אתם חושבים ש..

normajean

New member
אתם חושבים ש..

אתם חושבים שיש אנשים שיש להם אווירה תאטרלית?נוכחות שכזו,לא משנה מה הם יגידו זה ישרור לידם,אני חושבת שממש לאחרונה הכרתי אחד כזה..אני סתם משוגעת?

יש אנשים עם פוזה

לכי לבתי קפה ליד בית צבי ואת תראי את זה. ויש אנשים נורא דרמטים, שיודעים איך לעשות מכל דבר פאטוס. זה מה שאני מכיר בכל אופן

normajean

New member
לא לא..

לא לכך התכוונתי,התכוונתי לאנשים שנניח אתה מתעניין בתאטרון במשחר אוהב את זה,ואתה אמן בעצמך אז יש לך משהו בפנים משיכה לתחום, וכמו שיש משיכה לתחום לפעמים פוגשים אנשים שמושכים אותך אליהם..מסקרנים.....

normajean

New member
נאמ

מסתורי יכול להיות זה,כאלה שהם מסתוריים אבל פתוחים. רומנטים אולי

Minimal Affair

New member
נדמה לי שאני יודע למה את מתכוונת.

אנשים כאלה שיש בהם מסתוריות מסוימת. שלא משנה מה הם יאמרו, יהיה להם משהו כזה חזק, עם נוכחות. עם מחשבה רצינית מאחורי זה. משהו כזה.

normajean

New member
נאממממ=)

לא חושבת שהיתי מצליחה להגדיר את זה יותר טוב במילים.

Awaken

New member
לא הבנתי ממש למה את מתכוונת.

ואני די מסכים עם גיא שיש הרבה פלצנים כאלו... בכל מקרה אם את מדברת על נוכחות במה, זה משהו אחר לגמרה. יש אנשים שעולים על הבמה ופשוט רואים אותם. בום! העינים של הקהל נמשכות אליהם, יש להם נוכחות גדולה על הבמה.

Minimal Affair

New member
יש יותר מדי מסריחונים בארץ.

שחושבים בגלל שהם לומדים קצת תיאטרון, וחושבים שיש להם כישרון. הם מתחילים להתפלסף על שטויות, ופשוט לזיין לך בשכל.

normajean

New member
לא..

לא התכוונתי לפלצנים ולא לנוכחות במתית ולא התכוונתי להתפלסף ולא כלום פשוט ממש לאחרונה הכרתי מישהו שגרם לי להרגיש משהו דיי מוזר,מן משיכה וסקרנות כזו..וזה בדיוק מה שאני מרגישה לגבי תאטרון בגלל זה קישרתי..זה הכל אני לא מתיימרת להבין דברים שאני לא מבינה

normajean

New member
לא התכוונתי

להיות פלצנית ולהתפלסף..please don't hink that..i hate that

Minimal Affair

New member
אני יודע....

התכוונת למה שאני כתבתי בהודעה הראשונית שלי שם. אני בכלל נתתי תגובה אחרי זה לעיו.

בהחלט

תופעה נדירה אך מוכחת

למעלה