אתר של משרד התחבורה

מצב
הנושא נעול.

shoshana13

New member
אתר של משרד התחבורה

אתר של משרד התחבורה
למשרד התחבורה יש אתר הכולל את כל חברות האוטובוסים וגם את הרכבת. היתרון היה שניתן היה להשתמש בו גם כאשר לא ברור באיזו שכונה רחוב מסוים נמצא. במקרה זה ניתן היה להקליד שם של רחוב, לקבל את שם הסביבה, ולהקליד "יעד".
כבר הרבה זמן הפונקציה הזאת לא עובדת. גם אי אפשר לשלוח תלונה, כי גם הפונקציה הזו לא עובדת. ניסיתי לפנות לאתר של משרד התחבורה, ולאחר זמן רב נעניתי שאין בעיה באתר. האם זו בעיה רק במחשב שלי?

shoshana13

New member
נ.ב. האתר אליו פניתי הוא האתר הראשי -

אתר של משרד התחבורה
למשרד התחבורה יש אתר הכולל את כל חברות האוטובוסים וגם את הרכבת. היתרון היה שניתן היה להשתמש בו גם כאשר לא ברור באיזו שכונה רחוב מסוים נמצא. במקרה זה ניתן היה להקליד שם של רחוב, לקבל את שם הסביבה, ולהקליד "יעד".
כבר הרבה זמן הפונקציה הזאת לא עובדת. גם אי אפשר לשלוח תלונה, כי גם הפונקציה הזו לא עובדת. ניסיתי לפנות לאתר של משרד התחבורה, ולאחר זמן רב נעניתי שאין בעיה באתר. האם זו בעיה רק במחשב שלי?
נ.ב. האתר אליו פניתי הוא האתר הראשי -
של משרד התחבורה, ולא האתר העוסק בתחבורה ציבורית.

יש אפשרות כזאת.

אתר של משרד התחבורה
יש אפשרות כזאת.
ב-callkav.gov.il יש קישור קטן "חפש לפי כתובת" מתחת לתיבת הבחירה של הרובע.

מצב
הנושא נעול.
למעלה