אשמח לקבל רשימת חברות כח אדם ולינקי

• פותח הנושא k976
  • פורסם בתאריך

k976

New member
אשמח לקבל רשימת חברות כח אדם ולינקי

למקומות תעסוקה בירושלים בתודה מראש

k976

New member
עזרה קלה

שהטילתי בירושלים שבוע שעבר חציתי את נחלת ציון רחוב בצלאל רחוב ברעם ירדתי למטה יוהגעתי רחוב שבזי ויש שם ישיבה שמה זה נחלת אחים? הבנתי שגרו שם הרבה תימנים אני עושה מסע שורשיםולכן אני כותב בפורום היא נחשבת שכונה יקרה לקניה או השכרה? ראיתי שזה בתים ערבים היה לי סבא וסבתא מקטמון ואני זוכר את הבית ערבימבחינת הפסטורליות ראיתי לא באיזור השוק מחנה יהודה ומאוחריו אלא מהישיבת נהר שלום ולמטה למטה בירידה ואהבתי מה אתם אומרים? ב.היי לכולם אני לא ירושלמי אני אשקלוני שחושב על ירושלים והתמקדתי בשכונת נחלת אחים בגלל רקע מישפחתי שם אשמח לקבל חוות דעת בנושא כי נורא מצא חן בעיני השכונה קווה שאפשר גם לדל מישפחה בקט ובשלווה שם מה אומרים? ב. חנות התבלינים הכי מומלחצת שאתם מכירים כנל לגבי פאלפאל תימני או אסלי כשר רצוי כשרוטת מוקפדת שאתם מכירים? תמיד אכלתי ברובע היהודי והתאכזבתי קשות ג.לגבי חנות קפה אסלי למי שמכיר את הנושא שקולים את הפולים במקוםאיזו חנות הכי טוב בירושלים? אשמח לקבל לינקים לשכונת נחלת אחיםתודה מראש אייל ד. מתי יש ירידתעסוקה בעיר ? אשמח לקבל לינק לחברות כח אדם בירושלים תודה מראש חגי

k976

New member
המשך

שהטילתי בירושלים שבוע שעבר חציתי את נחלת ציון רחוב בצלאל רחוב ברעם ירדתי למטה יוהגעתי רחוב שבזי ויש שם ישיבה שמה זה נחלת אחים? הבנתי שגרו שם הרבה תימנים אני עושה מסע שורשיםולכן אני כותב בפורום היא נחשבת שכונה יקרה לקניה או השכרה? ראיתי שזה בתים ערבים היה לי סבא וסבתא מקטמון ואני זוכר את הבית ערבימבחינת הפסטורליות ראיתי לא באיזור השוק מחנה יהודה ומאוחריו אלא מהישיבת נהר שלום ולמטה למטה בירידה ואהבתי מה אתם אומרים?

k976

New member
המשך

היי לכולם אני לא ירושלמי אני אשקלוני שחושב על ירושלים והתמקדתי בשכונת נחלת אחים בגלל רקע מישפחתי שם אשמח לקבל חוות דעת בנושא כי נורא מצא חן בעיני השכונה קווה שאפשר גם לדל מישפחה בקט ובשלווה שם מה אומרים? ב. חנות התבלינים הכי מומלחצת שאתם מכירים כנל לגבי פאלפאל תימני או אסלי כשר רצוי כשרוטת מוקפדת שאתם מכירים? תמיד אכלתי ברובע היהודי והתאכזבתי קשות ג.לגבי חנות קפה אסלי למי שמכיר את הנושא שקולים את הפולים במקוםאיזו חנות הכי טוב בירושלים? אשמח לקבל לינקים לשכונת נחלת אחיםתודה מראש אייל

למעלה