחיה לילדים ולמבוגרים. שלושתם אמרו שלא מומלץ להתחיל לפני גיל 5, והמהדרין טוענים שלא לפני גיל 6. אז ברור שיש וירטואוזים שמצליחים בזה יפה לפני אבל לפי מה שהם אמרו ההפנמה האמיתית של השחיה לטווח רחוק היא רק בגיל 6 ומעלה.

למעלה