אתר חדש ללקויי שמיעה

אתר חדש ללקויי שמיעה

אתר חדש ללקויי שמיעה www.hoh.co.il האתר מתוכנן לתת אינפורמציה הקשור ללקות בשמיעה לכבדי –שמיעה וחירשים בארץ. כמו כן האתר כולל שירותים אינטראקטיביים שונים שנועד לשלב את קהל המשתמשים לשלב את דעותיהם ואינפורמציה הקשור ללקות בשמיעה בארץ ובעולם. חלק מהאתר יהיה פתוח לכלל הציבור, וחלק רק למשתמשים רשומים. כמשתמש רשום תוכלו להגיע לכל המידע באתר, תוכלו להגיב למידע המתפרסם באתר, לתרום לאתר ע"י הוספה של חומרים ומידע לאתר. הקמת האתר התאפשרה הודות למחויבות ולמסירות של קבוצת סטודנטים ואקדמאים שומעים ולקויי-שמיעה. יישום האתר וניהול התוכן בו מבוצע באמצעות כלים מתקדמים וניהולו מתבצע ע"י אגף הטכני של אתר HOH.

צלף

New member
אתר עם פוטנציאל גדול - ואיטי מידי

מהרושם הראשוני יש לאתר הזה פוטנציאל גדול (כולל אפילו ניהול אתר הכרויות ודיטים לכבדי שמיעה) אבל הוא מאוד איטי - הרבה זמן לוקח עד שהדפים עולים... - צריך לשים אותו על שרת מהיר יותר או לחילופין לפתח גרסא רזה יותר עם פחות גרפיקה ויותר טקסט...

אתה צודק , אך ...

אתרי אחסון בארץ מאוד יקרים , לקחתי על חלופה זולה שנמצאת בחו"ל, במידה ויתרמו כסף לאחסון אשמח להעביר לאתר אחסון בארץ שהינו מהיר יותר גרפיקה הוא חלק חשוב מהאתר בקשר לדייטים והכרויות , עדיין מקדם , במידה ויהיו יותר משתמשים אשמח לשלב רעיון זה אייל

amitk80

New member
אתר אחלה

היי אייל, שמע בתור אחד שיודע לכתוב אתרים האתר נראה ממש נחמד בגדול. למדתי סוף סוף מה זה תחנת ממסר (ואני עוד חשבתי בקטע של גלים ופיזיקה אבל מסתבר שיש לזה עוד פירוש). בכל אופן האתר לא עולה באמת מהר. אם האתר מיועד להיות רק אתר מידע אז הוא אכן השיג את מטרתו ומכיל את מה שצריך שיהיה (אני חושב) אבל שווה לך לנסות ללכת פה לכיוונים אחרים שהציעו פה החבר'ה. אם תרצה שאני אפרסם אותו באוניברסיטה (אני אמנם כבד ראייה) תגיד לי. עמית

תודה על המחמאות...

אתה מוזמן לפרסם את האתר בכל מקום האתר מיועד לכולם והינך מוזמן לכתוב סיפורים אישיים שלך אפילו ללא קשר לבעיית שמיעה , אולי נלמד ממך ניסיון חיים אישי , בקשר לכיווים אחרים , כל עת יבוא בזמנו מאחר שהאתר בתקופת ניסיון , במידה ויירשמו יותר מ20 מאמרים על ידי משתמשים חדשים חדשים אשקול להעביר את האתר לשרת מהיר ואז אפשר לשוחח על אפשרויות אחרות הנך מוזמן ליצור קשר במייל שרשום בדף קשר

למעלה