באהבה לכולם!

maayan_s

New member
באהבה לכולם!

שלום לכולם!חלק מכם ודאי זוכרים אותי או לפחות את שמי....מהשתתפותי בעבר בפורום,אז חזרתי אליכם היום במעין שליחות! כמי שחוותה בעבר את אותן החוויות, תסכולים,סיוטים ובעיקר מצוקה גדולה שאיש אינו יבין מלבדנו! לאחר טיפולים שונים ונסיונות כושלים מצאתי את הפתרון,וגם אתם תוכלו למצוא אותו ב"יחידה להיפנוזה קלינית"בבי"ח "וולפסון"!הטלפון הוא" 5028295 מסתתר שם רעיון גאוני ויחד עם זה מאוד פשוט! עם הרבה חום ואהבה ,מעין

עמית_

New member
היי מעיין, איך אפשר לשכוח? ../images/Emo13.gif

האם לפי מה שידוע לך הם מטפלים בכל סוג של OCD או רק בטריכו? אולי תפרטי על הטיפול שם לטובת האנשים פה. עלות הפגישות, תדירות טיפולים (פעם בשבוע?), מספר טיפולים, אופי הטיפולים, איך מגיעים (הפנייה? סתם מצלצלים וקובעים תור ראשוני?) יצאת מזה לגמרי? אם כן -כמה זמן את "נקייה"? שמח לשמוע ממך. ועוד יותר שמח לשמוע את החדשות הטובות. עמית (כן זה אני...)

maayan_s

New member
הי עמיתוש!

מה שלומך מותק? אז קודם כל הטיפול בהחלט מתאים ל-ocd וא רק לטריכו! אני הפסקתי כבר אחרי הטיפול הראשון!ואני כבר מעל שלושה חודשים "נקיה" ועכשיו כבר מי סופר?! מ"ס הטיפולים תלוי בך בהבנה שלך ובעקבותיה גם ההצלחה שלה... הטיפול עולה בעיקרון כל מפגש 180ש"ח,אבל זו מעין תרומה לקרן מחקרים!אני שמחה לפגוש אותך פה שוב ,אך מצד שני לא כל כך....מקווה שאתה מבין בי בי בינתיים!

למעלה