אתמול חזרתי מטיול שנתי....היה נחמד

אתמול חזרתי מטיול שנתי....היה נחמד

אוקיי קודם כל היה ממש נחמד בטיול,
בחרתי לכתוב את ההודעה שלי בהודעה ניפרדת כי יש לי המון המון מה לספר... טוב אז היתעוררתי בשש בבוקר, ולא היצלחתי להירדם כל הלילה מהתרגשות ומחשבות. יצאנו לטיול ב-8:30 בימקום בשבע ורבע
באוטובוס היה ממש נחמד, וכשהיגענו למסלול היה מ-ש-ע-מ-ם מסלול מלא בוץ וג'יפה, וגם היה מעצבן כי כל דקה עצרנו, והמדריך הסביר על עלה אחר, מה זה אמור לעניין אותי ????? לא חשוב בקיצור אחרי 4 שעות הליכה היגענו לחדרים ב-6 בערב. החדרים היו ממש ממש נחמדים:היה טלביזיה עם כבלים, החדר היה יחסית גדול והיה לנו מתבחון. ואז בערוחת ערב חברה שלי לא הירגישה טוב ולא אכלה כלום. היה לה חום גבוה והיא לא יצאה לטיול לילי. כל הטיול לא היפסקתי לחשוב עליה ולידאוג לה ולא יכולתי להיתרכז(חוץ מזה שהיה משעמם בטרוף) . תיכננו לעשות מסיבה אחרי הטיול אבל בגלל שחברה שלי הייתה חולה נהרס לי כל המצב-רוח ובסוף לא עשינו מסיבה. בלילה רבתי עם חברה שלי שהייתה איתי באותו החדר, בגלל שטות וכמעט עברתי חדר. העירו אותנו ב-6:30 בבוקר והארוחת בוקר הייתה מגעילה(לדעתי) במסלול האחרון שלנו היה ממש סיוט מתמשך-נוף נחמד אבל כמה אפשר ליראות נוף??? לא חשוב אחרי המסלול הישלמתי (בערך) עם חברה שלי והכול היסתדר. אז הלכנו לסיור בעיר פקעין ואכלנו צהרים באוהל דרוזי. ישבתי ליד חברה שלי וליד הילד שאני אוהבת, וחברה שלי לא שמה
ואמרה בטעות לידו שאני אוהבת אותו
. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, ואני מקווה שהוא לא שמע . ואם הוא כן אני מקווה שזה יהיה רק לטובה. זהו ואז חזרנו הביתה ואיך שהיגעתי נירדמתי והיום התחלתי בעשר
מי שקראה את זה כל הכבוד לה
ותמונות בהמשך...

למעלה