אתנחתה טבעית

מצב
הנושא נעול.

menimor

New member
אתנחתה טבעית

אתנחתה טבעית
אמנם מדובר על גרף עמודות יומי בלבד שמהימנותו פחותה. אבל ההיסתברות המשתמעת ממנו שכרגע הסיכוי לירידות חריפות אינו משמעותי .ייתכן שהשוק זקוק לתיקון לפני כן. ובנוגע למהלך עליות משמעותי ? אין כרגע שום אינדיקציה טכנית שאני מכיר שתומכת בכך(כמובן שזה אינו פוסל את האפשרות הזאת אני פשוט מחפש סיכויים מעולים)

כמה זה משמעותי?

אתנחתה טבעית
אמנם מדובר על גרף עמודות יומי בלבד שמהימנותו פחותה. אבל ההיסתברות המשתמעת ממנו שכרגע הסיכוי לירידות חריפות אינו משמעותי .ייתכן שהשוק זקוק לתיקון לפני כן. ובנוגע למהלך עליות משמעותי ? אין כרגע שום אינדיקציה טכנית שאני מכיר שתומכת בכך(כמובן שזה אינו פוסל את האפשרות הזאת אני פשוט מחפש סיכויים מעולים)
כמה זה משמעותי?
335 זה משמעותי? למי שיש אופציה בכסף או קרוב לכסף זה כן מדובר בעשרות אחוזים אם לא מאות

Mr Max

New member
ניתוח מדד המעוף לא מתייחס לאופציות

כמה זה משמעותי?
335 זה משמעותי? למי שיש אופציה בכסף או קרוב לכסף זה כן מדובר בעשרות אחוזים אם לא מאות
המעוף, אופציות מעוף מורכבות מפרמייה שמנה ובכך טמון החיסרון בקניית אופציית מעוף בציפייה להרוויח ממהלך מסוים בשוק. ייתכן מצב בו אתה קונה קול 320 ב 1000 ש"ח והשוק מגיע ל 325 וקול 320 יהיה שווה רק 700 ש"ח.., צדקת בניתוח שלך , השוק באמת עלה ב 5 נקודות אבל אתה הפסדת 300 ש"ח.(כי השוק "התמזמז" והגיע ל 325 רק אחרי שבוע) מי שחושב שאופציות מעוף זה משחק סכום 0 הוא טועה, בכדי לצאת תיקו באופציות מעוף אתה צריך לתפוס 10 נקודות בשוק ולהפסיד רק 3 נקודות, בשביל להרוויח.. זאת עוד יותר בעיה.. עכשיו אתם מבינים למה 90% מהסוחרים באופציות מעוף מפסידים?

VIXVIX

New member
זה בגלל שרק 10% כותבים חחח../images/Emo8.gif

המעוף, אופציות מעוף מורכבות מפרמייה שמנה ובכך טמון החיסרון בקניית אופציית מעוף בציפייה להרוויח ממהלך מסוים בשוק. ייתכן מצב בו אתה קונה קול 320 ב 1000 ש"ח והשוק מגיע ל 325 וקול 320 יהיה שווה רק 700 ש"ח.., צדקת בניתוח שלך , השוק באמת עלה ב 5 נקודות אבל אתה הפסדת 300 ש"ח.(כי השוק "התמזמז" והגיע ל 325 רק אחרי שבוע) מי שחושב שאופציות מעוף זה משחק סכום 0 הוא טועה, בכדי לצאת תיקו באופציות מעוף אתה צריך לתפוס 10 נקודות בשוק ולהפסיד רק 3 נקודות, בשביל להרוויח.. זאת עוד יותר בעיה.. עכשיו אתם מבינים למה 90% מהסוחרים באופציות מעוף מפסידים?
זה בגלל שרק 10% כותבים חחח

menimor

New member
בוא נגיד ש 6-7% זה לא משמעותי

כמה זה משמעותי?
בוא נגיד ש 6-7% זה לא משמעותי
כמובן שכשחקן אופציות זה יכול להיות קריטי לגביך (במיוחד אם אתה קנוי) אבל לגבי התמונה הכוללת של השוק זהו תיקון טכני סביר ותו לא

babystar

New member
מודה ועוזב יירוחם.

אתנחתה טבעית
מודה ועוזב יירוחם.
אני חושב שאני אפרוש אין אפשרות לחזות את השוק בימים הקרובים . אעקוב אחריכם ואלמד .

מה גרף ? הצחקת אותם ? איזה גרף ?

אתנחתה טבעית
מה גרף ? הצחקת אותם ? איזה גרף ?
יושבים אלו שם מכנסים ביקושים הצעים. גרף ? כל 5 נקודות אומרים לנו שזו נקודת תמיכה. איזה שטויות. איזה איז אי א . אני מבינה שהחרם בוטל שותים קריסטל

מצב
הנושא נעול.
למעלה