באדולינה.

WC

New member
קארתי אהבתי נהנתי

ראיתי רציתי כבשתי WC בגרסתו ליוליוס קיסר

לא לא, זה לא ככה-

באתי, ראיתי, ניצחתי! (או כבשתי, לא משנה.) ויני וידי ויצ`י. האיש היה גאון. וגם אם לא- לפחות הוא דיבר בקצרה. דולצינאה.

rastotman

New member
ממ.. אני מפחדת- זה הספר של הלנה!

באדולינה זה ה-ספר של הלנה, הספר שרק היא קראה ותמיד מדברת עליו, ושהיחידה שלא שמעה עליו ממנה הייתה ענת, ואת זה גילנו רק היום בקניון- כשכולנו דיברנו על הספר הזה ועל שינאתינו לאדם שלא החזיר אותו לספריה. מפחיד אבל נכון. אה, ונכון שאין סרט כזה בהולמארק?

Hell is beige

New member
קראתי לפני איזה שבועיים

באמת מומלץ אבל ישנם שם לא מעט קלישאות מופרכות איפה שהוא קיטשי ואם אהבת אותו, את חייבת לקרוא את חוכמת הבייגלה

Super giRl

New member
חוכמת הבייגלה

זה כזה ספר וונה בי טוב, אז הוא אומר ``לך תזדיין`` בכל משפט שני אבל לדעתי זה ספר ממש סתמי ואני לא מבינה למה אנשים חושבים שהוא כזה ספר טוב, פשוט ססססתתתתתםםםם ספר לא משהו בכלל אבל, מצד שני על טעם ועל ריח...you know the rest

*may*

New member
אתה בטוח? :)

כי ראיתי את הספר הזה איפשהו בתערוכת ספרים שהייתה לנו (כל השאריות של שבוע הספר..) והוא לא נראה לי משהו.. טוב, מילא, ננסה.. בטוח יש אותו בספרייה.. :) בכלל, למה לקנות ספרים אם אפשר להחליף אותם בספרייה? (אלא אם כן הם ספרים מיוחדים)..

flowr..

New member
כותרת

לאחותי התקלקל הרושם הראשוני מהספר הזה, כי (אם הבנתי נכון) מישהי סיפרה לה עליו ואמרה שהוא ``כ``כ מגניב`` ושזה ``כ``כ מגניב שהיא קראה אותו``, ושהמישהי הזאת הייתה כ``כ מטומטמת שזה הוציא לה את החשק לקרוא אותו. (משהו כזה. אני לא זוכרת מילים מדוייקות אבל אחותי בטח אמרה את זה בצורה מעודנת יותר. לא נורא). flowr..

flowr..

New member
מצטערת מצטערת מצטערת.

הכוונה הייתה ל``באדולינה``. הייתי צריכה לציין את זה... flowr..

*may*

New member
שתקרא את זה בכל מקרה.

אני מודה ששי שם קטעים קצת קיטשיים אבל הספר עצמו, בכלליות, הוא מקסים.

למעלה