אתמול צפיתי במנכ"ל מ.ד.א.

טומי*

New member
אתמול צפיתי במנכ"ל מ.ד.א.

אלי בין שמתראיין מול תחנת מ.ד.א. אשקלון. לא מבין את הטיפשות הזאות איך מרכזים את כל האמבולנסים ונט"נים במקום אחת. זכור לי היטב במלחמת מפרץ הראשונה בשנת 91' שאז עדיין לא היו נה"זים...איך פיזרנו את האמבולנסים של תל אביב ברחבי העיר, בכדי למנוע פגיעה אפשרית בריכוז אמבולנסים

afiksambol

New member
צודק, מצד אחד...

מצד שני, אני לא ממש חושב (ואהיה מאוד מופתע לגלות שאני טועה) שמישהו מקודקודי מד"א קורא כאן. כנושא לדיון זה אכן המקום, אם אתה גם מחפש להשפיע נסה לפנות יגאל-אלונה, אולי מישהו שם בהאזנה. (ובלי כל קשר, טוב לראות כאן שוב את השם שלך...)

7liel7

New member
העניין הוא

שהתחנה באשקלון די קטנה וצפופה מבחינת המסלול והמקום של האמבולנסים כשהם יוצאים. וחוץ מזה יש שם שערים חשמליים אבל הם מאוד איטיים, לוקח להם בערך חצי דקה להיפתח. אז בגלל זה האמבולנסים בחוץ, זה תמיד ככה כשאנחנו בכוננות, כל האמבולנסים מחוץ לתחנה כדי להגיע מהר למקום הנפילה ולא להתעכב עם השער והפקק של האמבולנסים עד שהם יצאו. אני מתנדב במד"א אשקלון, ככה שיש לי מושג

orend123

New member
חלם זה כאן?

נכון אפילו בתדרוך מבקשים בהגעה לאירועי נפילה ללשמור על מרחק על מנת שלא יטווחו ריכוזי אמבולנסים... אבל מצד שני מה אפשר לעשות? האמבולנסים חייבים להיות בתחנה לא?

למעלה