אתר סדרות עלה במראה חדש. וגם את פרזנטי לא שכחו שם
זיר"ה..

רוב הזמן נח

Well-known member
נערך לאחרונה ב:

cheif

Member
מנהל
אני רק שאלה

על מנת להינות מכל התכנים והאפשרויות המתקדמות של סדרות הרי צריך לשלם מנוי חודשי. אז מה זה שונה ממנוי לנטפליקס או אחת מאופציות ה-IPTV הזולות האחרות?

cheif

Member
מנהל
ה-FAQ לא נותן תשובה לשאלה שלי

והתרומה הזו - שהיא חודשית במהותה - היא מכבסת מילים ל-"מנוי חודשי". שלא היו אופציות אחרות, אני עוד יכול (איכשהו) להבין את המוטיבציה מאחורי סדרות. אבל היום, כשיש אופציות "חוקיות" לא פחות טובות אני לא רואה סיבה לשלם מנוי חודשי לסדרות.

rafid1

Active member
מנהל
אני אתך, רק שלא בעיקר מהסיבה הזאת

א. כי החומרים מועלים ע"י הציבור
ב. האיכות לא תמיד משהו (גם בגלל א)

בכל מקרה, לטעמי, אם להיות הוגן, גם יש יתרון לאתר ע"פ "מקורות זרים" - בתכנים/סדרות ישראליים, ועד היום גם בנושא התרגומים (תחום שהולך ומשתפר בנטפליקס), אז זה לא ש*הכל* בנטפליקס... עובדה, ששירותי IPTV השונים בתשלום גם הם מציעים תכני VOD מעבר לנטפליקס.

חוצמזה, וללא קשר, אהבתי את הגימיק שלהם - בשימוש בשם דומיין "ZERA" ... :)

cheif

Member
מנהל
בוודאי שלא הכל NETFLIX

יש היום פלטפורומות זולות של סלקום ופרטנר ובקרוב גם של YES - שלא נדבר על מיזם נקסט של הוט שבמחיר של 39 שקל לחודש (עם 3 חודשים ראשונים בחינם), חושף אותך לכל תכני ה-VOD שלהם, כולל סדרות ישראליות.

https://www.nexttv.co.il

rafid1

Active member
מנהל
לחצי מ"הכל"... זה 49 לה-כ-ו-ל...

קצת יותר מטריפל C לזכרוני... אבל, בהחלט מחיר טוב!

cheif

Member
מנהל
אבל שכחת את 3 החודשים בחינם

כך שבשקלול זה יוצר 39 שקל לחודש למשך שנה.

rafid1

Active member
מנהל
בוא נראה, כמה זמן אתה לקוח של הוט, "שנה"?

החודשיים חינם שלהם בתחילת הדרך, כעת, לאחר 5 שנים, - משמעותיים?...
&nbsp
ללקוחות *נאמנים* , התמחור הממוצע צ"ל ל5 שנים קדימה, ולא אחיזת העיניים של ה"25%" הנחה לשנה הראשונה ....

&nbsp
אבל סבבה, אני הולך על 3 חודשים חינם עם ממוצע של 0...

רוב הזמן נח

Well-known member
בסדרות הכל בחינם..

אם לא איכפת לך לראות באיכות SD ׁׁ(שהיא גם איכות טובה)
התכנים ב-HD עולים כסף.
&nbsp

רוב הזמן נח

Well-known member
תשמע, זה נכון שהרגילו אותנו שאיכות SD גרועה

אבל זה פשוט טריק וסוג של רמאות שעשו בהוט ואפילו ביוטיוב. הכינו שם תכנים באיכות גרועה של SD על מנת לקדם את הקטע של איכות ה-HD. אז אנשים התרגלו שאיכות SD היא גרועה ומפוקסלת.
&nbsp
אבל וידאו באיכות תקינה של SD גם נראה טוב וסביר ביותר לצפיה ולא אמור להכיל שום פיקסילזציה כלשהי. ההבדל היחיד שוידאו HD נראה יותר חד וברור. אבל שוב, זה לא אומר שוידאו SD אמור להראות מטושטש ומפוקסל.

rafid1

Active member
מנהל
הגודל קובע (כידוע...)

צפיפות/רזולוציה/חדות - זה כמות פיקסלים ליחידת שטח. כששטח המסך קטנטן (ראה ערך סלולאר/טאבלט) יראו SD לא רע. כששטח המסך גדול (TV 40" מעלה) יראו מפוקסל/מטושטש. פשוט כך.

מי שמעוניין בצפיה למשל ע"ג טלוויזיה בסלון - אני מציע שתשווה את חדשות ערוץ 2 (לעומת ערוץ 11) או יותר טוב - ספורט בשני הערוצים ותבין על מה אני מדבר (אם זה היה מסובך ...).

רוב הזמן נח

Well-known member
זה משהו אחר. יש עניין שמקודדים וידאו SD בצורה גרועה

ואז כשיש קטעים קצת מהירים, אז התמונה מתפרקת לפיקסלים. או במקרה הגרוע, הפירוק הזה קיים בצורה כזו או אחרת במהלך כל הסרט/סדרה.

אם יש לך מסך ענק, אתה יכול להפעיל עליו סרט SD בגודלו הטיבעי.
ככה הוא יראה על המסך בחלון של הנגן ולא יתפרס על כולו.

כי שסרט ברזולוציה מסויימת מוצג בצורה הרבה יותר גדולה ממה שהוא אמור להיות מוצג בה, המתיחה הזאת חושפת כל מיני פגמים שקשורים לתמונה, שבמסך שמתאים לצפיה באותו סרט, לא היו נראים.

זה כמו שאם יש לך תמונה קטנה יחסית למסך שלך, אתה תציג אותה במציג של התמונות בגודלה המקורי ואז היא תופיע בתוכנה בקטן. כי אם תציג אותה על המסך כולו האיכות לא תהיה טובה.

rafid1

Active member
מנהל
סבבה,הסברת שוב למה רזולוציה גבוהה חשובה למסכי טלווזיה גדולים

זה מה שאמרנו מהתחלה... ולכן אתר סדרות עם SD לא מתאים.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
תשמע, זה נכון שהרגילו אותנו שאיכות SD גרועה

אבל זה פשוט טריק וסוג של רמאות שעשו בהוט ואפילו ביוטיוב. הכינו שם תכנים באיכות גרועה של SD על מנת לקדם את הקטע של איכות ה-HD. אז אנשים התרגלו שאיכות SD היא גרועה ומפוקסלת.
&nbsp
אבל וידאו באיכות תקינה של SD גם נראה טוב וסביר ביותר לצפיה ולא אמור להכיל שום פיקסילזציה כלשהי. ההבדל היחיד שוידאו HD נראה יותר חד וברור. אבל שוב, זה לא אומר שוידאו SD אמור להראות מטושטש ומפוקסל.
לך כבר לטיפול נפשי ותשחרר את ההזיות שלך שם וואו די נמאסת

רוב הזמן נח

Well-known member
אגב, את כל התכנים שבאתר סדרות אתה יכול למצא בקודי ובטורנט

באיכות HD בחינם.
ולחלקם אפילו יהיו כתוביות בעברית.
&nbsp
&nbsp

למעלה