אתמול

frust

New member
אתמול

חדר גדוש במעשי גבורה. קשה להחליט למי לתת את הצל"שים. הלב עולה על גדותיו לשמוע את סיפוריהן של 13 נשים ההולכות אל עתידן - לעתים בנחישות ולעתים בהססנות צעד קדימה ושניים אחורה והכיוון ברור: לא החוצה ולא פנימה - אלא אל תוך עצמן. אל המקום והאופן הנכון להן בקצב הנכון להן כפי שאף אחד לא יוכל לייעץ להכתיב לקבוע או להמליץ. אף אחד מלבדן. אני מודה למי שמכוון את סיבובי הגורלות על שניתנה לי ההזדמנות והזכות לשבת בחדר האמיצות הזה. ומשהו אופרטיבי: בשתי הפגישות האחרונות גודש הסיפורים והשיתוף גורם לזמן לנזול לנו מבין האצבעות בעוד הראשונות נשמעות באריכות, האחרונות צריכות להזדרז. החדר עמוס בהתרחשויות ואמוציות ולא כולן מצליחות לקבל את הזמן ותשומת הלב הראויה. החל בפגישה הבאה נבנה אחרת את סבב הדיבור במעגל. מהשבוע הבא אפעיל מרחב דיבור והקשבה גם בימי שני אחת לשבועיים. כרגע עוד לא מדובר בקבוצה - מי שתרצה להגיע ממשתתפות הקבוצה או מכותבות הפורום - מוזמנת. נביא קומקום קפה ועוגיות ונדבר. אני מקווה ליצור מרחב שיאפשר דיבור ושיתוף גם בהרכבים קטנים בני שתיים שלוש נשים. מוזמנת כל המעוניינת. אנא הודיעו לי באמצעות מערכת המסרים על כוונתכן להגיע. החודש יהיה בנוי כך: שבוע ראשון ושלישי בחודש - הקבוצה מתכנסת בימי רביעי ב-20:00 שבוע שני ורביעי - מרחב שיתוף בימי שני ב-20:00 זהו. שמחה על כל אחת מכן. הנחיית קבוצות היא עבודה מהבטן ומהלב. הרטרוספקציות נופלות עלינו כמו כדורי ברד - לא כמו פתותי שלג. אני הייתי זקוקה אתמול לעוד שעות רבות עד שהעליתי את התחושות מן הבטן אל הלב ומשם אל אל הפדחת לכדי עיבוד -הבנה - ידיעה. תודה לכן על מה שלימדתן אותי אתמול ותודה לאלוהי השיעורים. (חנהלה - תציבי פה בפורום את השיר על ריפודי העור של הג'יפ? וד. -שאין לך ניק פה אני חושבת - אשמח אם תאפשרי לנו להתענג שוב על השיר שלך שהקראת לנו מהאיפון) להתראות

vicky21

New member
אני לא מוותרת

קשה לי, אתמול הייתי ממש מדוכאת לנוכח חולשתי לאומת אומץ לבכן, כולכן. תמיד חשבתי על עצמי כעל חזקה . מסתבר שלא כל כך. בכלל לא. בכל זאת אני לא מוותרת, תמיכתכן נותנת לי כוח להמשיך לחפש את דרכי ולהאמין.

ארטאור

New member
אחרי הפגישה

מפגישה לפגישה מרגישה עד כמה חזק אני רוצה, צריכה,,, צורך עז להפוך את החלום לממשי, נוגע, חובק, חי בפגישה ובקפה שאחריה ידעתי שהפעם לראשונה, בשונה מאיך שנהגתי כמעט כל חיי, אני חייבת לחלוק את תחושותי, ואכן כל כך שמחה, היום זה קרה, שיתפתי חברה קרובה, היא הקשיבה, שאלה, חייכה, חיבקה השמיים לא נפלו, נשארתי אהובה, משפט חשוב שהיא אמרה, שנשמע לה שאני באה ממקום שלם, רגוע, בטוח ומלא חיות. היה לי כל כך מרגש לשמוע זאת ממנה. זאת בשבילי הצלחה. תודה לנשים המדהימות בקבוצה שדרכן אני מגלה דרך חדשה.

lemon pie1

New member
כל כך שמחה בשבילך

אני זוכרת את הפחד של ההתוודות הראשונה. מה יהיה ואיך? וכל אחד שיודע, כל מגירה שנפתחת, מרחיבה את העורק דרכו אנו נושמים. קחי לאט את הזמן, תעשי בדרך שלך. גם זה תהליך.

frust

New member
להעיז

כמו מקס הלוחם בדרכים, כמו אביר על סוס אציל, לבוא עם ורד אדום לקחת.

frust

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif../images/Emo213.gif../images/Emo48.gif../images/Emo39.gif../images/Emo29.gif../images/Emo232.gif

ארטאור

New member
../images/Emo38.gif../images/Emo25.gif../images/Emo62.gif../images/Emo40.gif

האם תרזה אמרה : ( היו בהסטוריה נזירות לסביות ?
) " מצאתי את הפרדוקס שאם אני אוהבת עד שזה כואב, אז אין כאב, אלא רק עוד אהבה."

frust

New member
טוב אם אלו הם פני הדברים....

עד כמה שאני יודעת נזירות היא כר פעולה נרחב ללסביות (בשורוק)... עכשיו צריך לבדוק עם לסביות היא כר פעולה מתאים להתנזרות...

למעלה