אתמול חגגו אצלנו בישוב את שבועות ,

מYים

New member
אתמול חגגו אצלנו בישוב את שבועות ,

אז מה היה לנו : מבעוד מועד חתכו MDF בצורה של עצים ,פרחים ופרות , ובתחילת הערב נתנו לילדים לצבוע (כמובן אחרי ששמו סינרי ניילון גדולים) אח"כ הילדים הכינו פיצות מבצק והוסיפו כל מיני תוספות ( רוטב פיצה , זיתים ,תירס ,תבלינים שונים ועוד) בנוסף היו שולחנות עם כל מיני סלטים , בורקסים ,פשטידות ,קובנה ועוד הרבה הרבה דברים טובים) אחרי הבליסה היתה מוסיקת ריקודים בהתחלה לפעוטות אח"כ לבני נוער ואח"כ למבוגרים (לראות זקנים שבקושי הולכים מפזזים עם חיוך מרוח על כל הפרצוף , עשה לי ממש ממש טוב
) הפשוש פשוט נהנה , רץ קפץ והתחיל עם בנות (כולל זקנה בכיסא גלגלים שהוא הזמין אותה לרקוד , אחרי שהתעניין במכניקה של הכיסא
) אח"כ היתה מצגת של מגילת רות ואח"כ מערכונים , אבל כבר היה אחרי 20:00 אז אנחנו חתכנו הביתה ... יש יתרונות ביישוב קהילתי קטן

ג e ש e ם

New member
נשמע כיף אמיתי.

אצלנו שבועות חלש למרבה הצער השנה יש איזה נסיון, מקווה שיצליח.

נשמע שהיה לכם כיף אמיתי ../images/Emo13.gif

איזה מתוק הפשוש שלך, כבר עכשיו דואג לזקנים
אצלנו חוגגים שבועות ביום ראשון אבל היום שלחתי אותה יפהפייה (טוב, כל יום היא יפה
) בתוספת מעדן חלב. ביום ראשון נביא גם טנא, זר על הראש וחולצה לבנה. אני מתה על החג הזה. נראה לי שגם אני אגיע לגן ביום ראשון עם זר על הראש

מYים

New member
קודם כל שלחי לי תמונה שלך עם זר על הראש ../images/Emo140.gif

מחר החגיגה בגן , שולחים את הילדים לבושים לבן , לראשם זר ובידם טנא והם נוסעים בעגלה המחוברת לטרקטור לרפת של היישוב , הפשוש כבר מחכה לזה .. (ואני צריכה לא לשכוח להטעין את המצלמה , כדי שיהיו תמונות)

dafnapo

New member
איזה כיף לכם.

בהחלט נשמע טוב היתרון הזה בישוב קהילתי קטן. אצלנו מעבר לחגיגות בגנים יש טכס הבאת ביכורים במקווה ישראל. אם התוכניות לא תשתבשנה, אני מקווה שנגיע לשם אחה"צ.

נשמע ממש מגניב ../images/Emo13.gif

אני רק מדמיינת את הפשוש רוקד עם הזקנה בכיסא הגלגלים...

מYים

New member
אז זהו שהיא לא רקדה , אבל יכולת לראות איך היא

מתמוגגת מההזמנה ..

catנוע

New member
איזה כיייייף!

גם אנחנו רוצות! התיאור שלך נשמע מגניב ביותר, וממש שומעים שנהניתם

Zivi38

New member
אוהבת ישובים קהילתיים קטנים ../images/Emo6.gif

נשמע שעשיתם חיים משוגעים איזה כיף לחגוג ככה שבועות

dafnapo

New member
../images/Emo207.gif הצלחנו להגיע לחגיגה במקוה ישראל

היה כל מה שמייצג את ארץ ישראל הישנה והטובה... ילדי גן שהכינו ריקוד לבושים בלבן עם זרים על הראש, מקהלת בית הספר בכמה משירי ארץ ישראל, טרקטורים עם ילדים, ביכורי ירקות ופירות, ענף הלול והרפת, להקת ריקודי עם עם תלבושות צבעוניות והפרחת בלונים כחול לבן. תענוג צרוף.

איזה כיף לכם../images/Emo70.gif

נשמע שהיתה חגיגה שווה, ואיזו נחת מביא הפשוש לזקנות
אצלינו החגיגה בגן היתה אתמול. שלחתי את הילדונת עם טנא מושקע ביותר שמופיעים בו כמעט כל שבעת המינים. בערב ישבנו ביחד, והיא בחרה והדביקה פרחים מסול בגדלים שונים זה על זה והשארנו לייבוש. כשהיא נרדמה חיברתי אותם לידית של הסלסלה, והוספתי בתפירה בחוט ניילון שקוף ענף מעץ רימון עם הפרי, ענף דקל קטן, דבלים, שיבולים (כתחליף לחיטה ושעורה), אשכול ענבים, ורק ענף הזית היה חסר (כי שכחתי להביא מהעציץ בחנות...), הוספתי עוד פירות שונים ויצא טנא מדהים. הכנתי לה זר מקסים לראש (מפרחים אמיתיים, איך לא?
) ובשילוב עם השמלה הלבנה המתנפנפת - הילדונת היתה חגיגה לעיניים

למעלה