אתם לא תאמינו
!

Light woman

New member
אתם לא תאמינו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif!

לילך אני יודעת שלא שירשרתי אבל זו הודעה חשובה בבקשה אל תשימי אותה בשרשור הקודם... בדיוק שסיימתי לכתוב את התגובה לקולי, ופיניתי את המחשב לאחותי, באתי והסתכלתי על מוקה. לפתע שמעתי עיטושים. חשבתי שהם באים ממוקה, כי זכור לי יום אחד שהיא התעטשה, אבל לא!!!!!!!!!!!!!!! במקום שנתם המרופד והנוח, זזו והתפתלו להם בנחת שלושה גורונים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ניקו זה בן והוא חטף על זה שנולדו הגורים והוא רצה לישון במקום שלו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני הייתי כל כך מאושרת. אחלו לי מזל טוב על שלושת הגורונים החדשים!!!!!!!!!!!!!!!!! וכמובן החלמה מהירה לניקו המסכן שפצוע במצב בינוני עד קשה...

veredtered

New member
מזל טוב :)

אם אני מבינה נכון מדובר באוגרים, נכון? אם כן, מומלץ מאוד להוציא את הזכר מהכלוב כדי שלא יפריע לאמא ולגורים / יאכל את הגורים. מזל טוב שוב, ורד (הוטרינרית, שמצאה כבר את נוימן)

Light woman

New member
ניקו יאכל את הגורים? בגלל זה להוציא

אותו מהכלוב? תאמיני לי שאם היית רואה מה מוקה עשתה למסכן שלי לא היית חושבת שהוא יפריע לאם ויתקוף את הגורים... הם בכלובים נפרדים מאתמול.....

Light woman

New member
מק../images/Emo78.gif!

לא אנוח לא אשקוט, עש שיהיו הודעות 20 לפחות, שהן אינן הקפצות!!

HaMsTeR

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gifהמון מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

Doggi

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo49.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

ו
עם האוגרים

Light woman

New member
סיבריים... ואחרי שהתבוננתי בגורים

בלי לגעת בכלוב או בהם כמובן, ראיתי שיש שם אחד ממש כהה, בדיוק כמו אמא שלו^^

Light woman

New member
כבר אמרתי ש... (מק../images/Emo78.gif)

לא אנוח לא אשקוט, גם בבוקר גם בליל, עד ששלושים הודעות, אולי יותר ולא פחות, יקשטו שרשור זה!

למעלה