אשמח להבהרה

Ron Hadvoron

New member
אשמח להבהרה

שלום לכל הנגמלים ולאלו שמנסים להיגמל, התחלתי לקרוא את הספר של אלן קאר באנגלית ואשמח אם מישהו יוכל להסביר לי את האנלוגיה שהוא מציג- The whole business of smoking is like wearing tight shoes just to obtain the pleasure you feel when you take them off. למה בדיוק הוא מתכוון פה? אגב, רק היום התחלתי לקרוא את הספר ואציין שאני עדיין מעשן תוך כדי... :( הבעיה היא שלא רק שקשה לי להפסיק, אני עדיין משתוקק לכל סיגריה. באיזה שלב בספר אני אמור להתחיל להרגיש שלא מחשק לי יותר? תודה לכולם

שלום לך רון הדבורון

ברוך המזמין לעצמו הזדמנות להשתחרר מהצרה!!! לגבי המשפט: האנלוגיה היא, שעישון זה לייצר לחץ , וכל פעם שלוקחים את המנה הבאה מקלים חלקית על הלחץ ובו זמנית מייצרים את הצורך בלחץ הבא. (נעליים לוחצות- כשמורידים אותם מרגישים יותר טוב, יש משהו שאתה מכיר שינעל נעל צרה 30 פעם ביום רק כדי להשיג את תחושת ההקלה שבחליצה? מקוה שעכשיו יותר ברור. לגבי החשק לעשן, אין איתו שום בעיה כל עוד אתה בעיצומו של תהליך, ההבנה שלך תעמיק ותיטמע בסוף התהליך. העיקר לשמור על פתיחות בהצלחה

עזוב אותך מזמנים! שחרר

פשוט תקרא (ותעשן) ותשתדל להבין כל מה שאתה קורא! חיבים להבין את ההיגיון! זו בעצם - הדרך הקלה להפסיק לעשן

Ron Hadvoron

New member
תודה אנשים

אני כבר יום שני בלי סיגרייה ומנסה בכל פעם שאני חושב על עישון לשנות את התפיסה ולהבין את האשליות שהיא יוצרת. בהצלחה לכולם. מקווה לעדכן בחדשות טובות

למעלה