אתם אנשים על הכיאפק..אויואי אויואי!!

adamsterdam

New member
אתם אנשים על הכיאפק..אויואי אויואי!!

במלון ברבת עמון קילו ענבים.... סתם נו אבל אתם באמת אנשים על הכיפאק אני אמנם צעיר מכם (22) לא נוסע לאוסטרליה כמוכם (PR) אבל בכל זאת נוסע עם WORKING HOLLIDAY VISA וכל זאת ב-19 ביוני (בנקוק-הונגקונג-מלבורן...קשה אך לא נורא!!) רציתי לומר לכם תודה שאלתי אותכם כמה וכמה שאלות במהלך החודשים האחרונים ותמיד זכיתי לתשובות מהירות ומדויקות אתם באמת אנשים על הכיפאק!! תודה לכל מי שרשם למעני חצי מרחובות מלבורן תודה לכל האלה שהסבירו שוב ושוב למרות שלא הבנתי חלק מתשובותץ אני חייב לומר שאני מיסתכל בפורום הזה על בסיס יומי אני פשוט לעיתים נדירות מגיב אבל אני מרגיש חלק מכך מלירונלה החיובית והמקסימה מוולריה שהוא שבאמת מנסה אבל פשוט לא בדרך הנכונה ולא מצליח (לא נורא חביבי הכל לטובה אתה נמשע אחלה בחור ואמביציונר לא קטן!! בסוף אתה תצליח!) חרמש שבלול ומהגרים השנונים רצח! סביח וסיפוריו ו"השף המלטף" (לא תמיד) שפון רק אחד קצת נודניק לעין לא זוכר את שמו (ניראה לי יש לו 15 בניק ניים) אבל הוא כ-ל הזמן מנסה להנתגח בוולריה לפעמים נידמה שהוא יותר מנסה לחפש את וולריה מאשר לחפש את יעילותו לפורום שלכם...לא נורא אנשים כאלו נותנים צבע לעולם לא? הקיצר אתם אנשים טובים באמת תודה על כל התשובות שקיבלתי מכם ועל כל האינפורמציה וכל כך חיונית שאתם מעלים פה לכולם! אתם באמת עושים עבודת קודש למען מי שרוצה לטוס לאוסטרליה (מלבורן לצורך העיניין) מה? מה? מה? חיפוש קרובים!!

adamsterdam

New member
אופס ניראה לי שהתבלבלתי בין

בין לירונילה לliori73 ניראה לי שליאורי73 היא האופטימית והמקסימה... SORRY :)

liori73

New member
גם וגם

תודה רבה לך
אבל לא התבלבלת....גם לירונלה, שהיא אחת ממנהלות הפורום, מקסימה - כך שאפשר להכליל את כולם במחמאות ולא לסייג. הרבה מתבלבלים בשמות שלנו... כוונתך הובנה. שיהיה לך המון בהצלחה ותעשה חיים! (איזה כיף לך)
ליאורי

למעלה