אתמול

מצב
הנושא נעול.

Sפיידי

New member
לפי

מי מפעיל אותן?
באתר של ישראייר הן לא מוזכרות, ובאתר של ארקיע יש בעיות טכניות.
לפי
מה שאני רואה עכשיו אז כתוב שם שכל יום שלישי בין ה 22/09-29/09 יש טיסה בשעה 16:30 לא כתוב לאן אבל תכף אני יברר ושל חברת ארקיע.
מצטער, אין זכר על זה שהיא תנחת בבן - גריון אבל זה הגיוני... לא כתוב לאן היא טסה אבל שנייה אני יינסה לברר בעוד מקום. טוב לא מוצא אבל אני כמעט בטוח שזה זה אז "עם טיסה או בלי טיסה, חופשה מזמינים בארקיע"

Sפיידי

New member
או שזה היה מלון מזמינים

לפי
מה שאני רואה עכשיו אז כתוב שם שכל יום שלישי בין ה 22/09-29/09 יש טיסה בשעה 16:30 לא כתוב לאן אבל תכף אני יברר ושל חברת ארקיע.
מצטער, אין זכר על זה שהיא תנחת בבן - גריון אבל זה הגיוני... לא כתוב לאן היא טסה אבל שנייה אני יינסה לברר בעוד מקום. טוב לא מוצא אבל אני כמעט בטוח שזה זה אז "עם טיסה או בלי טיסה, חופשה מזמינים בארקיע"
או שזה היה מלון מזמינים
בארקיע? אני כבר לא זוכר...

איליה.

New member
האתר של ארקיע

או שזה היה מלון מזמינים
בארקיע? אני כבר לא זוכר...
האתר של ארקיע
"אתר ארקיע קליק לא יהיה פעיל בימים הקרובים עקב פעילות שדרוג המתבצעת באתר". איך חברה מכובדת כמו ארקיע יכולה להרשות לעצמה להוריד את האתר שלה ולא להשאיר את לוח זמני הטיסות? לדעתי זה זלזול בציבור הלקוחות.

Sפיידי

New member
יש מפר טלפון...

האתר של ארקיע
"אתר ארקיע קליק לא יהיה פעיל בימים הקרובים עקב פעילות שדרוג המתבצעת באתר". איך חברה מכובדת כמו ארקיע יכולה להרשות לעצמה להוריד את האתר שלה ולא להשאיר את לוח זמני הטיסות? לדעתי זה זלזול בציבור הלקוחות.
יש מפר טלפון...
לא להאשים את ארקיע הם מבצעים שדרוג מערכת.. וזה אומר שהאתר יחדש פנים או משהו אז לא לכעוס להתקשר

איליה.

New member
אז בשביל מה יש אינטרנט?

יש מפר טלפון...
לא להאשים את ארקיע הם מבצעים שדרוג מערכת.. וזה אומר שהאתר יחדש פנים או משהו אז לא לכעוס להתקשר
אז בשביל מה יש אינטרנט?
אני לא כועס, רק מביע את דעתי. הם עשו דף אחד מאד יפה ומושקע שבו הם מספרים על השדרוג. אז למה לא לעשות עוד דף אחד עם לוחות הזמנים? לוחות זמנים זה דבר נורא בסיסי.

איליה.

New member
דרך אגב, אתה יודע כמה זה יעלה?

אז בשביל מה יש אינטרנט?
אני לא כועס, רק מביע את דעתי. הם עשו דף אחד מאד יפה ומושקע שבו הם מספרים על השדרוג. אז למה לא לעשות עוד דף אחד עם לוחות הזמנים? לוחות זמנים זה דבר נורא בסיסי.
דרך אגב, אתה יודע כמה זה יעלה?

Sפיידי

New member
שמת לב ש90 אחוז מהשרשור

יום שלישי אני בשדה
בבן גוריון... בערך בשעות שזה אמור לנחות אז אני יגיד לך אם הייתה או לא הייתה טיסה
שמת לב ש90 אחוז מהשרשור
אנחנו עשינו? זה אומר שרק אנחנו מתעניינים בזה אולי...

reshef

New member
חחח כנראה... ../images/Emo13.gif

שמת לב ש90 אחוז מהשרשור
אנחנו עשינו? זה אומר שרק אנחנו מתעניינים בזה אולי...
חחח כנראה...

למה שמישהו ירצה לטוס מחיפה לנתב"ג? זה רק שעה וחצי נסיעה באוטו.. עד שמגיעים לשדה"ת, הצ´ק אין, ועד שממריאים ועד שנוחתים והכל לוקח כבר אותו זמן..

Sפיידי

New member
לא ,לא בכלל לא

חחח כנראה...

למה שמישהו ירצה לטוס מחיפה לנתב"ג? זה רק שעה וחצי נסיעה באוטו.. עד שמגיעים לשדה"ת, הצ´ק אין, ועד שממריאים ועד שנוחתים והכל לוקח כבר אותו זמן..
לא ,לא בכלל לא
תחשוב על זה זה כמו שטיה מת"א לאילת אז הבדיקה היא בסה"כ 10 דקות עד רבע שעה... ואז טסים וזהו. אז זה טוב רק שזה קצת יקר

reshef

New member
נסיעה מת"א לאילת

לא ,לא בכלל לא
תחשוב על זה זה כמו שטיה מת"א לאילת אז הבדיקה היא בסה"כ 10 דקות עד רבע שעה... ואז טסים וזהו. אז זה טוב רק שזה קצת יקר
נסיעה מת"א לאילת
לוקחת 3-4 שעות.. אין מה להשוות.. וחוצמזה מי באמת ישקיע הרבה כסף כדי לעלות על טיסה כזאת שאפשר לעשות את המרחק בשעה וחצי? רק עשירים ו\או מפונקים..

stan_southpark

New member
היית מת 3-4 שעות

נסיעה מת"א לאילת
לוקחת 3-4 שעות.. אין מה להשוות.. וחוצמזה מי באמת ישקיע הרבה כסף כדי לעלות על טיסה כזאת שאפשר לעשות את המרחק בשעה וחצי? רק עשירים ו\או מפונקים..
היית מת 3-4 שעות
תחשוב מנס-ציונה בלי עצירות זה 6 שעות אז תאר לך מת"א 6:30 שעות

טיסות פנימיות

איזה יופי

מישהו מחיפה יוכל עכשיו לקחת טיסה מחיפה לנחות בנתב"ג ולהמשיך לחו"ל איזה יופי
ממש חו"ל
טיסות פנימיות
האם מישהו יודע אילו קווי טיסה פנימיים פועלים כיום בארץ, ומהי תדירותם? מה קורה עם התוכנית לסגירת נמל התעופה באילת והעברת הטיסות לעובדה? מדוע נסגר ומתי מתכוונים לפתוח את שדה התעופה עטרות בירושלים? תודה.

Sפיידי

New member
רוב הטיסות

טיסות פנימיות
האם מישהו יודע אילו קווי טיסה פנימיים פועלים כיום בארץ, ומהי תדירותם? מה קורה עם התוכנית לסגירת נמל התעופה באילת והעברת הטיסות לעובדה? מדוע נסגר ומתי מתכוונים לפתוח את שדה התעופה עטרות בירושלים? תודה.
רוב הטיסות
הפנימיות בארץ מובלות מ ת"א (בן גוריון או שדה דׁב) ל אילת! רובם ע"י החברות ארקיע וישראייר אל על אני חושב או טיסה אחת או 2 לאילת בכול מקרה זה בערך כל הטיסות הפנימיות בארץ.

מצב
הנושא נעול.
למעלה