אתה יודע אלוני,,,

a-s-inv

New member
אתה יודע אלוני,,,

קראתי שוב את דבריך למטה על הורביץ כי היה נראה לי אחרי שכבר אפילו הגבתי עליהם שאולי לא הבנתי נכון אולי הייתי להוט אתה רואה אני די כנה ,,,אז חזרתי לקרוא לראות מה רצית בדיוק ודווקא בפעם השניה שקראתי יותר השתוממתי מה רצית שם הייתי כבר מהמר שמישהו אחר כתב את כל זה בשמך וואלה זה לא נראה שזה אתה הצורה בה אתה מקבל בקלות את העתירה של יואב יצחק אודות רובין -אור לא מתאימה לאיש שמתיימר להיות בעל טוהר מידות ואיש חוק איך אמרת ``פוקוס``? אכן אבד הפוקוס השאלה למי התשובה ודאי נתונה למחלוקת דבר אחד ברור מי שמתכוין לעבור על זה כגיהוץ ויזה ולהמשיך הלאה הוא משקר לעצמו לחוק לאמת ולטוהר המידות ו,,,,,,,,,,בלי קשר לאריה דרעי כרגע

אלוני.

New member
אתה שם לי מילים בפה

מעולם מעולם מעולם לא כתבתי שיש לזכות מישהו בשל מעמדו. מעולם! אלף ושלוש (-:

a-s-inv

New member
אתה חמקן? אני B52

תקשיב ואתה הראשון כאן שאמרתי לו את זה ד-ר-ע-י ג-נ-ב למה אני הופך לך את הפורום לפורום הכי מלא בישראל? כי אין שלטון חוק תבין שאין דבר כזה השלטון כאן מזמן ידוע כשלטון שאת מי שהוא רוצה הוא דופק ואת מי שהוא רוצה הוא משפריץ החוצה ההוכחות הכי גדולות לאחרונה זה שני אנשי רום המעלה ויצמן והורביץ והסניגוריה שלך בדמות זה היה נשיא וזה תרם לכלכלה מתחילה להזכיר לי פה כמה חברים שממש לא הייתי חפץ לשים אותך איתם באותה קטגוריה ואז,,,,,,,,,,,,, נשאלת השאלה מה פתאום זימנו מהשמיים את שני המקרים של ויצמן והורביץ לפני ואחרי דרעי חשוב על זה כמו גנב שבסוף הוא נתפס בגלל שפעם אחת הוא היה טיפש והשאיר סימנים כך הממסד 50 שנה הוא גנב וטייח בהצלחה לאחרונה הוא היה טיפש ועשה מספר מהלכים שהסגירו אותו כמו שאומרים לעולם הגנב חוזר לזירת הפשע,,, לא לעולם חוסן זה מפחיד זה מביך אבל זה ייעצר

אלוני.

New member
אין דבר כזה

בלי קשר לאריה דרעי , אנחנו במדינת ישראל (-: תאר לך שלא היה לנו את אריה דרעי ? היו בפורום הזה יותר מאלף הודעות בנושא דרעי , אז אתה רוצה שאגיב בלי קשר אליו ? עכשיו לעניין, תקרא את ההודעה שלך ותראה שהיא ( לפחות בכותרת שלה ) לא מתייחסת רק לאלי הורביץ, אם הוגן אז עד הסוף.

למעלה