אתם מבינים כי אני לא.....

כל עוד . . .

כל עוד את מרגישה את הכאב . . . את עדין במצב מאוד לא שפל יחסית לכל אותם האדשים המתים חיים ששורצים כאן בהמונהם שימרי על עצמך כזאת - גם אם זה כואב . . . : (

Noam S

New member
אביר דרקון, אתה עושה את זה שוב !!!!

גבר, תוציא לך את זה מהראש שהבנות תמימות והבנים נבזיים! באמת! ואני לא אומר את זה כי אני בן ולא בת. יש בנות ביצ'יות,סנוביות,ארסיות בדיוק כמו שיש גברים מנייאקים! יש בנים רגישים בדיוק כמו שיש בנות רגישות.

ב ר ב י . . . . !

טוב אני הולך לשפוך את הלב כמה משוגע ואתם הולכים להנות מיזה ( נא לא לנצל זאת לרעה !) טוב אז ככה - ברבי יקרה מאוד דבר ראשון את לא חיבת כלום ( לא מבקשים כלום מאדם בשלב כזה) אבל אני ישפוך פה קצת מעצמי . . . טוב אז אחרי שראיתי הודעה אחת שלך הלכתי לחפש את השאר... - כבר הרבה זמן לא כתבת ספרי לנו אני ממש מעורב ...-כאבתי איתך אני מרגיש כלכך מבין ... ( וחש ) וזה מדליק בי חזק איזה אש-אנסטיקט לתקן לגונן לנחם לעזור . . . וזה בוער בי ואת ., לא פה - אני יודע אין לי זכות לבקש כלום אבל אני יגיד לך - ברור לי שבטווח הקצר את לא מחפשת קשר ומה אני ביכלל רוצה ממך ? אני לא יודע אבל מוכן להיות ידיד (נפש\וירטואלי.. . ) קשה לי אני באמת מרגיש שאוכל לעזור (אולי? מקווה) ואולי . . . כבר אין לי מה לומר - אשמח לישמוע ממך - דברים טובים וכולכם שפה קוראים את זה תגידו אני דפוק ? - טיפש ? . . או אולי ? מה אתם חושבים ?

נ.ב : ברבי יקרה

אני יודע ( את לא יכולה לדעת ) אני לא אפגע בך - אני אולי אפילו לא מסוגל -אני נותן את עצמי בחינם ולא מבקש כלום תוכלי אפילו לנצל אותי וליזרוק (נקמה במין הגברי) ( אני נישמע כמו פירסומת גרועה לעצמי ומדבר שטויות במיץ ) תתעלמי מהטימטום הזה אני הרבה פעמים קוקו

נבב

אני לא באמת מספיק הוזה או . . . כדי לפתח כיוונים בקטע הרומנטי ממש לא גדול . . . אבל ידיד נפש אני באמת ישמח להיות - אני אפילו חושד בעצמי שאני טוב בזה : ) !

אם תיראו תגידו לה . . .

אם מישהו רואה את ברבי תגידו לה שתיכתוב עד משהו . . . מה שלומה

זה לא פיר ששמו לי את ההודעה כתגובה

ואם ברבי לא תיראה את זה ככה - אבל אני יודע זה כן פיר בלבלתי שמ`ח יותר מידי . . . ואני מבין זה לא מקום פרטי - אני מקוה שתיראי את זה ואת רואה באמת עוד מעט רוצים ליזרוק אותי ~ באותה היזדמנות סליחה שאני לא מיקצועי ( אני גם חדש וגם מפלאפון

בארי

New member
אתה יכול להיות בטוח וסמוך...

שהיא כן תראה את זה,מקסימום,אתה רוצה להבליט !? תוסיף
לכותרת של ההודעה וזה יבלוט מספיק !!! כבר אמרתי לכולם,במיוחד לאלה שגולשים מסלולרים. לא תשרשרו אני מוחק,כי זה באמת עובר כל גבול לשרשר ביום עשרות הודעות !!! מילא הודעה או שתיים לא עשרים,שלושים !!! בכל מקרה,קח לתשומת ליבך,לפעמים הבאות,אל תתפלא על מחיקות. פשוט תשרשר למקום הנכון. תודה.

עכשו כבר הגזמתי . .

טוב נימאסתי גם על עצמי ( בטח גם עליך ) שיהיה לך טוב . . . סליחה אני מפסיק ( אבל זה באמת כואב . . .

למעלה