א שהוא רופא מרדים בשיבא נסע הבייתה מיום עבודה מתיש אבל הוא לא הגיע הבייתה

לצער משפחתו הוא הגיע באותו לילה לקומה -2 בבית החולים איכילוב.
בדרך לביתו הוא חווה התקף לב הקרוי MI עצר את רכבו והזמין ניידת טיפול נמרץ . הניידת שהייתה במרחק 8 דקות נסיעה ממנו הגיעה אליו רק אחרי שעתיים וחצי ומצאה אותו ללא דופק ללא נשימה כשהוא כבר במצב קר.
למה הם לא משמיעים את קלטת הקריאות שלו למד"א עד שקולו נדם כי הלב שלו כבר נדם.
אני הייתי מביא את ברק בפני שופט ומאשים אותו ברצח ואת כל מי שארגן את חסימת הכביש ומאשים אותם ברצח.
חסימת כביש היא אקט אלים שנעשה בידי פרט אחד או הרבה פרטים קבוצה של אנשים.
על מעשה כזה חובה להיענש. בפלורידה למשל מגיעים 20 אוטובוסים של המחלקה לפיזור הפגנות שיש לה אמצעים לפיזור הפגנות + מכתזיות + גלי רעש שיוצר הלם שהשוטרים מצוידים באפרכסות קטנות מיוחדות באוזן למניעת ההשפעה של הרעש הלם וכמובן שיש להם אקדחי הלם .
הם קודם כל מפנים את החסימה בכביש ועוצרים את כל מי שלא מצליח לברוח מהם באמצעות השימוש באקדחי ההלם .כל מי שנתפס נאזק ומושלך לזינזנות מיוחדות שם הם נאזקים לצינורת מתכת בעמידה 60 בכל זיזנה ויאללה לכלא המקומי. למחרת הם מובאים לשיפוט מהיר ונכנסים לכלא ל 3 שנים.
מה שטוב אצלנו בפלורידה ובטקסס שהמשטרה לא מעניין אותה שמאל ימין דמוקרט'ס רפובליקנ'ס מי שחוסם כביש הולך לכלא ל 3 שנים.
רק אצלכם במדינת ישמעאל כשערבים חוסמים את וואדי ערה משתוללים זורקים אבנים סלעים על מכוניות תקועות ממש תוקפים את המכוניות שעצרו בגלל חסימת הכביש מי נכנס לכלא ? המשטרה השוטר שירה והרג מתפרע אלים כשחש סכנה לחייו וסכנה לחיי האזרחים שהיו לידו.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
ואללה לא מדינה מטומטמת?
מה שטוב אצלנו בפלורידה או בטקסס שכשאמריקה נלחמת באויב כלשהוא היא לא מכניסה לו סיוע .
רק במדינת ישמעאל נלחמים באויב אבל מכניסים לו סיוע ,מים, מזון, דלק, ומה לא ומכנים אותו הומניטרי.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
ואללה לא מדינה מטומטמת?
די די אנחנו כבר לא יכולים יותר לצחוק. הבטן כואבת מרוב צחוקים. חחחחחחחחחחחחחח:) רק מלהביט בירחוני האקטואליה אצלכם ולמות מצחוק
תראו קטע.
ערביי לוד יציינו את יום השנה לשומר החומות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
הוועדה העממית בעיר לוד קוראת לציבור הערבי להשתתף באירוע לציון יום השנה השלישי למה שהם מגדירים "התקוממות הכבוד" ומוכר בישראל כמבצע 'שומר החומות'.
הם רוצים לעשות צעדת מחאה שקטה ככה הם אומרים לציון הפרעות שעשו המתנחלים בערביי לוד המסכנים התמימים
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
ומה תעשה המדינה נגד השקרים וההטעיות של ערביי ארץ ישראל? כלום.
אני הייתי כתגובה רק לחוצפה שלהם ולהפצת השקרים נגד המתנחלים הורס להם את מסגד תל כביר עד היסוד ומטיל עוצר על השכונות הערביות שלהם מ 19.00 עד 06.00 בבוקרו של יום המחרת.
מכניס לשכונות את משמר הגבול ודופק בהם מכות רצח . כל ערבי שיסתובב ברחוב בשעות האלה יקבל מכות רצח. איך אמר רבין לשבור להם את הידיים והרגליים.
וכמובן נכנס לבתים שלהם ומחפש סמים ובעיקר נשק. מי שנתפסו אצלו נשקים נעצר ולמחרת מובא למשפט שם הוא יקבל 20 שנה בבית סוהר בחולות ניצנה בתא 2 מטר על 2 מטר עם טלוויזיה במעגל סגור ומתקן אלקטרוני הקרוי המשחרר ששולח אותו לעולם הבא.
זה היה העונש רק על הכוונה שלהם. העונש על ניסיון ביצוע הכוונות שלהם הוא מוות. יריה בראש .
ואת הבוגי צריך להכניס למוסד סגור האיש נראה משוטט בקיבוצו ממנו הוא נזרק ונשללה חברותו. נראה משוטט וממלמל אזריה רוצח רוצח רוצח BB צוללות BB צוללות תראו מה השנאה יכולה לעשות לבני האנוש. היא גורמת להם לאבד צלם אנוש
גם צ'יקמע השתגעה היא צרחה למגאפון BB טיט פתר חחחח אין לך צבא היא צרחה מאיפה היא ידעה שלBB באמת לא היה צבא ב7.10.
שבועיים לפני המתקפה לקחו לחובב הרדיו את כל ציוד ההאזנה שלו למה?
ב8.10 החזירו לו את כל הציוד שנלקח ממנו.
ואללה מדינה מטומטמת עם אזרחים עוד יותר מטומטמים.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)

מכניסים לחמאס סיוע מזון דלק מים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
די די הבטן כואבת.

אני הייתי מביא את ברק בפני שופט ומאשים אותו ברצח
מבחינה פוליטית אתה חסר שכל או במקרה הטוב תחת כישוף ביביסטי:

יש רוה"מ שלא עושה כלום ואתה מסתכל על שופט.

מסבירים לך ואתה לא מבין שזה בכל העולם,נותנים להם להשתולל בכוונה בשביל ליצור את העימות המפורסם בין ימין

ושמאל כך שתוסח דעתך מהאמת - איתך זה עובד במיוחד טוב...

די די הבטן כואבת.
הפעם אתה מראה טמטום ברמה הגבוהה ביותר - יש חמאס ויש פלסטינים,

אתה אומר שכולם חמאס(הימין אומר) אז למה אתם לא הורגים את כולם...

אין שכל אין דאגות.

מבחינה פוליטית אתה חסר שכל או במקרה הטוב תחת כישוף ביביסטי:

יש רוה"מ שלא עושה כלום ואתה מסתכל על שופט.

מסבירים לך ואתה לא מבין שזה בכל העולם,נותנים להם להשתולל בכוונה בשביל ליצור את העימות המפורסם בין ימין

ושמאל כך שתוסח דעתך מהאמת - איתך זה עובד במיוחד טוב...

הפעם אתה מראה טמטום ברמה הגבוהה ביותר - יש חמאס ויש פלסטינים,

אתה אומר שכולם חמאס(הימין אומר) אז למה אתם לא הורגים את כולם...

אין שכל אין דאגות.

הגיע הזמן שתנוח.
כמות השטויות שאתה פולט מתישה.

marabo

Well-known member
בדרך לביתו הוא חווה התקף לב הקרוי MI עצר את רכבו והזמין ניידת טיפול נמרץ . הניידת שהייתה במרחק 8 דקות נסיעה ממנו הגיעה אליו רק אחרי שעתיים וחצי ומצאה אותו ללא דופק ללא נשימה כשהוא כבר במצב קר.
אני הייתי מביא את ברק בפני שופט ומאשים אותו ברצח ואת כל מי שארגן את חסימת הכביש ומאשים אותם ברצח.
על מעשה כזה חובה להיענש. בפלורידה למשל מגיעים 20 אוטובוסים של המחלקה לפיזור הפגנות שיש לה אמצעים לפיזור הפגנות + מכתזיות + גלי רעש שיוצר הלם שהשוטרים מצוידים באפרכסות קטנות מיוחדות באוזן למניעת ההשפעה של הרעש הלם וכמובן שיש להם אקדחי הלם .
הם קודם כל מפנים את החסימה בכביש ועוצרים את כל מי שלא מצליח לברוח מהם באמצעות השימוש באקדחי ההלם .כל מי שנתפס נאזק ומושלך לזינזנות מיוחדות שם הם נאזקים לצינורת מתכת בעמידה 60 בכל זיזנה ויאללה לכלא המקומי. למחרת הם מובאים לשיפוט מהיר ונכנסים לכלא ל 3 שנים.
מה שטוב אצלנו בפלורידה ובטקסס שהמשטרה לא מעניין אותה שמאל ימין דמוקרט'ס רפובליקנ'ס מי שחוסם כביש הולך לכלא ל 3 שנים.
רק אצלכם במדינת ישמעאל כשערבים חוסמים את וואדי ערה משתוללים זורקים אבנים סלעים על מכוניות תקועות ממש תוקפים את המכוניות שעצרו בגלל חסימת הכביש מי נכנס לכלא ? המשטרה השוטר שירה והרג מתפרע אלים כשחש סכנה לחייו וסכנה לחיי האזרחים שהיו לידו.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ואללה לא מדינה מטומטמת?
מה שטוב אצלנו בפלורידה או בטקסס שכשאמריקה נלחמת באויב כלשהוא היא לא מכניסה לו סיוע .
רק במדינת ישמעאל נלחמים באויב אבל מכניסים לו סיוע ,מים, מזון, דלק, ומה לא ומכנים אותו הומניטרי.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ואללה לא מדינה מטומטמת?
די די אנחנו כבר לא יכולים יותר לצחוק. הבטן כואבת מרוב צחוקים. חחחחחחחחחחחחחח רק מלהביט בירחוני האקטואליה אצלכם ולמות מצחוק
תראו קטע.
ערביי לוד יציינו את יום השנה לשומר החומות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
הוועדה העממית בעיר לוד קוראת לציבור הערבי להשתתף באירוע לציון יום השנה השלישי למה שהם מגדירים "התקוממות הכבוד" ומוכר בישראל כמבצע 'שומר החומות'.
הם רוצים לעשות צעדת מחאה שקטה ככה הם אומרים לציון הפרעות שעשו המתנחלים בערביי לוד המסכנים התמימים
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אני הייתי כתגובה רק לחוצפה שלהם ולהפצת השקרים נגד המתנחלים הורס להם את מסגד תל כביר עד היסוד ומטיל עוצר על השכונות הערביות שלהם מ 19.00 עד 06.00 בבוקרו של יום המחרת.
מכניס לשכונות את משמר הגבול ודופק בהם מכות רצח . כל ערבי שיסתובב ברחוב בשעות האלה יקבל מכות רצח. איך אמר רבין לשבור להם את הידיים והרגליים.
וכמובן נכנס לבתים שלהם ומחפש סמים ובעיקר נשק. מי שנתפסו אצלו נשקים נעצר ולמחרת מובא למשפט שם הוא יקבל 20 שנה בבית סוהר בחולות ניצנה בתא 2 מטר על 2 מטר עם טלוויזיה במעגל סגור ומתקן אלקטרוני הקרוי המשחרר ששולח אותו לעולם הבא.
זה היה העונש רק על הכוונה שלהם. העונש על ניסיון ביצוע הכוונות שלהם הוא מוות. יריה בראש .
ואת הבוגי צריך להכניס למוסד סגור האיש נראה משוטט בקיבוצו ממנו הוא נזרק ונשללה חברותו. נראה משוטט וממלמל אזריה רוצח רוצח רוצח BB צוללות BB צוללות תראו מה השנאה יכולה לעשות לבני האנוש. היא גורמת להם לאבד צלם אנוש
גם צ'יקמע השתגעה היא צרחה למגאפון BB טיט פתר חחחח אין לך צבא היא צרחה מאיפה היא ידעה שלBB באמת לא היה צבא ב7.10.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מכניסים לחמאס סיוע מזון דלק מים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
די די הבטן כואבת.
זו בדיוק הסיבה שאני אומר שהחרדים בזרם המרכזי לא הפלגים הקיצוניים צודקים.
כשקמה המדינה לשנה או שנתיים התלהבו, אבל כעבור הזמן הזה קלטו את הבלוף ואמרו לא תודה, אנחנו הולכים ללמוד תוירה ותעזבו אותנו בשקט לא ממכם ולא מהצבא שלכם תבוא הגאולה לעם ישראל.
נלמד פה תוירה כל עוד יתאפשר לנו ואם לא יתאפשר נעבור למקום אחר, ממכם לא יצא לעם ישרואל כלום ואין לנו סיבה להתעסק אתכם.

זו בדיוק הסיבה שאני אומר שהחרדים בזרם המרכזי לא הפלגים הקיצוניים צודקים.
כשקמה המדינה לשנה או שנתיים התלהבו, אבל כעבור הזמן הזה קלטו את הבלוף ואמרו לא תודה, אנחנו הולכים ללמוד תוירה ותעזבו אותנו בשקט לא ממכם ולא מהצבא שלכם תבוא הגאולה לעם ישראל.
נלמד פה תוירה כל עוד יתאפשר לנו ואם לא יתאפשר נעבור למקום אחר, ממכם לא יצא לעם ישרואל כלום ואין לנו סיבה להתעסק אתכם.

לצערי אני לא מסכים איתך בנושא החרדים.
הרי החרדים טוענים שלימוד התויירה שומר על עם ישראל .
איפה הם בדיוק שמרו על עם ישראל במדינת ישראל בעוטף ב7.10?
לדעתי צריך לגייס את החרדים לשרות לאומי. לא לצבא אלא לשרות לאומי. אתם רוצים ללמוד תויירה תאמר המדינה .מצוין נבנה לכם כוללים בכל מקום שתרצו אבל תתגייסו לעזור לעם ישראל במלחמה שלו באויב.
למשל הייתי מאמן אותם ומחמש אותם באקדחי הלם ורימוני הלם ומצייד אותם במכונות רעש הלם ומחלק אותם לקבוצות של 250 חרדים 20 קבוצות כאלה ואומר להם כשיקראו אתכם לסדר תופיעו. למשל עם ערבים או שמאלנים מתפרעים וחוסמים כבישים ותוקפים עוברי אורח יבואו החרדים לפזר ההתפרעות ויכנסו בהם בכל הכוח כך שחסימת כביש כמו בוואדי ערב או בקפלן תסתיים תוך דקות וכמו במיאמי תוך מספר דקות יאזקו עשרות מתפרעים ויושלכו לזינזנות מיוחדות וישר לכלא ולמחרת שיפוט מהיר ו3 שנים בפנים בכלא בחולות ניצנה של תאים 2 מטר על 2 מטר עם טלוויזיה במעגל סגור ומתקן אלקטרוני ששמו המשחרר.
התפקיד של הטלוויזיה במעגל בגור יהיה לעבוד על הראש של היהודים ועל הראש של הערים לשגע אותם. והמתקן האלקטרוני הוא המשחרר ברגע שהעצור בכלא מצמיד את עצמו למתקן זרועות יתפסו אותו ויצמידו אותו בכוח למתקן כיפת נחושת תיסגר להם על הראש והם יטוגנו בדרך לעולם הבא.

marabo

Well-known member
לצערי אני לא מסכים איתך בנושא החרדים.
הרי החרדים טוענים שלימוד התויירה שומר על עם ישראל .
איפה הם בדיוק שמרו על עם ישראל במדינת ישראל בעוטף ב7.10?
לדעתי צריך לגייס את החרדים לשרות לאומי. לא לצבא אלא לשרות לאומי. אתם רוצים ללמוד תויירה תאמר המדינה .מצוין נבנה לכם כוללים בכל מקום שתרצו אבל תתגייסו לעזור לעם ישראל במלחמה שלו באויב.
למשל הייתי מאמן אותם ומחמש אותם באקדחי הלם ורימוני הלם ומצייד אותם במכונות רעש הלם ומחלק אותם לקבוצות של 250 חרדים 20 קבוצות כאלה ואומר להם כשיקראו אתכם לסדר תופיעו. למשל עם ערבים או שמאלנים מתפרעים וחוסמים כבישים ותוקפים עוברי אורח יבואו החרדים לפזר ההתפרעות ויכנסו בהם בכל הכוח כך שחסימת כביש כמו בוואדי ערב או בקפלן תסתיים תוך דקות וכמו במיאמי תוך מספר דקות יאזקו עשרות מתפרעים ויושלכו לזינזנות מיוחדות וישר לכלא ולמחרת שיפוט מהיר ו3 שנים בפנים בכלא בחולות ניצנה של תאים 2 מטר על 2 מטר עם טלוויזיה במעגל סגור ומתקן אלקטרוני ששמו המשחרר.
התפקיד של הטלוויזיה במעגל בגור יהיה לעבוד על הראש של היהודים ועל הראש של הערים לשגע אותם. והמתקן האלקטרוני הוא המשחרר ברגע שהעצור בכלא מצמיד את עצמו למתקן זרועות יתפסו אותו ויצמידו אותו בכוח למתקן כיפת נחושת תיסגר להם על הראש והם יטוגנו בדרך לעולם הבא
בשביל מה שאתה מתאר יקרה צריך ממשלה אחרת ומשטרה אחרת ופרקליטות אחרת ובתי משפט אחרים ובגץ אחר.
בקיצור, מדינה אחרת לגמרי.
אם זה פעם יהיה או אז יהיה טעם בדרישה שלך מהחרדים.
אבל עם ממשלה כמו היום, פרקליטות כמו היום, ובתי משפט ובג"ץ כמו היום אין טעם שהחרדים יתגייסו למשהו. שישבו בישיבה וילמדו תוירה.

בשביל מה שאתה מתאר יקרה צריך ממשלה אחרת ומשטרה אחרת ופרקליטות אחרת ובתי משפט אחרים ובגץ אחר.
בקיצור, מדינה אחרת לגמרי.
אם זה פעם יהיה או אז יהיה טעם בדרישה שלך מהחרדים.
אבל עם ממשלה כמו היום, פרקליטות כמו היום, ובתי משפט ובג"ץ כמו היום אין טעם שהחרדים יתגייסו למשהו. שישבו בישיבה וילמדו תוירה.

לדעתי הצטרפות החרדים למאבק נגד הגייס החמישי ערביי ישראל ונגד הגייס השישי השמאל היהודי הקיצוני יגרום לכך שמדינת ישמעאל תחזור להיות מדינת ישראל.
זה מלחמת אזרחים. מה שקורה היום בארץ ישראל במדינת ישמעאל ואם החרדים יתנו יד נגד כוחות האופל הרוצים להשמיד את מדינת העם היהודי אז תהיה מדינה אחר ממשלה אחרת פרקליטות אחרת ובתי משפט המבוססים עלחוקי התורה ולא חוקי העק"ום.

The Real Big Joe

Well-known member
ואללה לא מדינה מטומטמת?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
ואללה לא מדינה מטומטמת?
די די אנחנו כבר לא יכולים יותר לצחוק. הבטן כואבת מרוב צחוקים. חחחחחחחחחחחחחח:) רק מלהביט בירחוני האקטואליה אצלכם ולמות מצחוק
תראו קטע.
ערביי לוד יציינו את יום השנה לשומר החומות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)

די די הבטן כואבת.
מדובר בדמגוגיה לשמה. כמו תמיד דמגוגיה נועדה לזרוע שנאה.

מדובר בדמגוגיה לשמה. כמו תמיד דמגוגיה נועדה לזרוע שנאה.
למה דמגוגיה? מה דעתך לגבי הרעיון שלי לגייס חרדים לשרות לאומי זה נקרא אצלך דמגוגיה?
הרי החרדים יודעים איך השמאלנים "אוהבים" אותם אז אם יגייסו אותם ככוח עזר למשטרת ישראל ליחידות לפיזור הפגנות ומהומות לא חוקיות כמו חסימת כבישים והתפרעויות הם יחזירו לשמאלנים אהבה באותה המידה.

The Real Big Joe

Well-known member
למה דמגוגיה? מה דעתך לגבי הרעיון שלי לגייס חרדים לשרות לאומי זה נקרא אצלך דמגוגיה?
הרי החרדים יודעים איך השמאלנים "אוהבים" אותם אז אם יגייסו אותם ככוח עזר למשטרת ישראל ליחידות לפיזור הפגנות ומהומות לא חוקיות כמו חסימת כבישים והתפרעויות הם יחזירו לשמאלנים אהבה באותה המידה.
אני מדבר על הטלת האשמה למותו על המפגינים.

למעלה