באאאאנות...

Ne§t£A GirL

New member
מאד יפה!!!../images/Emo108.gif

קראתי הכל, מילה במילה...מאד יפה... אבל יש כמה פרטים שממש צרמו, בגלל חוסר דיוק... וכשציינת שמות של להקות-זה ממש לא היה לעניין... את הסוף אהבתי, אבל נראה לי שהיית צריכה להרחיב קצת על ה"חומה". ועוד משהו שממש היית צריכה להרחיב-על הניסיון של האונס, והמשפט. כתבת כל כך הרבה, בשביל להגיע לפואנטה. ואז? הפואנטה היא 10 שורות...זה קצת מעט מדי...

lighter

New member
תודה...

איזה פרטים לא מדוייקים? תגידי ואני אשנה... יש את השמות של הלהקות כי הן מהוות חלק עצום בחיים שלה, והיא לא יכולה להתעלם מהחלק ההוא... על הניסיון אונס והמשפט לא הרחבתי כי בעצם הכל כתוב כולו מהנקודת מבט שלה, והתקופה ההיא עברה לה כל כך מהר ובצורה כל כך מטושטשת, שאי אפשר להרחיב... ובקשר לחומה ולסוף-אני באמת צריכה להרחיב, אבל כל ניסיון שאני עושה פשוט צורם...הוא הורס...וזה מה שמבאס.. תודה
the dolphins cry-live

Ne§t£A GirL

New member
*מותשת*../images/Emo3.gif../images/Emo108.gif

הייתי צריכה לסמן את הטעויות...עכשיו אני אצטרך "לרפרף" על זה בשביל למצוא אותן מחדש
והשמות של הלהקות, חלק מהן דווקא קצת מיותרות... ג´ני סתם פתאום צצה משומקום, והיה יותר נחמד-הרבה יותר נחמד- אם היה רקע קצר לת"א. לא בצורה של "הו, הנה רקע על ת"א" אלא במסווה... אני מבינה אותך, כשאת אומרת שזה מטושטש בכוונה...אבל זה קצת מטושטש מדי. כתוב קצת בשפה קצרה מדי-אבל גבוהה מדי ו...זה לא הולך ביחד. בכל מקרה-משהו שם מאד מאד צורם, במיוחד שזו כאילו הפואנטה בגדול, ואחרי כל הסיפור הזה-זה קצת...את יודעת, קצר מדי. והחומה? אין לך מושג כמה אני מבינה אותך! גם לי קשה לשנות דברים שאני כותבת אחרי שאני כותבת אותם... זה כאילו הBABY שלך, ופתאום לשנות אותו-זה מאד צורם, כי אין את אותה האווירה כשכותבים אחרי זה...
אבל תנסי, ותנסי, ותנסי...בסוף-זה משתלם

lighter

New member
../images/Emo24.gif תודע ../images/Emo9.gif

אמממ לודעת אם הן מיותרות, אבל נראה לי שיש מקום אחד לפחות שאני יכולה להעיף שם של להקה...אבל זה באמת כמו הבייבי שילי... ג´ני צצה משומקום? אני הייתי בטוחה שכתבתי קרע על ג´ני ועל אח שלה והכל...
אח הזיכרום בגיל שלי הוא כבר לא כמו שהוא היה פעם... זה מטושטש מדיי? אני אבדוק את זה... תודההה
wind of change-scorpions

S m i l y

New member
פשששששששש

אני חייבת לציין שממש ממש ממש אהבתי....ילדע את מוכשרת לאללה! תמשיכי כך....וכשתיזכי בפוליצר (ככה קוראים לפרס של הסופרים נכון...?) אל תשכחי להזכיר אותי הא?

lighter

New member
פוליצר זה של העיתונאים, אם אני לא

טובה....יווו תודע
אני לא אשכח אותך...איך אפשר לשכוח מישהי כמוך?

S m i l y

New member
../images/Emo9.gif thanx honey

אני אקבל זאת כמחמאה...למרות שאצלך אי אפשר לדעת....(אני מיתכוונת ל"איך אפשר לשכוח מישהי כמוך")

1222ran

New member
תגובה מלולית

יבת זונה חולה אליך אלוי תיתבקי זוכרת תזיון היה טוב תגידי שלא עכשיו יש לך חור יותר גדול מאוזן של פיל ואף של דבורה ביחד אייך את נראית שחכתי יומיים שלא יזדינו , סתם... מאור

EVE Lights

New member
אורית, הסיפור מדהים.

ממש אהבתי. הוא מדהים. יש לך כישרון, אחות. באמת. יש לך עוד דברים שכתבת אולי?

ד"א

זה אמור להיות תסריט ל´סרט´.. לא יודעות איזה. וכל הכוכבים זה אנשים מפורום מסויים.

EVE Lights

New member
נמממממ... ../images/Emo11.gif

OK, זה ארוך. וכתבתי את זה על עצמי, בערך.
(אל תבהלו!! הדברים הקיצוניים הם לא באמת נכונים
) בלעט. טוב, תהנו. תגובות / הערות / הארות / ביקורות רעות / קטילות - יתקבלו בברכה.

lighter

New member
זה...זה פשוט מהמם...אין לי מילים

לתאר את זה...פשוט מהמם... מחר אני אקרא את זה עוט פעם ואכתוב לך ממש תגובה מפורטת והכל...אבל זה פשוט טוב...

למעלה