אתגר ATC ב-polymer clay cafe

אתגר ATC ב-polymer clay cafe

המגזין עורך תחרות/אתגר כרטיסי ATC. נעמה ואני חושבות שזה יהיה נהדר אם נוכל לשלוח במרוכז כרטיסים שלכן וכך נקבל ייצוג הולם (בשאיפה...
במגזין. מה אתן אומרות???? מי משתתפת???? כל מי שמעוניינת להשתתף תשלח אלינו את עבודתה/עבודותיה עד ה- 10.2.06 היות והעבודות צריכות להישלח לארה"ב עד תחילת מרץ. חשוב- אנו נשלח במרוכז את כל העבודות, לכן עבודות שיגיעו באיחור לא ישלחו. מצרפת להודעה זו את הפרסום של האתגר במגזין, לשאלות נוספות- אנחנו כאן
****הערה: המשתתפים/ות ישלחו לי מסר לקבלת כתובת למשלוח הכרטיסים אליי***

מאתגר ומעניין!! פעם ראשונה שאני

רואה את זה. (או אולי ראיתי את אלו של נעמה כבר באמנות?). מה בעצם המטרה של הכרטיסים האלו? רק יח"צנות וקידון הנושא של חימר פולימרי בעולם?

הנה של נעמה ../images/Emo24.gif

כרטיסי ATC של נעמה!! למה את מתחבאת ככה בשקט נעמה...
מגיע לנו לראות את כל היופי הזה!!!

אופס...../images/Emo5.gif

הנה הלינק. אני רואה שהכרטיסים צריכים לבוא בשלשות. האם גם הפעם צריך לעשות שלישייה?

תורמת משלי קצת

נורא כייף העניים הזה של הATC- בסוואפ שאני השתתפתי החלפנו כרטיסים האחד עם השני - במקרה שלה הפרויקט הנוכחי מדובר על כרטיסים שנשלחים למגזים הפולימר קפה ונשארים שלהם הקלפים הם בגודל של קלפי משחק רגילים והם לא מוגבלים לנושא מסוים - הכרטיס ממש הופך להיות כן ציור- בקישור ששרון צרפה תכלו לראות מאלאנטלפים רעיונות. כמו ששרון כבר ציינה חשבנו שממילא אנחנו רוצות לשלוח כרטיסים לפרויקט אז למה שלא נצרף למעטפה גם כרטיסים של אנשים מהפורום?

milat1

New member
יכול להיות שאני אשתתף

תלוי אם אהיה מרוצה מהתוצר שאוציא עד אז. תודה מראש מילת

נירש

New member
מה זה כרטיסי ATC?

זה כמו כרטיסים מגנטיים לטלפון? מהו הגודל של העבודה? האם העבודה חייבת להיות דו מימדית? תודה

ניר יקירי../images/Emo24.gif

הכרטיסים הם בגודל קלף, לפי הדרישה של המגזין הם צריכים להיות בגודל של 2.5X3.5 אינץ' אבל הם לא בודקים דיוק במילימטרים... אין משמעות לעובי של הכרטיס, והוא בהחלט לא חייב להיות דו-מימדי. פיסולים על גבי הכרטיס יתקבלו בברכה
חשוב ביותר- לרשום בגב הכרטיס את שם האומן, כתובת, אי-מייל/טלפון. הכרטיסים יישארו במערכת המגזין ולא יישלחו חזרה לשולח, כך שיש לקחת זאת בחשבון.

sigaliot

New member
אז זה פשוט מלבן מבריסטול

אליו מדביקים פימו
כלומר זה לא צריך להיות כרטיס נפתח בסגנון כרטיס ברכה? האם יש נושא מסויים לתחרות או שזה בסגנון חופשי?

שגית, זה לא מבריסטול...

זה אמור להיות עשוי מחימר פולימרי,ולהיראות כמו קלף ולא כמו כרטיס נפתח. לתחרות הזו אין נושא מסויים, היא פתוחה לגמרי לדמיון של כל אומן.

sigaliot

New member
אופס...פאדיחות ../images/Emo9.gif

מקווה להספיק ליצור משהו...נורא בא לי.

תמי שבט

New member
מספר שאלות: 1.האם יש אפשרות להעלות

את הפרסום בצורה ברורה יותר (עדיין לא קבלתי את הרבעון וקצת קשה לקרוא מהצילום שהעלית). 2. עד כמה שאני יודעת יש נושא מרכזי עליו מבוסס משלוח הכרטיסים. האם לא מצויין בחוברת שום דבר לגבי זה? 3. איך נכנסים לגלריות של חברי הפורום?

תמי שבט

New member
ושאלות נוספות: האם הכרטיסים חייבים

לבוא בשלשות? ואם כן - האם הנושא זהה בשלושת הכרטיסים ומה המידות שלהם?

למעלה