אתם פסיכים

scalla

New member
אתם פסיכים../images/Emo35.gif

אני יודע שזה לא יפה להגיד את זה ככה. אבל בתור רמת-גני גאה (שנאלץ מסיבות לא תלויות בו לחיות בגלות, ת"א), אני חייב לציין שברמת-גן חוץ משווארמה טובה וחומוס טוב, אין כלום.

Nino Schibetta

New member
עזוב עזוב... אתה מעופף לגמרי...

אתה כנראה אחד שחוץ מאוכל שום דבר אחר לא מעניין אותו. אז הנה קח כמה דוגמאות בודדות... ברמת גן יש את הספארי היחיד בארץ ברמת גן יש את אחד הפארקים הגדולים בארץ (הלאומי) ברמת גן יש את הבניין הכי גבוה בארץ (שער העיר רמת גן) ברמת גן יש את איצטדיון הכדורגל הלאומי של ישראל להמשיך ? עזוב, ניתן לאחרים גם להוסיף ואגב... לגבי חומוס... דווקא בגבעתיים יש חומוס יותר טוב מאשר בר"ג "חומוס גבעתיים"

scalla

New member
אתה בסדר |-:

איך אתה משווה את בהדונס לחומוס גבעתיים? ואם כבר אז אבו-חסן ביפו לוקח בהליכה את שניהם. בעניין ה"אטרקציות" שאמרת, בניין הכי גבוה זה בטח לא אטרקציה. מגרש כדורגל זה באמת לא מעניין (אותי לפחות), ובעניין הספרי, זה לא ממש מקום בילוי שהייתי מוצא את עצמי בו על בסיס שבועי או אפילו חודשי. מה שכן הסנוקרים של רמת-גן עדיפים על של ת"א, אבל אני לא אוהב סנוקר :\.

../images/Emo85.gifזה בית מפחיד ../images/Emo153.gif

יושבים שם בובות של אנשים מבעד לחלון וזה נראה כיאילו הם אמיתיות וזה מפחיד =\ אני-אישית- תמיד עוברת מהצד השני של הרחוב..

Janem

New member
ישששששששששששששששששש

בית קרניצי ישששששששששששששששששששש

Janem

New member
מישו באמת פעם עלה לגג שלו או

משו? כאילו, אם הוא סתם בניין גבוה, אז מה הקטע?

Rachel47

New member
../images/Emo80.gifאני לא יודעת אם לגג../images/Emo15.gif

אבל בכל הקומות הגבוהות אנשים אשכרה גרים וזה דירות מהממות ו..הנוף נדייייייייייר
תחשבו מהזה..לגור בדירה 55
או קומה אפילו יותר גבוהה

Nino Schibetta

New member
נו אמרתי לך...

אתה לא מעניין אותך כלום ! רק שמגיעות לארץ הנבחרות הכי גדולות באירופה לשחק מול נבחרת ישראל, איפה מתקבצים להם 45,000 אוהדי כדורגל פטריוטים? נכון, באיצטדיון ר"ג ! מכל הארץ באים אוהדי כדורגל לר"ג בשביל זה. אבל נעזוב... ר"ג סתם עיר כי כדורגל לא מעניין את מיסטר סקאלה. אתה כנראה צריך שיקימו בר"ג איזה "פיאצה דלה סקאלה" שתתלהב ממשהו
ואגב, מסכים לגבי "אבו חסן", ללא ספק הכי טוב בארץ !

Sinner Girl

New member
ומוסיפה: ברמת גן יש את ביאליק,

ברמת גן יש אחלה קניונים, ברמת גן יש אחלה סנדביצ'ים, ברמת גן יש אחלה תחבורה ציבורית
.

../images/Emo85.gifברור שעדיף ביאליק :]

אבל זה בהקשר אחר.
נמ, התכוונתי שקניון אילון הוא האהוב מכולם על כל הקניונים בארץ(בערך) כי הוא קומפקטי ונוח ויש בו הכל.. אפילו חברה שלי מראשון אוהבת תקניון הזה

scalla

New member
התחבורה הציבורית בר"ג מעפנה

תמיד בבית הספר תהו כל מיני אנשים שראו אותי מהאוטובוס על איך הגעתי לפניהם לבית-ספר. בעניין הסנדוויצ'ים אני ממש לא מסכים. בת"א יש יותר טובים.

Sinner Girl

New member
הלו הלו. יש מספיק קוים ברמת גן

שמביאים אותך לכל מקום שאתה חפץ.ואם לא, אז תקח מפה אוטובוס לת"א ואז יהיה לך לכל מקום שאתה חפץ.אותו דבר. דווקא הסנדביצ'ים אחלה, אבל בפ"ת הם הכי הכי.

scalla

New member
אני מכיר את כל הקוים טוב

הם פשוט מעפנים. או שלוקח להם מאה שנה עד שהם מגיעים או שהם עושים פיתלוים אין סופיים כדי להגיע ממקום למקום. אם את אומרת שהסנדוויצ'ים בפתח-תקווה הכי טעימים משהו משובש אלצך בחוש הטעם
. עבדתי שם חודשיים וחצי ואוכל נורמלי לא היה בהיצע.

למעלה