באאאאנות...

EVE Lights

New member
הא?!

זה אמור לעלות זה פשוט קובץ גדול... תלחצי עליו ותחכי איזה דקה-שתיים הוא אמור להפתח לבד... אם לא יעבוד תודיעי, אני אשלח לך באיציק.

BliNk 1 8 2

New member
אורניט!../images/Emo24.gif

כבר הגבתי לך באייס...
אבל בכל זאת, אני חושבת שזה ממש מקסים ויש לזה פונטציאל להפוך לאיזו מיני-דרמה באחד מהימים, ואמרתי לך שאני רצינית!
חעיח.... נבהלתי, כי את כתבת שזה על עצמך [בערך] ובואי נתוודה ונודה שרוב הקטעים כאן הם ראויים לצינזור לילדים בלי ליווי הורים [לא שזה רע, האני
ברצינות - זה דווקא מה שהופך את זה למבהיל ומקסים כאחד!
] ו... זהו, זה היה ממש יפה. יש לך כישרון! אהבתי!

EVE Lights

New member
../images/Emo9.gif

טנקס בובה... רשמתי למעלה הגבלת R - שמי שמבינה במושגי פאנפיקים וסיפורים וכו´, זה סיפור המותאם מעל גיל 15... לא שזה באמת כזה, פשוט זה מדורג עפ"י רמת תיאורי הסקס בסיפור, וכאן יש דברים שאמורים לצנזר
אבל זו בעיקרון מטרת הסיפור, חעחע. בכל מקרה תודה על המחמאות!

אורנית../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif

אתמול בלילה קראתי,ולא היה לי כוח להגיב... הסיפור פשוט מדהים
יש לך את זה
יו

Art Of Madness

New member
אורנית!../images/Emo187.gif../images/Emo19.gif

זה פשוט מדהים! אהבתי מאוד מאוד! איזה כשרון...

tamarosh

New member
ניט ניט...

אני את הרוב אמרתי לך ב-ICQ אבל שוב אני אגיד: זה פשוט מדהים. ח"ח על הכישרון.. הסבלנות לכתוב את הכול... והאומץ לפרסם את זה...
LOVE YOU ותמשיכי לפרסם עוד! זה מדהים! יש לך את זה

EVE Lights

New member
...

כתבתי אותו לפני איזה חודש וחצי... לא פרסמתי עד עכשיו כי דיי חששתי... לא יודעת, חשבתי שהוא קצת יותר מדי... אבל בסוף כן מצאתי אומץ לפרסם, ותודה רבה לכל מי שקראה וגם הגיבה... זה ממש חשוב לי... למען האמת, זה הסיפור היחיד שיצא לי נורמלי, יש לי עוד דברים שכתבתי, אבל הם הדברים הכי נוראיים בעולם, אז אני אוותר...

bubaale

New member
ממש יפה...

ממש ממש!
רק אפשר ביקורת בונה? יש קצת פערים בעלילה מדי פעם... הכל קורה נורא מהר ולא ברור למה... במציאות תהליכים כאלה של התמכרות (לדעתי לפחות...) לוקחים קצת יותר זמן.... אבל גם יכול להיות שאני טועה!!! יכול להיות שאת יודעת על זה יותר ממני! זו פשוט דעתי כקוראת.... באל חוץ מזה- סיפור מאוד חזק ויפה... יש קטעים פשוט מזעזעים ומטרידים (וזה טוב, כן?)...

EVE Lights

New member
אפשר אפשר, בעיקר רצוי.

אני יודעת שיש פערים, זה קטע של הסיפור... כאילו את שומעת כמעט הכל, אבל יש עוד כמה דברים קטנים שאת לא יודעת עליהם... זה כדי לקדם את הסיפור מהר, כי אחרת הוא היה לוקח לי לפחות 50 עמודים, ויכולתי לעשות אותו ככה, אבל לא היה לי כוח
ושמחה שאהבת.

זה מהההההמם../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

lighter

New member
אורנית!

הסיפור הוא מהמם...פשוט מהמם...הוא גם אמיתי בטירוף. אני כל כך מרחמת על הבנות האומללות שזה באמת קרה להן...
הוא כתוב בצורה ממש מרתקת ומושכת...קשה להתנתק ממנו... אה ורק הערונת קטנה (מתחבאת מהאבנים)-התמכרות לא נוצרת תוך יומיים שלושה אצל רוב האנשים. אמרתי רוב. אם נגיד היית כותבת משהו כמו : "הכדור שנתת לי לפני שבוע... אני רוצה לדעת מה זה היה." "אממממ... זה היה אקסטזי. למה את שואלת?" "אני רוצה שתביא לי עוד." במקום "הכדור שנתת לי אתמול... אני רוצה לדעת מה זה היה." "אממממ... זה היה אקסטזי. למה את שואלת?" "אני רוצה שתביא לי עוד." וזייהו...לא קיבלתי אבנים? יופי :) הסיפור שלך טוב בטירוף...ילדה את מוכשרת לאללה...יש לך עוט יצירות טופות כאלה?

EVE Lights

New member
תודה רבה!!

ולקחתי לתשומת
את ההערה, את צודקת, פשוט לא חשבתי על זה בזמן שכתבתי את הסיפור, אין לי ממש ניסיון בדברים כאלה [למזלי הרב]. וכמו שאמרתי, הכל היה סתם ג´אנק... זה הדבר הראשון על רמה שכתבתי.

בונה, זה ענק... ../images/Emo104.gif

דפקת לזה סוף אינדונזי בטירוף!!!!!!!! (אה, אינדונזי זו המילה הנרדפת שלי לשוס או משהו כזה
) אוהבת ת´סגנון כתיבה שלך!

Me¥tal

New member
זה עדיין שוכב אצלי במגירה...

עם הפלאפון שלך בעט כחול, כדי שאני אוכל לסמס לך באמצע השיעור.

למעלה