אשמח לעזרתכם

עדי18

New member
אשמח לעזרתכם

היי חברים, אשמח לעזרה...לחבר שלי יש יום הולדת 29 בקרוב (24/5) ואני שוברת את הראש מה לעשות לו...הכוונה ליום כיף כלשהו.
שנה שעברה לאחר התייעצות כאן הכנתי לו ארוחת בוקר עם פנקייקס, לאחר מכן לקחתי אותו לספא עם ארוחת צהריים(רכשתי שובר של ארוחה וספא באחד האתרים האלה של הקופונים) ולאחר מכן עשינו טיול בתל אביב באזור מתחם התחנה וכאלה.
אני לא רוצה לחזור על עצמי..מה שחשבתי זה לפתוח את הבוקר בארוחת בוקר בבית קפה כלשהו אבל מקום מיוחד, לאחר מכן טיול( חשבתי למשל על פארק אוטופיה, מה אתם אומרים?)
ואני רוצה בנוסף לתת לו מתנה דיסק של זמר שהוא מאוד אוהב מברזיל, להזמין במיוחד כי אין אותו בארץ.....אבל זה בנוסף ליום כיף
חשבתי על צימר אבל זה יקר מדיי כרגע, חזרנו לא מזמן מטיול של כמה חודשים מחו"ל ואנחנו לא עובדים...כך שקצת בעייתי כרגע לממן צימר.
בכל אופן אשמח לרעיונות מקוריים.
בנוסף לכך אשמח לרעיון למתנה ליום הולדת לחברה טובה שחוגגת 28 בשבוע הבא. בגדול אני ועוד כמה חברים משתתפים במתנה של צניחה חופשית ואת ההפרש החבר שלה ישלים. אבל הייתי רוצה לתת לה משהו קטן בנוסף, מה אתם אומרים?
בכל אופן תודה מראש על כל עזרה

m o s h 1 0

New member
רעיונות

פעילות ביום ההולדת של החבר - אולי תעשו מסלול עם סגוואי? יש סגוואי בכל מיני אזורים בארץ, לא רק בצפון.

לחברה - אם התכוונת לקנות משהו (ולא להכין) אז אולי זוג עגילים, עציץ מתוק קטן, מחזיק מפתחות עם השם שלה (או אלה עם המשפטים היפים). אם התכוונת להכין, אז אולי צנצנת עוגיות מזל, או עוגה בצנצנת + כפית, כמו שהכנתי (בתמונה).

עדי18

New member
לגבי הסגוואי מה זה בעצם? זה קורקינט ממונע?

אני אבדוק את העניין..יש רעיונות נוספים ליום כיף?
לחברה לא אכפת לי גם להכין משהו.. איך מכינים את העוגה בצנצנת? נשמע מעניין

21186

New member
לגבי הסגוואי

זה סוג של קורקינט ממונע, אבל לא בדיוק, כי במשך כל הנסיעה שתי הרגליים נמצאות על המכשיר...
אני ממליצה על סיור סגוואי. שבוע שעבר הייתי עם המשפחה שלי בסיור סגוואי בירושלים והיה מאוד מאוד כיף ומוצלח!!
יש הרבה חברות שמוציאות טיולים כאלה ובכל מיני מקומות בארץ...

פה את יכולה לראות מה זה סגוואי:

http://www.google.co.il/imgres?um=1...9,r:17,s:0,i:113&tx=40&ty=78&biw=1366&bih=643

21186

New member
לא לא...

יש הרבה חברות שעושות סיורים כאלה ולכל חברה יש את המחיר שלה, לא ידעתי בכלל שזה מגיע לסכומים כאלה, כי לנו בירושלים עלה 150 לאדם..
אז תבדקי בכמה חברות ותבררי מחירים כי זה לא אמור להגיע לסכום כזה (נדמה לי שגם ראיתי סיורים בתל אביב בסביבות 200 שקל לאדם)...
אם תרצי אני יכולה לתת לך את הטלפון של החברה שעשינו אצלם את הסיור בירושלים...

עדי18

New member
טוב תודה אני אבדוק חברות אחרות...נראה בכלל אם

אלך על זה

עדי18

New member
אשמח לרעיונות נוספים

עבור החבר...ועבור החברה אשמח לדעת איך עושים את העוגה בצנצנת

m o s h 1 0

New member
עוגה בצנצנת

בעוגה שצירפתי לך הכנתי עוגה קרה (ללא אפיה).
קחי כל מתכון שאת מכירה או אוהבת, הקטיני את הכמויות משמעותית ובמקום בתבנית תכיני אותה בצנצנת.

אני לקחתי את המתכון לעוגת גבינה ואוראו של שירלי נמש.
קניתי גם מיני עוגיות אוראו לקישוט בין השכבות (כך שרואים אותן מהצנצנת).

m o s h 1 0

New member
לדעתי יותר קל

אפשר לאפות עוגה בחושה באינגליש קייק, לחתוך ממנה פרוסות ולהתחיל לסדר אותן בצנצנת עם קרם ביניהן. נשמע לי קצת יותר מורכב!

רחליק4

New member
סדנא חוויתית

אם אתם בענין של יצירה משותפת הייתי עושה סדנא חוויתית בפסיפס של שלט לבית או שולחן קטן אצל האומנית פסיפס נעמי גרינברג ( יש לה עוד רעיונות אחרים באתר שלה ). זו חוויה אמיתית של עשיה משותפת , ממש כיף. אחרי זה ללכת לבית קפה טוב שמתחם הבילויים המשוחזר בגדרה. זה מתנה אחרת , שווה ביותר ואתם יוצאים עם מוצר ביד. מזל טוב
דרך אגב, בענין החברה, אם אתן כמה חברות ביחד אתן יכולות לעשות אותו הדבר כערב נשים.

awit1

New member
אולי....

אולי תעשי לו משהו כמו מסלול מירוצים אני יודעת שיש משהו כזה בארץ... לא זוכרת את השם, רכיבה על סוסים לקראת שקיעה....
או הפלגה באיזו יאכטה, יש כל מיני דילים שמציעים זה יכול לצאת זול יחסית.

awit1

New member
לגבי חברה שלך...

את יכולה לקנות לה ספר טוב.. אם היא נוהגת לקרוא... ספר שנותן עצות לחיים וכאלה... תלוי גם מה הכיוון שלה.

עדי18

New member
תודה

אני אבדוק...ואשמח עדיין לרעיונות נוספים..בגדול מה שחשבתי זה לקחת אותו לארוחת בוקר מפנקת כזאת...ואחרי זה נניח לטייל איפשהו(חשבתי על פארק אוטופיה אולי...) אך חסר לי בעצם מה לעשות אחרי זה...וחשבתי בערב לעשות פיקניק במקום רומנטי או פשוט לקחת אותו למסעדה טובה כזאת..חשבתי אולי לקחת אותו גם לספא אבל זה כבר חוזר על עצמו כל שנה... והוא גם קנה לנו עכשיו שובר לספא זוגי...מצד שני הוא ממש אוהב את זה ורמז שהוא היה רוצה...אז נראה
בכל אופן אשמח לרעיונות נוספים

למעלה