את הסרטן הוא קיבל בגלל החיסון, שלמזלו לא מנע הדבקה בקורונה

ai27

Well-known member
למצביע פיגלין , הסבתא של אשתך , שתהיה בריאה , במשך 90 שנות חייה, עד 120 , צברה , להבנתי לפחות , אי אלו מחלות . אני משערת שיש לה לחץ דם גבוה , אולי גם דופק לא סדיר , סוכרת , כאבי פרקים סרטן ומי יודע מה עוד . לא שאני מאחלת לה את המחלות הללו , עדרבא , הרבה הרבה בריאות . אבל אשה בגילה כבר הספיקה לצבור אי אלו מחלות . זה שגילו את הסרטן עכשיו , לא אומר שכעת חלתה . סרטן המעי מתפתח לאט . ובכלל מה פרוש נבדקה לפני הקורונה , כמה זמן לפני החיסון שקיבלה ? בהחלט יתכן שהסרטן התישב אצלה בלי שום קשר לחיסון . הרי אנשים חלו בסרטן המעי הגס , גם לפני 3 , 10, 50 שנה , הרבה לפני שהתחילו לחלום שתהיה קורונה .
ומשהו אישי , אני צעירה מהסבתא הנ"ל , אבל לא בהרבה שנים . קיבלתי 4 חיסונים נגד קורונה . וחוץ מ3 ימי מחלה עם שעול , עיפות וחום של יום אחד , לא חליתי בכלל, טפו , טפו , טפו .
הרבה בריאות לכל משפחתך וכל טוב , תמר .
כל טוב.
אני התחסנתי, פעמיים, אבל מבחינה מאוד אידאולוגית אני תומך בזכותו של כל מי שרוצה להתחסן לקורונה או להימנע מכך.
לדעתי טוב שהתחסנה,
וחשוב לדעת כל בדיקת קולונוסקופיה היא לטובה. גם מעבר לפעם בעשור

WYam

Well-known member
אבל מבחינה מאוד אידאולוגית אני תומך בזכותו של כל מי שרוצה להתחסן לקורונה או להימנע מכך.
👍👍👍✔✔✔
הבעיה התחילה מהפיכה שלנו לאוייבים...

קמפיין
..
אם לא היה כל הטירוף הנ"ל..אז המצב היה אחרת. הכניסו את העולם לסחרור של פאניקה..ולחץ.

מוטי חוף

Well-known member
האם גם זה בגלל החיסון ?

עמאר אסדי - amar assadi news, [09/08/2022 19:58]
@ אסדי עמאר - בטלגרם

وفاه الدبلوماسي السفير السعودي محمد القحطاني اثناء القاء خطابه في المؤتمر العربي الافريقي
في مدينه القاهره بجمهوريه مصر 🇪🇬

מותו של הדיפלומט, השגריר הסעודי, מוחמד אל-קחטני,
בעת שנשא את נאומו בוועידת ערב-אפריקה
בעיר קהיר, הרפובליקה הערבית המצרית🇪🇬

סרטון

WYam

Well-known member
האם גם זה בגלל החיסון ?

עמאר אסדי - amar assadi news, [09/08/2022 19:58]
@ אסדי עמאר - בטלגרם

وفاه الدبلوماسي السفير السعودي محمد القحطاني اثناء القاء خطابه في المؤتمر العربي الافريقي
في مدينه القاهره بجمهوريه مصر 🇪🇬

מותו של הדיפלומט, השגריר הסעודי, מוחמד אל-קחטני,
בעת שנשא את נאומו בוועידת ערב-אפריקה
בעיר קהיר, הרפובליקה הערבית המצרית🇪🇬

סרטון
איזה קטע זה..כל הסרטונים הנ"ל שרץ ברשת מאז הקורונה עוד בסין..
אבל אז ראינו רק נופלים..
וזה מת..

למעלה