אתם חושבים ש...

אתם חושבים ש...

כמו שבמוסיקה יש דברים שנחשבים יותר ונחשבים פחות, ככה גם בטלוויזיה? אם לא הבנתם אני מתכוונת למשל להשוואה מהסוג הזה: היי פייב - לגעת באושר בקסטריט בויז - בובה פראית רדיוהד - אי אר למשל? או שזה עניין של טעם?

חיפושיט

New member
בטח

יש ז`אנרים זולים חסרי השראה ויחסית קלים להפקה שפוגעים בקהל הרב... ז``א כמות על איכות למשל לגעת באושר, פספוסים ועוד ועוד. ויש דברים יותר מועדפים על קהל מתוחכם שלאו דווקא רוב הקהל יאהב. כל מה שנאמר פו דובר על הפקות מקור... אין מה להשוות בכלל לחו``ל, ששם רוב הז`אנרים ממש מעולים <סקסק והעיר, סופרנוז,אי אר, חברים, סיינפלד, סאות` פארק והרשימה נמשכת ואין סופית>

Another Brick

New member
סליחה, אבל אני מבקשת...

באקסטריט זה לפחות בנות גילמור הולך ומשתפר עם הזמן ותפסיקו להעליב אותם.. הם אחלה מור שכנראה אף פעם לא תפסיק לאהוב אותם למרות שהיא כבר לא מעריצה נ.ב. הם כן התבגרו!!!!!! B-p

~*~gaL

New member
תלוי למה את/ה מתכוון/נת..

אי. אר. ורדיוהד נחשבים פחות? כי פשוט רשמת את זה לפי סדר מסויים.. או שהתכוונת לזה שיש תוכניות טלוויזיה שמתאימות ללהקות מסויימות? כי אישית, 2 ההשוואות הראשונות שרשמת, הן גועל נפש. אבל בשלישית, אני גם אוהבת את אי. אר. וגם את רדיוהד. אז עניין ההשוואות נכון מאוד :), לפחות ברוב הפעמים. ואני מצטערת ששמתי ``/``.. פשוט אני לא חושבת שיצא לנו לדבר אז אני לא יודעת אם את/ה בן או בת.. :)

אנגלינה

New member
הרשה לי לשבור את המיתוס

ובכן אני מתה על אי אר אבל לא על רדיוהד רואה בובה פראית אבל נמאס מהבאקסטריט אני יכולה לראות חברים ולאהוב את לימפ ביזקיט ובאותו הזמן גם לאהוב את בריטני ספירס ואת דוסון קריר חולה על אלי מקביל אבל באותה נשימה גם על סקס והעיר הגדולה בקיצור לא ניראה לי שזה קשור........ אנג`לינה

בהחלט מסכימה

גם אני לא ממש חושבת שזה קשור אחד לשני כלומר אני רואה ``לגעת באושר`` ו``סיינפלד`` אני אוהבת את בקסטריט בויז ובריטני ספירס ואני גם שומעת REM ו QUEEN. כך שאני גם לא חושבת שיש ממש קשר

למעלה