אתר חדש למוזיקה יוונית בישראל!!!

bouzouki1

New member
אתר חדש למוזיקה יוונית בישראל!!!

שלום , כידוע לכם אני מתכנת ומעצב אתרים מקצועי , אבל החלטתי היום לשמוע גם מה אחרים חושבים על האתר שבניתי. פתחתי לפני שבוע בערך אתר ענק המכיל מידע רב אודות המוזיקה היוונית - אשמח לתגובות ממכם קישור לאתר: www.greek.co.il יוסי אהרון

bouzouki1

New member
יש לציין כי האתר ללא מטרות רווח

שחכתי לציין שהאתר הוא לגמרי ללא מטרות רווח ונועד לאוהבי המוזיקה היוונית בישראל

וואו איזה עיצוב מדהים

אהבתי שחתכת את התמונה לשניים, ומצא חן בעיני כל הכחול הזה זה מרגיע. לא אהבתי: 1. כשעברתי לדף של איזה זמר המוזיקה קפצה עלי. אי אפשר לבקש מהמוזיקה שתופעל רק כשאני לוחצת על פליי, גם הכיתוב על הזמרים קצר, הייתי מוסיפה לכל זמר קורות חיים. 2. המידע אודות המוזיקה היוונית קצר מידי. 3. למה צריך להרשם למערכת הפורומים, זה מעצבן. אי אפשר להוסיף מצב של אורח. בכל זאת זה אתר חדש ולא מוכר, וגולשים שונאים להרשם לאתרים.

bouzouki1

New member
תודה על התגובה...

השקעתי הרבה באתר הזה ואני ממשיך להשקיע , אני עובד עליו כבר חודש רצוף כמעט. הצבעים הבהירים , הכחול שנותן את הרוגע מאפיין את יוון. תשובות לגבי הדברים שלא אהבת: 1. עשיתי זאת בכוונה , כשנכנסים לאיזה זמר השיר מתנגן באופן אוטומטי. יש אפשרות ללחוץ על stop ולהפסיק את ניגון השיר. הכיתוב על הזמרים אכן קצר , אני בקרוב יעשה לכל זמר דף ביוגרפיה. 2. מידע אודות המוזיקה היוונית - אני יודע , בקרוב אשנה ואוסיף טקסט... עכשיו אני עובד על דברים אחרים שיותר חשובים. 3. אני יודע , היה עדיף בלי הרשמה אבל המטרה שלי זה שרק אוהבי המוזיקה היוונית יכנסו לפורום. מי שאוהב את המוזיקה היוונית בטוח שירשם כבר וגם רוב האינפורמצייה תיהיה בפורום. בקרוב אשפר כמה דברים באתר... יוסי אהרון

Helen15

New member
בקשר לפורום,

אולי תעשה שהאורחים יוכלו לראות את ההודעות, אבל לא להגיב להן ולפתוח נושאים חדשים...

bouzouki1

New member
ההרשמה לוקחת מספר שניות

אני לא מכריח גולשים לכתוב הודעה בשביל לראות את ההודעות בפורום , מה שרוב הפורומים היום עושים כדי שכמות ההודעות תעלה. וגם ההרשמה לוקחת מספר שניות ואני בטוח שאלו שאוהבים מוזיקה יוונית יעשו הכל כדי להיכנס. אבל זה נכון לגבי שאר הפורומים , מומלץ שהם יאפשרו צפייה ללא הרשמה , כי זה מסורבל למדי ומיותר. הפורום שלי עוסק בנושא המוזיקה היוונית אז זה לא מועיל לי כל כך. יוסי אהרון

למעלה