אתם יודעים..

The Jone

New member
אתם יודעים..

עכשיו כשאני חושב על זה, עישון מרמז על אנשים בעלי אופי חלש. כמעט כל המעשנים מתחילים לעשן בגיל צעיר בגלל הפוזה והסטייל, בגלל שהם נגררים אחרי כולם, חסרי חוט שידרה, לא יכולים ללכת לפי הרצון שלהם ונגררים לעשן ולעשות מה שכולם עושים = אופי חלש. או יש את אלה שתמיד אומרים: אני התחלתי לעשן כי הייתי עצבני וכי זה היה כיף ולא בשביל להיות מיוחד או משהו כזה...גם כן רואים אופי חלש מאוד ואף טימטום! אם הייתם מעט יותר חכמים הייתם מבינים שניתן לטפל בעצבים ולמצוא דרכים אחרות לעשות כיף, שלא מסכנות את חייכם והורסות את בריאותכם.

Vindictively

New member
אתם יודעים

כל עוד הפורום הזה יהיה פתוח יהיו אנשים כאלה. שנכנסים וכותבים הודעה מטיפה כאילו הם מכירים אם כולם. בואו נאמץ מנהג של להתעלם.

The Jone

New member
רק הבעתי את דעתי

אשמח לשמוע תגובות ייותר עניניות.

חומד...

בואי ננסה לקלוט גם את אלה שבעד או נגד וכל שאר אנשים. אל נהיה אנטי-כולם. אמרנו כבר,הפורום אינו במה להטפות מוסר על עישון. אך יש לכבד כל אדם באשר הוא.

Vindictively

New member
בן אדם שנכנס

ומצהיר שכל אחד מאיתנו התחיל בגלל ככה וככה- אני לא אטרח לענות לו

Vindictively

New member
אוקיי. הנה לך תשובה עניינית.

עישון לא מרמז על כלום. לא על אופי חלש ולא על טמטום. למה? כי ההכללה שלך לא נכון. אני לפחות, לא התחלתי לעשן מהסיבה הזאת. האנשים שאיתם אני מסתובבת לא מעשנים, ואין אצלנו ממש סרט של פוזה וסטייל. זה טיפשי לבוא ולהכליל ככה שאתה לא מכיר את האנשים בפורום, או בכלל את כל האנשים שמעשנים.

רותמיקה

New member
אני דווקא התחלתי מסקרנות..../images/Emo29.gif

ואז ראיתי שאני נהנת מזה ורציתי להמשך, משם השאר זה היסטוריה

ונגיד שכן , אז מה ?

אופי חלש זה לא בושה . רובנו כאלו במידה זו או אחרת בלי קשר אפילו לעישון . זה מתבטא באין סוף תחומים . אני לא אומרת שזו תכונה חיובית אבל בהחלט ניתנת לשיפור בעיקר כשמתבגרים . ולכן רוב האוכלוסיה המעשנת התחילה בגיל ההתבגרות .

Vindictively

New member
אף אחד לא אמר שזה רע

(למרות שזה ניתן לוויכוח ואני חושבת שזאת לא התכונה הכי טובה) אבל לקשר אופי חלש לעישון... זה לא נכון.

lizard

New member
מה המטרה של ההודעה שלך בכלל?

לגרום לאנשים להתרגז? אנחנו מעשנים כי טוב לנו עם זה. כמו שלך טוב לעשות דברים אחרים. זה הרסני, זה הורג וזה מסריח אבל עדיין אנחנו אוהבים את זה. בכלל, הפורום הזה לא במה לעישון בעד/נגד. הפורום הזה הוקם במטרה לדבר על הוצאת עשן ועישון. (וכמובן כל מיני דברים שקשורים) בפעמים הבאות אני אשקול אם לא למחוק הודעות של בעד ונגד. זה פשוט לא הפורום הנכון. ומי שיש לו בעיה עם זה מוזמן לשלוח לי מסר.

למעלה