אתמול שאלו אותי מה אני רוצה שיהיה

kisslali

New member
אתמול שאלו אותי מה אני רוצה שיהיה

בפורום וישר עניתי שבשבילי פורום צריך להיות קבוצת תמיכה. חלק מהדברים אני מספרת גם לאנשים שאני מכירה וחלק לא (יחי האנונימיות). ואז נזכרתי שכבר עברו חודשים מאז שעשיתי את זה. הייתי פה כל הזמן אבל זה היה כמו לבוא לחדר טיפולים ריק או שאם שיש בו אנשים אז זה מעט מדי לקיים דינאמיקה ולפעמים יש בו אנשים שאני לא ממש מכירה. החלטתי לשפוך קצת גם כי זה גולש וגם כי נדמה לי שיש מי שמקשיב. נסענו היום לעליה לתורה של בנו הצעיר של בן זוגי. נפגשנו שנים אחרי שהורי הילד נפרדו ועדיין יש ברקע תחושה לא נוחה. כמו שאמרתי לבוזיקית זה לא שלא מפריע לי שאני לא "רזה וחטובה", זה מפריע ואין לי בעיה להגיד את זה, אבל ללכת למקום שבו אני האדם היחיד שאף אחד לא מכיר מקודם, כולם מסתכלים עלי, ביום חגה של האקסית (שזנחה אותו ולא להיפך) שנראית כמו דוגמנית בת 22! טוב את זה הייתי חוסכת לעצמי בשמחה. בקיצור הרגשתי כמו קוץ שמן ומגעיל. הילד החביב נגש למכונית, חבק את אביו ואת סבא וסבתא ואפילו לא אמר לי שלום. בקיצור היה איכסה ואני כל הזמן שואלת את עצמי, איך אני קשורה לזה?!? ולמה אני מרגישה כל כך רע.... ללי

noa128

New member
../images/Emo23.gif הקשר שלך לזה ../images/Emo23.gif

את האשה שאבא שלו אוהב; את האשה שאיתה הוא בחר לחיות. את האשה שלא צריכה להרעיב עצמה לדעת כדי להרגיש שהיא שווה יותר מכל אשה אחרת שם. את האשה שמבינה שהילד הזה חונך להתנהגות גסה - ע"י אימו. את מישהי שאני שמחה שבאה לספר כאן.

kisslali

New member
תודה חומד

ואולי מה שהכי הפריע לי זה שהלכתי למקום שידעתי שארגיש בו רע, למרות שבאמת אין לי שום סיבה לכך, מקום שבו אני יוצאת דופן ונראית בו כמו כושית בין לבקנים, הסיפור שלא פתור שם לא קשור אלי ואולי מה שמפריע לי זה שאני עדיין לא יודעת איך לא להגיע למקומות האלה בחיים. ללי

ועוד משהו

(אכלתי אז המוח התחיל לעבוד) מה שכתבת זה כמו נבואה שהגשימה את עצמה. בפעם הבאה תבואי לפה לפני שאת הולכת לשם ונעבוד קצת על איך להחליט שאת עומדת להרגיש טוב כנגד כל הסיכויים. או - לא ללכת. הולך?

לפני שנגמר היום.

מעצבן אותי הפרדוקס בין השמחה על ששיתפת ברע שלך היום לבין ה"נאחס" עצמו. זה שעמום אחד גדול להיות במקום שלא מכירים אף אחד. הייתי נוסעת לשם עם ספר קריאה. אם מסתכלים, אז שיהיה על מה. האבא של הדרדס-הלא-מנומס הוא כל הקשר שלך לחמולה. את כל האחרים נא להוריד עם המים. אין להם שום תפקיד בחיים שלך, אז למה לתת להם ת'כבוד? בענין "כולם מסתכלים" (שזה מעצבן) - הרי הם לא מסתכלים בגלל איך שאת נראית, קוקי. אנשים קטנים באמצע הדרך תוקעים עיניים בגלל שאת זו שאיתו. אטרקציה. וכל הפרשנויות האחרות הן בראש שלך. סיפור - כשהלשעבר שלי (יש אחד כזה) התחתן, הזמין אותי לחתונה יען כי אנחנו חברים. לא באתי והזוג נעלב. אמרתי שאילו הייתי שם - הייתי גונבת את ההצגה כי כולם היו מסתכלים עלי כל הערב. אמרה הרעיה "בחלום". שנתיים אח"כ נפטרה חמותי-לשעבר ובגלל שבדיוק הייתי בארץ, הלכתי להלוויה. כולם היו עסוקים בלהסתכל עלי עד ששכחו לבכות. אמרתי לרעיה "הבנת?" טוב, לא אותו מעמד אבל אותן עיניים. שיסתכלו. אני גם מוכנה לחלק תמונה עם אוטוגרף, אם ישלמו... מה רוצה אני להגיד? שהאירועים האלה הם די קריקטורה בעיני. במקום להתרגש אני צוחקת. מישהו תמיד מחזיר חיוך. אל תעני את עצמך, ללי. זה לא שווה מילימטר רגש.

hrabba

New member
ממי - הלכת כי את מכבדת את האיש שאית

וזה בעצם מה שחשוב, לא? עצם העובדה שלו טוב עם העובדה שהגעת - כבר שווה את הכל, אני לא יודעת איך הייתי מרגישה באותה סיטואציה, ואני מתארת לעצמי שגרוע, אבל לא שווה לך ולו רק בגלל שבן זוגך יעריך/העריך? מצטערת שלא הייתי פה קודם, עכשיו חזרתי

פּרפרית

New member
אכן אקספי צודקת

הלכת כדי לכבד את האיש שלך! זהו. אני משערת שגם אני הייתי נושכת את הלשון והולכת (לא כדי לקבל הערכה ממנו, אלא כדי להיות לידו בשמחתו) והילד? לא יודעת כמה הוא חצוף...אולי פחד לקלקל לאמא שלו כי זה המסר שקיבל ממנה? ועוד משהו, ללי-את חושבת שאם היית בלונדינית חטובה לא היית מרגישה נטע זר? כתף ונשיקות יקירתי.

kisslali

New member
תודה לכולן על העידוד ../images/Emo25.gif

כנראה שאתן צודקות. מה לא עושים למען האהבה ולמען אדם שעושה כל כך הרבה בשביל הילדים שלי גם. בסוף אפילו יצא משהו מכל הסיפור. האיש הציע שנקח את הילדים לטיול בר-מצוה ביחד (מוזר שאת ההצעה הזו לא שמעתי לפני שנה כשנסעתי עם שלי...). בשיא הנחמדות עניתי: עם כל הכבוד והאהבה אליך, לבקש ממני לבלות שבועיים או אפילו שבוע במחיצת ילד שמתייחס אלי כמו לאויר נראה לי טיפה מוגזם! הבן אדם היה בשוק מוחלט ואז שמעתי מגילות ואגדות שלמות על למה זה ככה ושיש לו אולי בעיה של חרדה חברתית ועוד כאילו מין. כמו פולניה טובה אמרתי שכנראה שהוא צודק ושזו באמת הסיבה ועדיין לא נראה לי שלהעניש אותי שבועיים בסיטואציה שכזו נראה לי יותר מדי. הוא בנתיים חורש את המחשב לתכנן טיול לארבעה ואני מצידי לוקחת את ההתנסות של אתמול בחשבון ולכן לא הולכת למקומות שלא טוב לי בהם כי למרות שלא עשיתי שום דבר רע, פשוט לא מתים עלי שמה... ש"ש לכולכן ללי

kisslali

New member
תשובה לשאלך פרפר

תראי להרגיש נטע זה אפשר כדרדר בין פרחים וגם כפרח בין דרדרים.... העניין הוא שאם אני מרגישה לא נוח עם זה אז ללכת למקום שבו זה עוד יותר בולט פשוט גורם לי להרגיש עוד יותר לא נוח עם זה וזהו. (זה לא ייצר זה הדגיש). ונדמה לי לאם הייתי חטובה (כי בלונדינית אני כבר...) הייתי מרגישה סבבה שם - איך אומרים שיחיו הקנאים ויסבלו.... ללי

למעלה