אתמול בתבור

סתםמרחף

New member
אתמול בתבור

גולשים יקרים, אני רוצה להעיר מספר הערות על מה שההי אתמול בתבור, אז נכון, היתה לנו ליגה ותפסנו לכם להרבה זמן את העמדה (דרך אגב, כבר קרו מקרים הפוכים), אבל זו לא סיבה שיתרחשו אירועים כמו (אחרי סגירת החלון של הליגה): 1. שני גולשים שנמאס להם לחכות מזיזים את עצמם לאמצע העמדה תוך כדי הערות מעליבות לכיוון המרחפים שמחכים להניף (והיה קשה לנו להניף בגלל רכיב צפוני) וממריאים כשהם מאלצים את כולם להתכופף ו/או לזוז. 2. גולשת שעושה אותו דבר בדיוק אבל תוך כדי ריצת ההמראה של דורכת על חופה ומיתרים של מרחף אחד ופוגעת עם קצה הגלשן בראש של מרחף נוסף (למזלו היה עם קסדה). אני בטוח שאם הייתם טורחים לבקש מאיתנו לזוז קצת, לאפשר לכם להמריא בתנאים שהיו קשים לנו וכו', אבל בנעימות, לא הייתה שום בעיה, אלא להיפך, כפי שאנחנו לא פעם ביקשנו מכם לזוז קצת ברוח חלשה ע"מ שנוכל להמריא.

ג ל נ ט י

New member
תחילת השנה - סיפור ישן

לגבי 1, אין לי ספק שפעילות להרחבת העמדה תפתור בעיות (לפחות על הקרקע) ולכן כדאי לפעול השנה במשותף לענין זה. כמו כן רצוי לבדוק נושא שיפור והרחבת עמדה צפונית. לגבי 2, נשמע מקרה של כמעט תאונה חמורה. נא צור קשר עם אלון שוויצר וספק פרטים לגבי הגולשת והאירוע (למרות שנראה לי שאין לנו מבחר גולשות גדול ואפשר לנחש).

סיפור ישן מאוד.

1. לא ניתן לקבל יותר אישורים (לפחות לא בקרוב) וכסף.... (למי יש?). 2. תן לי לנחש... גולשת חדשה עם עבר עשיר של אירועים במצנחים + יד שבורה בקורס גלישה אווירית, המראה בשרונה בניגוד להמלצות, וזוהי רק ההתחלה לה לה לה לה לה .... עברית שפה יפה ושיתוף פעולה בעמדה ובאוויר כבר היה בעבר והוכיח את עצמו מצויין. בהצלחה למשתתפי הליגות (גולשים ומרחפים).

גלעד HPAT

New member
איך NZ?

מה שלומך, איתי? יש לך ד"ש ממיכאל (סתם - לא שאלתי.. אבל בטוח מוסר) חוץ מזה יש משהו מעניין שם? פה הכל כרגיל, נראה שיש אחל'ה תנאים אבל לא יצא לעלות לאויר איזה חודש. עושה רושם שעונת הטרמיקות בפתח ואם אצליח לקום מספיק מוקדם לפני הרוח שעולה בשעה 8:00 כבר ל20+ קשר, אבדוק את דופקן. גלעד

חגי זיו

New member
אני חושב שזה לטיפול ההנהלה -

מעניין יהיה לשמע גם את הצד השני אבל המראה "בכח" היא פשוט לא הקטע שלנו ולדעתי אם בהמראה כזאת גולש פגע באחרים - הגיע הזמן לקרקע אותו לתקופה ארוכה

alexz2

New member
חלומות של מצנחים

כנירה משמם למישהו מהמצנחים 1.המרנו כולו 4 גלשנים. כל פעם בהסכמה מוחלטת מצד המצנחים 2.אף אחד לא דרס חופות ולא נגה בשום קסדה של המרחפים 3.בזמן הריצה גלשן לא יכול לשנות את המסלול בגלל כמה טמבלים שלא יכולים להוריד את הרשים וכולם יודעים זאת. 4.זה שקשה לכם להניף בתבור אז תחזרו לחוף ותלמדו לפני שאתם מגיעם לתבור

avron

New member
אלכס למה?

אלכס, למה כועס? בצפונית להניף נראה לי סופר קשה בגלל שהמצנח נמצא מוסתר מהרוח או בתוך רוטור אם יש רוח חזקה אברון

למעלה