אתם ממש רעים!!!....

טוב אז אני ישלח מסר....

אבל תסבירי לי איך משחקים כי אף פעם לא שיחקתי בכזה משחק וגם אני לא מבטיחה כלום כי אני בקושי נושמת מלחץ בלימודים....טוב?

טוב אז ככה:

אני אומרת לך מי העוזר/ת שלך ואתם בזמן פנוי הולכות לקומונה שאני אומרת לכן ומחפשות הודעה שלי ששמה אני מסבירה לכן מה הצעד הבא ובסופו של דבר יוצא לכן בסווווווף משפט מיוחד על מי שהערצתן ואמרתן לי כמו....: "___ המושלמת" "____-כי שלות היא לא מילה גסה" וכאלה דברים הקבוצות מתחלקות לפי מי שאתן מעריצות עם יש 3 בנות שמעריצות את אפרת אז הן בקבוצה של מעריצות אפרת כולםםם בואו לקומונה שלי פה פה פה פה וגם מיתחת לחתימה שלי

אני לא מ-ע-ר-י-צ-ה אף אחד../images/Emo3.gif

א-ו-ה-ב-ת את אפרתי
שונאת את המילה הערצה

זה לא ברור../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo12.gif

זה לא יותר מדי ברור שאני אוהבת אותה
אהאהאהאה
אפרת

i love אפרת

New member
שיו את פאקינג מעתקינית

העיקר שלא את לא מעתיקה מהילה
אולי די ותפסיקי אם זה כבר

מה מעתיקנית../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

רק הילה לא אוהבת להעריץ? רוצה שאני אביא לך רשימה של אנשים שלא אוהבים את המילה הערצה!? בכיף רק תגידי. ואני ומאיה כבר סגרנו את הנושא... אז ששש

../images/Emo140.gifצודקת

גם אני לא אוהבת אף אחד בכוכב נולד ואני מעריצה שרופה של אפרת(מאוהבת בה
) "הערצה זה חולף ואהבה זה לנצח".

אוקיי הודעהההההההההה---------

אני פותחת למשחק קבוצות ל: אפרת- נתן- סקעת- מויאל- יניב לוי-דורית לב ארי- לוסי דובינצ'יק- טלי שרון- מיקי לאון- יונתן רוזן- וכלללל מי שתרצווו רק תשלחו לי מסר אני מתחננת בזבזתי את כל הדפים בספרון החדש שלי רק בשביל לכתוב לכם משימות אוףףף גם הכנתי מלא דברים בפוטושופ אוףףף כמה שאני התאכזבתי עכשיו!!

האמת לא ממש בא לי../images/Emo3.gif

כי משחקים מהסוג הזה לא נגמרים טוב
אהמ רזיק
וגם אין לי זמן ממש להשקיע במשחקים
נראה אם בהמשך אני ארצה..
תלוי במי שישתתף...
במצב שאני אשתתף אני רוצה אפרת

בקשר למשחק..

שם:סהר כינוי:סהר פנקס למה אני מעריצה את אפרת:כי היא חמודה ומושלמת ומשחקת מדהים משפט יפה ששמעתי עליה: זה משפט שאני אוהבת שהיא אומרת במיכאלה- "ורדים תשים לי על הקבר, לא על הגוף"

כל מי שרוצה להשתתף אבל לא ממש מתחשק

לו לכתוב את כל מה שצריך לשרשר לכאן
ורק איזה קבוצה רוצים ___________________________________________________________ פליז אוףףףף כמה שתכננתי איזה עצבים נראה לי-בלי להעליב אני יעזוב וזהו כי אני הכנתי הכל ופתאום לא משתתפים אז ביי עד שאני רואה שיותר משתתפים בייייייייייי עכשיו לא תסבלו ממנייייייייייייייי

למעלה