א-קיטורים, על הבוקר ועוד ביום א'

Mנטה

New member
א-קיטורים, על הבוקר ועוד ביום א'../images/Emo8.gif

סוףסוף הסתפרתי ונפטרתי מכל הקצוות השרופים והבלונדינים שהתנחלו להם בשיער שלי, שנאתי אותם. לא, אני לא מופרעת, אבל אני מעדיפה את הצד הכהה שלי
אז עכשיו אני חדישה ומחודשת וכייף לי נורא (וגם קל יותר). הפלפלים הממולאים שעשיתי אתמול יצאו ממש ממש טעימים ! (פעם ראשונה שאני עושה כאלו). סתם מצברוח טוב, מוזר לא ?

מוּסקט

New member
עוד א-קיטור

הפרופסור החביב שלי התקשר לספר לי שהוא יהיה מחר באזור המרכז והציע להפגש במקום שאטריח עצמי דרומה... וכל זאת אחרי יום עבודה מלא שלו מול מסטרנטים שמגנים על העבודות שלהם. הוא לא היה חייב... באמת שלא. כבר לא עושים כאלו אנשים. סגרו את פס הייצור.

מוּסקט

New member
לספר לך עוד משו?

יום אחר כך הוא נוסע לארצות הברית לכנס לתמוך בדוקטורנטית שלו שעומדת לדבר על העבודה שלה - וכל זאת למה? כי הנתונים שלה פחות או יותר סותרים את הנתונים של ארבעת הנואמים האחרים - שהם זאבי כנסים וותיקים. הוא נוסע כדי לעזור לה לספוג חלק מהשאלות ומחיצי הרוע האקדמי (שבינינו, אין רעיל ממנו). הנתונים שלה כל כך טובים שהאחרים פשוט יראו רע (במקרה הטוב) וטמבלים (במקרע הרע).

shellyland

New member
מנהל האשכול החביב שלי

התקשר לספר לי שהוא יהיה מחר בירושלים ויביא לי שי לחג. למי יותר כיף?

dana2909

New member
אה.. גם אני קיבלתי משלוח מיוחד ...

משלוח מיוחד הביתה.. ספיישל..

Mנטה

New member
הרופאה הסינית שלי מאותו פס יצור

היא גם הגיעה שלוש פעמים מהדרום לת-א כדי לטפל בי, כשהיתי עם הגב במיטה, וגם לא לקחה על זה כסף !

Mנטה

New member
המשך א-קיטורים, יום ב' ../images/Emo96.gif

אז אחרי שהסתפרתי אתמול ונהייתי הרבה יותר יפה
גם שדרגתי את הפלאפון שלי, משימה שאני מנסה להוציא לפועל כבר כמה חודשים וסוףסוף עלתה בידי (לקח איזה שעתיים, למי שחושב על העינוי הסיני הזה), אבל עכשיו התחיל הרגע המשעשע של בחירת צלצולים. חוצמיזה חזרתי בשעה טובה לשומרי הגן ואתמול השתתפתי באיזה ישיבה בחווה, בטיפי, היה מגניב לאללה. אני אוהבת את האופן שבו מקיימים שם דיונים והחלטות ולמדתי הרבה, וחוצמיזה האירוע שאנחנו מתכננים יהיה ממש שווה נראה לי. אז גם היה כייף לחזור, גם היה כייף להיות קצת מחוץ לעיר וגם היה פורה. אחד מהם ישן אצלי ויצא נורא מוקדם וזה בכלל לא העיר אותי, אז אפילו ישנתי טוב
(Mנטה-בית-בעיר זה מוסד שמתחיל להיות מוכר בשומרי הגן). אבל הכי מגניב היה שחזרנו קפואים וחיכה בתנור לחם חם. רק חבל שנכנעתי לסקרנות ובכל זאת עשיתי את הלחם סודה ואינמלשות, יש בו חלב אז הוא לא טעים לי כל כך
בכל אופן באותם רגעים של קור ורעב הוא ממש התאים
וגם היום יש לי יום עמוס ומלא אירועים שווים ! אה ואחרון חביב, מתנגן לי ברקע תקליט שעושה לי טוב בלב
אז תו"כ שאני מנסה לדחות את שעת היציאה לעבודה
ולפענח רסיסי חלום אחרונים, גם נורא נעים לי
יום נעים גם לכם !

Mנטה

New member
לא לא ../images/Emo13.gif

לפני שיצאתי מהבית שמתי לחם בתנור ואז נסעתי לחווה והיה קור אימים ואז כשחזרתי חיכה לי בבית לחם חם.
(רק הבעיה שבין המצרכים שלו היה רוויון
ואינמלשות, לא טעים לי מוצרי חלב
)

Mנטה

New member
זה לגמרי זמני וזה בדיוק למה ש

אני כותבת לכם, שתזכירו לי כשיגיעו שוב הrainy days.

m L m

New member
א-קיטוררררר

אחרי עומס לא נורמלי של שבועיים - היום סוף סוף רגוע. אתמול טיפלתי ב590 מיילים! אבל היום זה יהיה ה-רבה יותר רגוע....

למעלה