אתרי האינטרנט המובילים בישראל

marillion

New member
אתרי האינטרנט המובילים בישראל

קראתי באחד השרשורים הקודמים על אתרי אינטרנט כאלה או אחרים,על כיוונים ומגמות. בעיניי התשובה היא בכלל לא מסובכת.כולם רוצים להרויח ובמקרה שלהם הרווח מגיע ממפרסמי הפרסומות באתר.ומחיר שהמפרסם ישלם ייקבע גם לפי נתונים המראים מספר הכניסות לאתר.לכן את אלה שדואגים לפרנסת האתר לא מעניין אותם אף אחד איך קוראים לו/לה אלה רק לבנות תוכן שיגרום לכמה שיותר אנשים להיכנס וגם להשתתף בדיונים. ומה לעשות?שבעיניהם(ופה מדובר בכל האתרים המובילים) קרן שחם היא אחת הדמויות היותר מענינות להבדיל משמות כמו דניאל טרקאי או איתן אורבך,בצדק או לא זה לא מיקרי שבארועים כמו ההוא בסוף אוקטובר מופק על ידי רד בול סניף ישראל או שבוע אופנה, כל הכותרות בחמשת אתרי האינטרנט המובילים בארץ הציבו את קרן שחם בחזית אף על פי צונאמי של סלבס--כולל אשת שר בממשלת ישראלבין היתר-- שנכחו באותם ארועים.

leeee2

New member
צודק, זה ממש לא מקרי...

marillion

New member
leeee2

אהבתי.את הקריצה...רוצה סיפור? בטח כולם קראו ברשת בתקופה האחרונה ידיעות מהסוג: --"איתן אורבך ודניאל טרקאי יטוסו ללונדון לחופשה רומנטית..." --"איתן אורבך ודניאל טרקאי ילונו בלונדון אצל אורן הכט..." --"איתן אורבך ודניאל טרקאי יעברו לגור ביחד..." --"איתן אורבך ודניאל טרקאי יתחילו ללמוד ב..." ....................................................................................................... בשבילי זה ברור שמקור כל המידע הזה הוא הזוג עצמו(מי יכול לדעת על הלינה אצל אורן הכט?)...עכשיו יכול להיות שבגלל הכול החזק של אורבך כל מילה שהוא מוציא שומעים אותה מחדרה לגדרה,לא?מה את אומרת לי,יש מצב לסיטואציה כזאת. או שהמידע הועברה לכתבת(שבמיקרה או לא היא אותה יפעת הללי) דרך יחצן מקורב לשני הצדדים (אני גם חושב שיודע מי זה...אבל זה לא רלוונטי) כמובן כולל ברכת הדרך של הצמד אורבך/טרקאי אמרו שהם לא מחפשים כותרות...אז אמרו וצדקו...-)). לי,יש לי עוד סיפור על מיקריות והזוג אורבך/טרקאי.רוצה לדעת במה מדובר?

נטע20111

New member
מריליון -

מה שלומכם ????????? סקופ !!!!! קריאה עוקבת וזהירה אינה מותירה ספק ( לפחות בעיני) תחת " מריליון" מסתתרים שניים או יותר כותבים. האחד - בוגר , מתנסח בעילגות , לא תמיד ברור אך בקריאה שנייה ,שלישית מבינים שהתייחסותו לנושאים מהותיים. השני - צעיר יותר , התעסקות בזוטות וחיבתו "לצהוב" דוגמת, אורטל ניסתה באח הגדול , והיתה בלונדינית... שניהם - מתעבים את דניאל ואיתן לגיטימי ! אך לא עמדו בהבטחתם לנמק מדוע . שגם זה לגיטימי , ובמקום זאת , מחפשים ומחפשים ( לשוא) להכניס בקטנות לאוהדיהם !!!! אבל ולמרות הכל : דניאל ואיתן - מנצחי הדור הבא והבא אחריו ......

marillion

New member
Dr.Jackyll/Mr. Hyde נטע

אנו מאוד מודים לך על התייחסותך העניינית ומקווים שגם בעתיד קוראי הפורום הזה יזכו לתרומות איכותיות מהסוג הזה. בכבוד רב, -הבוגר העילג -הצעיר חסר עומק:)) -אחרים מאותם קטגוריות ולכבוד החג הנה השיר הכי מתאים: http://youtu.be/wK7BLceskus נ.ב.--אני/אנחנו מבין/ים שבפורום הזה מי שלו סוגד(בסיגנון מיזרח אאורופאי מלפני 1989) לזוג הנסיכים הוא/הם סוג של...enemy שיש לו משהו אישי נגד כל אחד ואחת מהסוגדים/ות. לעובדה שכל מה שנכתב הוא לא פרי דימיוני/נו אלה דברים עניינים ועובדות בלבד(שמישהי תתפוס אותי במילה ושתמצא דבר אחד שלא תואם המציאות) אין שום משקל. ועוד משהו:בשום מקום לא כתבתי שאני מתעב אותם ואני הבתחתי לנמק.שזה מה שמבינים בין השורות לפי הפרשנות שלך זה כבר משהו אחר לגמרי...את מוזמנת לבדוק בארכיון.כן אמרתי שאני אכתוב על אורבך אבל ללא שום דדליין.אל תדאגי יהיו דברים... לא משנה מה טיב רגשותיי כלפיהם,

נטע20111

New member
מריליון -

טוב, אז אתה/אתם אחד , אבל with thousand faces תודה , מריליון the artist , עומקי ושורשי ומהנה אבל לגביך , שני דברים : א. סליחה , הגזמתי קצת ... ב. אני נוטה לראות אותך בחתך הגיל שלי פחות או יותר ( עפ"י נתוניך המוצהרים ) , ולכן קשה לי ,באופן אישי לקרוא את ההתעקשות לפרטים מהסוג " הצהוב" , לדעתי זה מתאים יותר ל - teenagers אבל מי אני שאומר לך מה ואיך .... הפורום ליברלי ופתוח לכל ! גם אם אתה לא כותב במפורש , הרי שדעתך ברורה מאליה - וכוונתי לגבי איתן ודניאל. אז בבקשה , הויכוח מיותר לחלוטין בינינו פרשנות שלי , לא בדיוק לזה התכוונת .. רק לפני כשבועיים הטפת שיש צורך לכתוב בגלוי ולהביע הכל ..... חבל להתקפל עכשיו והאמת - לדעתי ולדעת כותבים נוספים בפורום ובכלל דניאל ואיתן אכן נסיכים, נסיכי הריאליטי עד כה , קשה לנו לראות יורשים או טוענים לכתר , בעתיד הקרוב והרחוק. אז למה צריך להתנצל בפניך תמיד ?????

leeee2

New member
מריליון יקירי, אין לי טיפה של עניין אישי נגדך

ומקווה שגם לך אין נגדי.. איש איש באמונתו יחיה.. לגבי הכותרות באינטרנט - יכול להיות שזה מהיחצן, יכול להיות שזה מדניאל ואיתן, יכול להיות שזה מכתבים שהולכים אחריהם ברחוב והזוג עונה להם על השאלות - דבר אחד בטוח: אין להם במה להתבייש! (להבדיל מהזוג "המנצח") ואני שמחה על כל כתבה כזו שיוצאת לאוויר העולם! אבל, בין זה לבין להגיד שהם מחפשים כותרות יש מרחק עצום... עובדה היא שהם לא הולכים לכל הארועים המתוקשרים אליהם הם מוזמנים, עובדה שלפעמים דניאל הולכת לבד.. לדעתי הם ממש משתדלים להתרחק מאור הזרקורים... בקשר לאתרי האינטרנט - לי נראה מוזר שבאתר כמו וואלה שהשקיע כל כך הרבה בתוכנית ההזויה הזו, לא מוצאים לנכון לפרסם כתבות על הזוגות המנצחים באמת (דניאל ואיתן, בן וליהי) אלא כתבות על קרן שחם, שלפי ראות עיניי, לא רק שיצאה לא מנצחת אלא יצאה מופסדת מכל הכיוונים... יצאו מהתוכנית הזו שני דברים כל כך יפים ואמיתיים ש"וואלה" צריכים להתגאות בהם! אל תשכח שאיתן אורבך היה קצת בכותרות גם לפני... אולי בגלל זה מחפשים אותו.. ודרך אגב, אם מפרסמים כל כך הרבה כתבות על קרן כי היא המנצחת, אז לדעתי היא לא ניצחה לבד? היה לידה מישהו, לא? למה עליו אין כתבות?? אני אשמח לעוד הרבה סיפורים אבל מודיעה לך מראש - קשה לשכנע את המשוכנעים... ואני בתגובה אנסה להסביר לך למה אני חושבת שכל התוכנית הזו לא היתה "הדור הבא 24/7" אלא "הרווקה - קרן שחם".. מסכים? ולסיום - כתבה מאתר אינטרנט שיודע להעריך ולפרגן לזוגות...ברור שלא וואלה בקשה להת' לי

למעלה