אתם יכולים לתת לי בבקשה עצות לצבע החדר?

אתם יכולים לתת לי בבקשה עצות לצבע החדר?

אני ילדה בת 12 ואני מאוד מתלבטת באיזה צבע לצבוע את החדר שלי... לא אכפת לי אפילו 2 צבעים או יותר... בשילוב יפה אבל שלא יהיה יותר מידי... אני רוצה פשוט משהו יפה.. אני חשבתי על תכלת עם "ווש" (ווש זה כמו עיגולים כאלה עם ספוג שאתה עושה עם הצבע..) מה אתם אומרים?

איתיהב

New member
נשמע יפה, את צןבעת לבד?

לדעה נוספת, אולי תפני לפורום עיצוב פנים כאן בתפוז.

eliane1

New member
ראיתי עכשיו בעיצונים שמאוד באופנה עיגולים

אז על הקיר את יכולה לציר עיגולים

מה פתאום! אני לא צובעת לבד.. אבא צובע לי חחח

ואני יסתכל בפורום הזה... תודה בכל זאת!

תראי,

לצבע יש השפעה על החיים.. זה נשמע דבילי אבל זה לא.. אם את ילדה שקטה לכי על צבעים חמימים קצת יותר.. זה יעשה לך רק טוב
בכולופן, תתחדשי

נועית10

New member
../images/Emo126.gifמשמעות הצבעים

לפי הפאנג שואי- תורה לעיצוב הבית שפיתחו הסינים ומשפיעה על אנרגיות חיוביות ושליליות בחיינו והשפעתה מאוד חשובה לאורך החיים אצל הסינים ובכלל אצל מי שמאמין בתורה. משמעות הצבעים לפי הפאנג שואי: עודף צבע לבן-יוצר תחושת ריקנות. צבע אדום - מעניק מרץ. צבע כתום-מחדש את הריגוש בחיים. צבע צהוב-מחדד את היכולות השכליות. צבע ירוק- עוזר לצמיחה אישית. צבע כחול-מביא שלווה. צבע סגול-מחדד את האינטואיציה. צבע שחור-מעניק עוצמה. לגבי הכחול שמשפחת התכלת שייכת אליו-יוצר אווירת שלווה ומביא לחיינו אנרגיות חיוביות, שלווה נפשית וריפוי. בחדר השינה- צבע כחול וגווניו הבהירים יבטיחו שינה רגועה, בריאות לגוף ושקט נפש. זהו צבע מומלץ מאוד,מיוחד לאנשים המתקשים להרדם. הכחול וגווניו מעודד תקשורת בין אנשים ואינראקציה חברתית.

למעלה