אתם יכולים לעשות את זה?

אתם יכולים לעשות את זה?

שלום, אני לומד משפטים (שנה א') ורוצה להתחיל טרום ההתמחות שלי... לשם כך אני רוצה לשלוח קורות חיים למשרדים השונים וללות אותם במכתב מלווה... ייחודי. . מיוחד... שיהיה "רענן" שינסוך באנשים תחושה לא מובנת ורצון לא להשליך את הנייר לפח..... ויחד עם זאת ישאר אוטנטי, הגיוני ולא "ייסחף מידי". אם מישהו חושב שהוא יכול, בבקשה לפנות במסרים ולנקוב שעלות העבודה. נ"ב - אני לא רוצה שיעשו לי את זה חינם, עם זאת, ברצוני להזכיר שאני עדיין סטודנט. אז בבקשה, לא להפציץ במחירים
תודה

winderon

New member
אני אנסה לתת לך כיוון

בעולם הפרסום בן אדם צריך להתאים את קורות חייו למקצועו לדוגמא...קופירייטר צריך להביא משהו רעיונאי, קונספטואלי. ארט צריך לעצב את קורות חייו. ותקציבאית צריכה חזה גדול (סתם...ממש צוחק בקשר לאחרון) לגבי מישפטים...אני חושב שטיזר יעשה את העבודה אולי תצטרך עזרה בעיצוב , אבל אתה יכול לשלוח למשרדי עו"ד קורות חיים שיראו כמו זימון למשפט (לדוגמא) (אני בטוח שבתור מתלמד תוכל "להמציא" מספיק מסמכים שיראו אותנטיים בהם תפרט או קורות חייך המקצועיים) זאת אופציה בכל אופן שיהיה בהצלחה

pikov

New member
פניה של טרום מתמחה.

נסח את קורות החיים בפורמט של "מעין מסמך משפטי". אציע לך טיפ שקיבלתי בשיחת סלון כשהעליתי בפני חבר עו"ד את בקשתך. הצעתו: הכתר את פנייתך בכותרת "המרצת פתיחה". זה משחק מילים שמשלב הן את הרצון שלך "לפתוח לך דלת" והן מינוח משפטי של התחלת הליכים משפטיים. בכיוון הזה, נסה לקחת את הרעיון הלאה, אבל לא בצורה מוגזמת. בהצלחה.

תשובות מצויינות קבלת

צור כותרות "קוטלות", כותרות "מוכרות". אם הכותרת שלך לא תופסת את הקורא בין רגע יתר ההודעה הפרסומית שלך מבוזבזת לריק. המכתב צריך למשוך את העין גם בייחודיותו בצורה החיצונית, צבע מיוחד ומתאים... אתה רוצה "למכור" את עצמך, אתה צריך לבקש ולעשות זאת נכון: ראה מאמרים בנושא, אלה ואחרים: תן כותרת מכתב מכירה מדליק מלים שגורמות לאנשים לקנות מהם הטריגרים שגורמים לאנשים לקנות אם אתה רוצה להשיג - אתה צריך לבקש באתרי

למעלה